reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dziewczynki, chcę kupić dla Soni pościel do łóżeczka (2 komplety) i nie wiem, na którą się zdecydować...doradzicie???

z tej aukcji na pewno chcę komplet bella rose

POŚCIEL FERETTI BAKT..5-CZĘŚĆ +GRATISY (2643537364) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.


a mam wątpliwości czy wybrać z tej aukcji pink princess

POŚCIEL FERETTI BAKT..3-CZĘŚĆ +GRATISY (2643537361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy z tej zaczarowany ogród różowy

3ele. HAFTY 100x135 o r y g i n a l n a BABY LUX (2649700786) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

która Wam się bardziej podoba? zaczarowany ogród czy pink princess???
 
reklama
Hje Dziewczyny wpadam tylko na chwilkę bo padnięta po pracy jestem a jutro wielkie sprzątanie mnie czeka bo w domu sajgon...

Kasia mnie korci w nd rano zrobić test....co Ty na to??
 
Zaglądam...
U nas żygania ciąg dalszy,,
Przeszło na Maksymilianka
c030.gif
I to znowu na wieczór dziecko wzięło!
Maksio juz 2 razy zwymiotował...aż sie boję co bedzie w nocy..
c020.gif

Tak mi szkoda Maksiulka..:-(

Andziak
ale z Ciebie sexi mamusia
I jaka szczuplutka Jestes!
Piękny brzuszek...i zdjecie usg z wyrostkiem płciowym to faktycznie wyglada jak na dziewczynkę.

Dziewczynki Przepraszam Was nie poczytam...
Idę do Maksysia

Mam nadzieje ze w nocy nie będzie tak źle
Dobranoc
b015.gif
 
Natusia boszszeee sorki, u Ewcik jest przecież Marcelek, na mózg mi padło:sorry: a wy niezły prezencik na rocznice sobie zrobiliście hihi :D pięknie:-)
u nas jest 21go urodzinki Matika, 23go rocznica i 25go moje imieniny i rocznica zaręczyn:-D
brawa dla Oskarka :D
Czarodziejka biedny Maksio :( trzymajcie się
 
Tasha myślałam o tych fotkach, ale nie chciałam Wam tu wątku zaśmiecać:sorry: Skoro jednak chcecie, to jutro pstryknę rano fotki i wstawię. Co do imienia, to uwierz mi, że mamy mega dylemat. Póki co mój typ, to Marcel, a męża Aleksander, ale jakoś oboje nie jesteśmy przekonani. Spisaliśmy na kartce wszystkie, które wchodzą w grę i mamy : Ali, Bazyli (w skrócie Zylek), Dorian, Feliks, Hugo, Igor, Lenard, Maksym, Aleksander, Tymon, Marcel, Kamil, David, Alan, Nathan, Oscar, Kacper i Nikodem. Jak widzisz sporo tego. Może Wy mi coś doradzicie?:-)
Trzymam kciukasy za poniedziałek! Oby wyjście do domku stało się faktem. Rozumiem, że Sonia ma się coraz lepiej? Mi się podoba bardziej Princess Pink, ale to tylko dlatego, że wolę pastelowe kolory:happy: Poza tym obie są śliczne.


Truskafffka
co prawda pytanie było do Pirani, ale akurat mi położna ostatnio mówiła o tych łożyskach i podobno często, jak jest na przedniej ścianie, to ruchy mogą być odczuwalne dużo później i raczej tak w samym dole. Jeśli na tylnej, to podobno czuje się dziecko wcześniej. Ja w tej poczułam już w 15 tc i łożysko jest na tylnej ścianie. Przepraszam, że się wtrąciłam:zawstydzona/y: Tak, jak pisałam do Tashy fotki wstawię jutro. Szkoda, że nie wypatrzyłaś nuba, bo byśmy sobie chociaż pogdybały;-) Bawcie się dobrze jutro!:happy:


Natusiu
tak się właśnie zastanawiałam, czy masz możliwość w razie co zrezygnować z tej podypl. ? Wiesz, chodzi mi o to, czy np. nie przepadnie Ci jakaś kaska, albo coś w tym stylu? Bo jak możesz, to ja bym spróbowała, a potem by się zobaczyło. I brawa dla Synka! Swoją drogą, to imię Oskar też mi się podoba.....Boshheeeee....i jak tu wybrać to jedno:szok::-)
I dziękuje Ci za troskę. Strasznie mi miło:-p


Czarodziejko
oby noc minęła bez większych przygód. Zdrówka dla Maksia. Oby go szybko puściło!
 
Magda, hehehe, dzięki! Ależ zdolniacha z Twojej Nikusi, żeby tak każde dziecko szkołę lubiło :-) ...jakoś tak mi dziwnie jak pomyślę, że ona jest w wieku Krzysia bo ja z synkiem nadal mam kiepski dialog, do tego nigdzie synek się beze mnie nie ruszy więc już nie ma takich chwil jak kiedyś, że M zabierze go np. na zakupy, albo muszę zostać sama z dwójką albo musimy jechać w czwórkę ;-) Śliczna ta lista imion, chyba bym nie wiedziała, które wybrać bo kilka z nich bardzo mi się podoba :-D

Ewcik, dzięki kochana :-* Dużo zdrówka dla Ciebie! Ja bym już od jutra robiła testy żeby nic nie przegapić i żeby zaobserwować czy kreska ciemnieje :tak:

Mama, nie ma sprawy :-D

Martucha
, znów wielkie dzięki za tak miłe słowa :-* Ja to w ogóle nie wiem w jakiej branży przyjdzie mi pracować bo niestety muszę się "przebranżować" i zaczynać od zera. Jak tam wynik progesteronu?

Andziak, ależ z Ciebie zgrabna laska, prześliczny brzuszek! A nub jest lekko uniesiony ale zdecydowanie poniżej 30 stopni, zapewne później się podniósł. Znalazłam coś takiego: In the male fetuses after 12 weeks, there was a significant increase in the angle of the genital tubercle from the horizontal. Czyli nub wyraźnie się podnosi dopiero po skończeniu 12 tygodni (i to chodzi o 12 tygodni życia dziecka czyli umowne 14 tygodni ciąży zakładając, że pierwsza faza cyklu trwała 14 dni), u Ciebie było znacznie wcześniej i dlatego zapewne nub nie był jeszcze wysoko uniesiony. Mi się podoba Kajtek z wiadomych powodów :-D

Tasha, mi się bardzo podoba Zaczarowany Ogród :-)

Natusia, ja też czuję, że mam coraz mniej czasu na BB, stąd moje posty robią się pobieżne a nawet zdarza mi się przegapić jakieś pytanie :-( Trzymaj się kochana!

Truskafffka, ja też miałam łożysko na tylnej ścianie a wówczas ruchy dziecka są dla matki bardziej odczuwalne :tak: ...jest to najlepsza opcja jeśli chodzi o USG, łatwiej dzidzię pooglądać :-)

Czarodziejko
, strasznie współczuję :-(, oby jednak nocka nie była zła a jutro nie było śladu po choróbsku.

Dobrej nocki i kolorowych snów!
 
reklama
Piraniu a które z tych imion Ci się podoba? Pytam z czystej ciekawości:happy:
Co do Niki, to powiem Ci, że ona ma po prostu taki charakter i już. Nela taka nie była. Na tym etapie, co Nika jest była bardziej strachliwa do ludzi i mniej mówiła. Nikusia pewnie zaczęła tak szybko poprawnie mówić, bo ma Nelcie zawsze obok i łatwiej jej było się uczyć. Poza tym wiesz, Nika widziała, że Nela już chodzi do szkoły, a że ona chce wszystko tak, jak ona, to nie mogła być przecież gorsza i nie pójść do tej szkoły. Sama zobaczysz, że Kajusia będzie miała zupełnie inny schemat rozwoju, bo dla niej wzorem będzie Krzyś, a on musi sam przecierać szlaki. I nie ma w tym nic dziwnego, że jesteś dla niego wszystkim, bo w końcu z Tobą spędza głównie czas. Ja Nelcie na pójście dz szkoły przygotowywałam kilka ładnych miesięcy, bo ona się po prostu bała tam iść beze mnie. Jednak ok 3 latek zrozumiała, że dzieci są jednak fajne, nawet jak mamy nie ma obok:-)
 
Do góry