reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hej!!
a na Zmierzyłam tempkę i dzisiaj znowu w niebiosach:-) na rtęciowym 37 a na elektronicznym 36,9 wpisałam średnią 36,92:-p ahh ważne że wysoka:-) cieszę się i najprawdopodobniej kupię dzisiaj test 10 i jutro z ranca zrobię według nowej granicy będzie to 11dpo

Kasiula a jak Ty??

Piranha wiesz że mi się marzy podwójne szczęście i chciałam się zapytać, czy ten spadek i wzrost może świadczyć o podówjnej owulacji?? Tylko błagam Was nie śmiejcie się ze mnie:-p
 
WITAM:)

U mnie wczoraj powtórka ze skurczami...ale jestem w dwupaczku :))

Jutro jedziemy na zakupy co kupię Domisiowi spodnie dresowe i butki zimowe:))

Tylko kurcze jak się uspokoiło(bo wcześniej już bolało gardło ale przeszło wsio) to teraz powtórzyło ale z namiastką czyli jestem przeziębiona:/mam katar i gardełko dało znac gdzie sobie w nocy szłam popłukac tą wodą utlenioną(to na prawdę działą)...katar nie uciążliwy ale jest...akurat teraz jak ja niedługo na porodówkę jade!!:(( oby to przejściowe przeziębienie żebym się nie rozłożyła całkowicie bo ja wtedy nie wiem skąd wezmę siły na poród :((

NOEMI co ja widze :)))ale się podniosła!!

Moja siostra ma mieć Kajetana i Kaję :)) bo nie wiem czy pisałam tutaj ale najstarsza siostra jest w 25 tc z bliźniakami z parką :))

MAGDA uch co ja się namecyzłam z tej ciaży aby dopasować imię z M :p bo on miał swoje typy a ja swoje :D ale padło na Marcelka :)) tylko M ostatnio do mnie że chce Aureliuszka :0 ja oczy wielkie hehe bo ja tu zaraz rodzę a ten mi tu z innym imieniem wyskakuje hehe i teraz na 100% nie jestem pewna czy będzie Marcelek a na 95 % bo nie wiem czy aby M po porodzie mi tu będzie gderał o innym imieniu...:p
CZARODZIEJKA ojej zdrówka!
TASHA pink princess :))
ANDZIAK jeny ale ty laska!!!a brzuś cudo:))ps.moja szwagierka ma Seweryna;)
NATUSIA po odpisaniu wam wezmę sie za pomywanko a potem pstryknę fotke brzusia ;)

Kciuki za staraczki niezmiernie mocne :))jak i za ciężaróweczki :))
 
Patrysia a jak twoja sis to zrobiła się zapytaj:-) ja właśnie jak sobie myślę o bliźniakach to moim marzeniem jest parka:-) byłoby dwóch braci i by się siostrzyczką opiekowali:-) ale u nas w rodzinie bliźniaki tylko raz się zdrazyły i to po hormonach....ale wiecie nadzieja zawsze jest:-)
 
U nas to w ogóle SZOK że bliźniaki :0 :D gdzie od razu napisze siostra nie brała hormonów ;) ma już córę i syna także ona widocznie stworzona do parki :D

A tu brzuś skończony 40 tc :D
(na wysokości pepka równie 113 cm)

 
Patrysia aleś Ty wąska ja jak byłamw pierszwej ciąży to cała taka wielka byłam gruba że hoho a Tobie wszystko w brzuch poszło a bioderka wąskie:-) robisz coś żeby poród przyśpieszyć chodzi mi oczywiście o jakieś liście malin...
 
NOEMI nie ja ogólnie nic po za spacerkami(wczoraj przez pogode odpuściłam)a dzisiaj weźmie się M za mnie gdyż bedzie miał urlop tzn.od poniedziałku ale ze on kierowca piekarni to w zasadzie od 15 tak(w weekendy jest dłużej bo dowózki itp.)jest juz pod moją ręką:))a tak wcześniej bał sie mnie rozruszać :D

edit:zdjęcie bokiem to i może szczuplejsza sie wydaje ale od przodu juz nie jest tak kolorowo :p
 
To jak M Cię rozrusza to na pewno już urodzisz może jeszcze na wrzesień się załapiesz:-) A ja jutro na pewno test zrobię wybieram się na zakupy i po drodze zaliczę aptekę cieszę się bardzo i już doczekać się nie mogę mojemu M nic nie mówię bo zabronił mi testować do środy:-p ale ja już tak nogami przebieram....
 
reklama
Do góry