reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

patrysia widze, że Marcelki to uparci chłopcy-mój też był przenoszony o 9 dni, urodził się w wyniku II prowokacji

madzia dzięki kochana, lekarka kazała babcine sposoby stosować, nie leki, skoro wznawiamy staranka.. ale nie znam babcinego sposobu na katar :/ a jak Ty się czujesz?
 
reklama
noo..Domino też już odebrany..piekne słonko u nas to spacerek z Bonusławem też zaliczony i 3 koopy:eek:


Ewcik
mi przy katarze teraz co miałam pomogły inhalacje z amolu-ręcznik na głowe i wdychałam ..
zdrowia życzę..


Truskaffcia
dziękuję za Twoją wiarę w mój sukces :)


Pirania
cudne Twoje dzieło:))
poproszę o projekt mojego szyldu salonowego :-D:-D


Natusia
gdzie żeś Ty????




Domino miał dzis fotki w przedszkolu--->pytam sie :
usmiechałeś się ładnie???

a On mi na to :
pan powiedział,żeby buzia była prosta...o taka :confused2:


juz jestem ciekawa jak wyszły
 
Ewcik może woda morska do nawilżenia śluzówki nosa, a oprócz tego jakiś olejek typu olbas do inhalacji. To na pewno nie zaszkodzi, bo ja u dzieci stosuję. Z katarem to zawsze ciężka sprawa. A próbowałaś kochana czegoś takiego, że bierzesz czosnek kilka ząbków, zgniatasz, zalewasz kieliszkiem spirytusu i wdychasz - bardzo dobrze podobno oczyszcza zatoki..... Mój mąż tak się teraz leczył, bo nic innego nie pomagało. Najważniejsze, żeby wydzielina nie zalegała. Zrób sobie może grzane piwko na noc? Jedno nie zaszkodzi, a na pewno pomoże się w nocy wygrzać. No i słyszałam, że imbir ma o wiele silniejsze działanie niż czosnek, więc może pokombinuj.
U mnie tak sobie. Staram się pogodzić ze swoją nieporadnością, ale poza tym, to dobrze. Dziękuję, że pytasz:happy:
 
Magda haha no spanie w niedziele to to co tygryski lubią najbardziej:-D
Piranha no właśnie , coś tak kojarzyłam że czas w nubie też ważny :p
Mi Matika lekarz ujawnił jakoś po 12 tygodniu, teraz Rybcię podobnie. Ale obie ciąże wg usg starsze nż wg OM, sprawdzę w domu dokładne jakie różnice były no i to zdjęcie, bo mnie kręci z ciekawości czy u Matika nuba widać:-D
Ewcik zdrówka.. pod nosek bezpieczna będzie maść majerankowa, jak masz pulmex to też sie nasmaruj ;)
Mama padłam hahahaha no ciekawe jak zdjęcia wyszły:-D


aaallle mi się zatęskni w tej zimie za grzanym piwkiem z miodem, przyprawami, goździkami....mmmm
no ale cóż..odbiję sobie za rok podwójnie hahaha
 
Ostatnia edycja:
Mama moja Nela na zdjęciach zawsze się ładnie uśmiecha, ale jak im w szkole robili, to oczywiście pełna powaga. Szkoda, bo inne dzieci takie roześmiane, a ona jakby wystraszona:eek:
 
Truskaffka
no zobaczymy jak fotosy wyjdą ...a alko zawsze możesz się napić ...za to w ciążę tak łatwo zajść się nie da więc korzystaj ,że Ci się udało :-D


Magda z uk
no nieraz tak te fotki zrobią ,że :eek:
Ty byś widziała Zuzy fotke do paszportu :szok::szok: jak nie moje dziecko --->wyszła okropnie....:oo2:



ratunkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...dzieciaki wzięły strzykawki te od Nurofenu wyjęły jedną część a drugą gwiżdżą....moje uszy jeszcze nie odtajały po wczorajszych rozmowach przez tel.z urzędami a tu teraz toooooooo
niech ktoś przestawi zegarki na 19.30
to będą już w łóżkach ...
 
Hello. Jestem
Ale senna i jesienna:)
Jakoś rano nie było kiedy zajrzeć.
Przebrnęlam przez Wasze posty ale tyle tego juz nie pamietam
Wpadły mi natomiast zdjęcia Usg:)

Piranha
Swietne te obrysowane nóżki u synka Madzi
Nie ma wątpliwosci, ze to chłopiec!!!

Mama
Jestem skarbie.
Dziś taki "sflaczały" dzien

Patrysiu
Moze do poniedzialku sie cosik zacznie i na ktg juz nie zdązysz:)
Mozno trzymam kciuki

Andziak
wiesz co to jest az niesamowite ze tyle było znaków na niebie i ziemi, ze u Ciebie bedzie ta dziewczynka
ale by było jakbys przy porodzie miala niespodzienkę!!!!!

Kinga
Widze mamy podobny staz na forum:))))
Nie myśl sobie ze mozna Cie zapomniec- my tu juz weteranki:))))

nullko
co tam skarbie u Was?

Dziewczyny Wszystkie Was mocno sciskam....
 
Czarodziejka
czuję sie wyściskana :)
mówisz sflaczała jesteś ..nie raz sa takie dni ..u nas słonko to jakos się trzymam ,ale pewnie niedługo zacznie sie przesilenie jesienne .....
 
Martuchaa
dziękuję kochana ;**
dziękuję za wsparcie i wiare ...no widzisz tak to jest ...może właśnie dlatego nie dają ,że salony sobie radzą to po co je wspierać ....
no nic..niech się wypchają ..poradzę sobie :tak:

sprzedam butelki po piwie :-D:-D

fajnie,że mama tak Was obkupiła ;)
 
reklama
Czarodziejka 3 lekarzy twierdzi ze chlopak to chlopak.Ale fakt na poczatku wszystko niepotrzebnie wskazywalo na Zosie.
Usg w 11 tyg a wg. pomiarow usg poczatek 13.

33 tydz
 
Ostatnia edycja:
Do góry