reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Magda, dzięki kochana ale żadna tam ekspertka ze mnie :-), teraz kąt wynosi prawie 30 stopni (zmierzyłam :-D) ale jakby ujęcie było bardziej z boku to myślę, że wyszłoby powyżej 30 stopni - a więc chłopczyk jak nic! :-) U Andziak kąt też wyszedłby prawdopodobnie odrobinę większy gdyby zdjęcie było zrobione prostopadle z góry.
 
Aaaaaaaaaaaaa u mnie dziś pomieszanie z poplątaniem:rofl2::confused2::shocked2:

Założyłam sobie że będę miała luuźny dzień w pracy...a gdzie tam...oczywiście zwaliło się kilka poważniejszych spraw...
przed pracą poleciałam jeszcze szybko na zakupy i po pracy będę robiła cisato czekoladowe:-p proszę trzymać kciuki żeby wyszło, bo ja mam dwie lewe ręce hahaha

Jutro CHAOS czyli dom pełen dzieci i gości..za to w niedzielę, nikt mnie z łóżka nie wygoni:-p:-D

poczytałam na szybko:sorry:

Daria Colin taki słodziak że trzeba go uwielbiać :D
Martucha linka do fotek przyślę Ci na pw, tylko się upomnij ;)
Kciuki zaciskam, czy chłopczyk czy dziewczynka..byleby rosło zdrowo i wesoło ;)
NAtusia no to wy też pięknie poimprezujecie :p
ja przyznam szczerze że by mi się NIE CHCIAŁOoo latać znów na studia :p taki leń w tyłeczku siedzi :p
Ewcik Rybcia wcałowana przez Matika :)
co to "wyluzowania" ja podobnie jak MAgda założyłam po prostu że będziemy musieli się dłużej postarać, powalczyć, poczekać...starałam sie nie przejmować pojawiającymi się @ i działać działać działać..do skutku ;) Wiesz jak bardzo trzymam za Was kciuki :D
Magda noooo nooo noo Moja Droga takiego męża to ze świecą szukać, brawa za niespodziankę :D
Mama ujć..oczywiście żeby nie było za prosto musi być pod górkę, ehhh nie ma co..państwo umie podciąć skrzydła. Ale Ja wiem Ty wiesz, że nic wam nie stanie na drodze i salon piękny powstanie!! :D
Brzuszek wygłaskany ;)
Piranha hihihi powodzenia w walce z "coto" hihihi
a potem zobaczysz jakie ciekawe pytania będzie zadawać maluch:-D
pamiętam jak Mati się nas spytał "jakiego kolor ma mój mózg?" nasze miny..bezcenne:-D
Kasia :D brawa za porozumienie :D i wiesz...kciuki :cool2: &&&&&&&&&&&
Kate widzę że też zalatana..;-)
Kinga nie gadaj głupot!!!!!:wściekła/y: pisz, po prostu bądź ;)
i wierz...ja wierzę, że wam się uda :)
 
co do nubów, też widzę u Magdy :cool2: zwłaszcza jak Piranha potwierdziła to zaznaczając krechą haha

U Andziak jeszcze chyba czas jest ważny, bo -o ile pamiętam- lepiej sprawdzać po 12 tygodniu, w 11 mniejsze prawdopodobieństwo, tak?

ja zobaczę na zdjęcia Matika, ciekawe czy nuba wypatrzę :-p
 
Truskafffka no proszę. Czyli jednak chyba nie miałam zwidów, kiedy nuba widziałam:-p Ciekawe, co widać na zdjęciu Matika?
Co do ciasta, to smaka mi robisz, a u mnie nikt nie lubi cist czekoladowych i dla siebie samej, to nie warto:sorry: Oby wyszło jak trzeba. Trzymam kciuki!
A z mężem , to wiesz....kilka lat pracy nad nim jak widać przynosi swoje efekty:-) Widzę, że mamy podobne plany, bo ja w niedzielę też śpię do bólu:-p
 
Truskafffka, hahaha, świetne pytanie, strasznie dociekliwy Twój Mistrzunio! :-D Co do tego 11 tc to masz świętą rację, te różnice widać najlepiej w 14 tc (12 tygodniu życia dzidziusia). Podobno w 11 tc tylko w 14 ze 100 ciąż prawidłowo określono płeć męską.

Magda, obrysowałam nóżki (oczywiście są dużo ładniejsze, przekaż synusiowi przeprosiny za ten rysunek :-D) żebyś widziała o co mi chodzi z tym ułożeniem pod kątem.
 
Pirania powaliłaś mnie na kolana:-) Normalnie sobie zachowam na pamiątkę! Powinnaś zrobić jakąś specjalizacje w kierunku ultrasonografii:-p Jesteś niesamowita!


święta prawda, nasza Pirania to w ogóle powinna mieć specjalizacje z wielu dziedzin i dostać jakiś order za to, jak nam pomaga :tak:

cześć dziewczynki, doczytam Was wieczorem, jak mały już będzie spał.. czuję się kiepsko, jakieś przeziębienie mnie dopadło, boli gardło i mega katar mam.. nienawidzę tego

pirania czy mam już zacząć robić testy owulacyjne?

kinga dostaniesz po dupce za te teksty, zobaczysz!
 
reklama
Do góry