reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha zakładam, że dzisiaj jest pęcherzyk do pęknięcia i jutro rano już będzie po owulce i będę miała skok tempki ostatnio jak miałam cykl z fajną owulką to na 8 dzień brania bromka właśnie miałam taki pęcherzyk a na 9 już miałam skok a na 10 dzień już ciałko żółte ok 10 rano i zapadnięty pęcherzyk.
 
reklama
i dzisiaj rano miałam temperaturę 36,58 a potem zmierzyłam i miałam 2 razy 36,54 więc taką wpisałam na wykresie a w tym cyklu owulacyjnym też przed skokiem miałam 36,6 więc bardzo zbliżona tempka, ja mam wielką nadzieję, że owulka będzie w tym cyklu bo tempka mi rośnie coś się dzieje a jak nie miałam owu to tylko się minimalnie wahała na niskim poziomie

Piranha przepraszam, że tak Cię męczę ale poprostu chciałabym z kimś to przeanalizować:tak:
 
Agulek sorki, faktycznie poplątałam :sorry2: powodzenia w zdobywaniu sylku ;)
Piranha dokładnie, zgadzam się z tym co piszesz o segregacji i niszczeniu plemników
a Krzysio może i nie przoduje w rozwoju mowy, ruchowym, ale bez wątpienia rozwój intelektualny super przebiega :) noooo sama widzisz jaką furorę Krzysiu robi:-)
Karola powodzenia w urabianiu mężula!!
Magda dobre wieści, fajnie że się wyjaśniła sprawa z maluchem. Wygodny z niego mały człowieczek:-)
worka pieniędzy brak, ale jakbyś dowiedziała się skąd taki można zdobyć, to daj znac, chętnie przygarnę :-D
dokładnie podobnie myślę o snach :)
Mama...ojjj wywołujesz gniew ciężarnej...booo jak wezmę zaaaamaachh proszę więcej głupot nie pisać!!!!!
Kate dawaaj foty daaawaj foty!!!:tak:
Noemi sorki....:sorry2:zupełnie zapomniałam się z tymi moimi starankami :sorry2: zaraz ci na pw wyślę
Ewcik :) dzięki, no zboczymy jak to będzie z tym obstawianiem :-D bo ja obstawiałam synka:-D
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte :D
Marzycielka daj linka do kalendarza, ale mnie się wydaje że zMatim mi się nie sprawdziło
 
hej mamuski:biggrin2:
Czasami was podczytuje,
ale nie mam za bardzo czasu zeby na biezaco pisac.:zawstydzona/y:
Ale mocno wam kibicuje:tak:
Daria,Axarai-gratuluje dzieciaczkow.
Nullka-gratulacje....spokojnej ciazy.
Z takich staranek musi byc cora.

Za wszystkie i za kazda z osobna trzymam mocne kciuki &&&&&&&&&
Za II kreseczki,
spokojne ciaze,
szczesliwe rozwiazania,
zdrowe dzieciaczki wymarzonej plci.


A u nas wszystko ok.
Klaudusia rosnie jak na drozdzach..
ma juz 8300 i prawie 70 cm.
Nie choruje.
Caly czas na piersi.
Przez wszystkich rospieszczana.
Chlopaki pomagaja.
Moj M zakochany,swiata poza nia nie widzi.
A ja zmeczona,ale najszczesliwsza na swiecie:biggrin2:
Do tego zachcialo mi sie isc na studia.:confused:....i wkoncu je skonczyc.


Ato moje sloneczko

Zobacz załącznik 501017Zobacz załącznik 501014Zobacz załącznik 501018Zobacz załącznik 501019
 
Ostatnia edycja:
dzięki dziewczyny za &&&&&&&&&&&&&&&&&&&, ostatnio wpadam z doskoku a jednak na Was zawsze można liczyć!!!
więc bioderka są ok:-), ale niestety wdało się zapalenie płuc:-(, co prawda na razie w stopniu raczej lekkim, bo lekarz powiedział, że na tym etapie hospitalizacja nie jest jedynym rozwiązaniem, że można to leczyć w domu, ale zależy to jeszcze od zaleceń pediatry, i z 1 strony może ten szpital byłby skuteczniejszą metodą, ale z 2 strony tam są dzieci chore i boję się, że tam dopiero Sonik zacznie łapać wszelkie infekcje, więc chyba wolałabym w domu...poza tym w szpitalu można zawyć z nudów do księżyca...ale jeśli dla Soni szpital będzie lepszy to oczywiście pójdziemy do szpitala, jej dobro jest najważniejsze!!! jutro jadę z opisem rtg do pediatry i zobaczymy jaką podejmie decyzję, szpital czy dom:-(;
więc tak nieśmiało poproszę jeszcze o &&&&&&&&&&&&&&&& za Sonię, żeby szybko wyzdrowiała i żeby obyło się bez szpitala...
martwię się, ona jest taka malutka, delikatna...
 
Truskafffko wystarczy ze wpiszesz chinski kalendarz plci i tam znajdziesz ten kalendarz ;-)

Natusiu szkoda, ze sie nie udalo :-( ale moze w nastepnym obie bedziemy mialy szczescie? :-)

Dido jaka twoja coreczka jest slodka :tak: tez chce taka :-) zdradzisz nam jak tobie sie udalo zaplanowac coreczke? :-)

Tasha zdroweczka dla Soni ;-) oby obylo sie bez szpitala &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry