reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hello babeczki :-)

jakos dzisiaj ciezki mialam ten dzien :confused2: wszystkie kosci mnie bolaly, czy to moglo byc przez owulke bo teraz juz minelo :confused:

Ewcik super ze @ przyszla :-), teraz tylko czekac jak owulacja bedzie i do dziela :-):-D

dziewczyny prosze napiszcie mi czy u was ten kalendarz chinski sie sprawdzil. sory ze was tak zameczam :sorry: ale mam mieszane mysli czy omijac niektore miesiace. wiem ze niektore dziewczyny kierowaly sie tym kalendarzem i maja coreczki. ale wiem tez ze u naszej Piranhi sie nie sprawdzilo :tak:

Noemi powodzenia w starankach. niestety nie wiem co ci doradzic odnosnie dzisiejszego dnia, bo ja nie mam jeszcze tak ogromnej wiedzy na ten temat jak inne dziewczyny. do dzisiaj dokladnie nie wiem kiedy u mnie wystepuje owulacja, bo testy owul. zawsze wychodzily mi negatywne i dlatego przestalam je robic :blink:
 
reklama
Piranha no widzisz, niepotrzebnie sie martwilas o Krzysia :-)wychodzi na to, ze masz w domku malego geniusza :tak:
tylko pozazdroscic ;-)

Mama no wlasnie zapomnialam napisac, ze kategorycznie zabraniam ci odchodzic z tego forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D kto nam bedzie humorek poprawial jak nie ty :-)
 
mama dzięki za spostrzeżenia odnośnie CLO, strasznie bym chciała, żeby mój organizm fajnie zareagował...

pirania też kochana myślałam o Pregnylu, tylko kiedy się go bierze, to chyba ginka musi zdecydować? czy można np ten zastrzyk profilaktycznie podać, żeby pękły..
 
Noemi jak wstajesz do toalety, czy np na minute do dziecka to nie ma to znaczenia w mierzeniu temperatury, np możesz wstac o 5 a o 6 zmierzyc i nie jest zaburzona
Pirhania widzisz Ty doszukujesz sie chorób u Krzysia o on jest geniuszem, super
Marzycielko u mnie chiński kalendarz ani raz sie nie sprawdził
Ewcik super, że @ wreszcie przyszła
 
Marzycielko, mi w przypadku Kai kalendarz chiński się sprawdził, w przypadku Krzysia nie choć niektóre wersje kalendarza podawały wynik jako wątpliwy ...no ale przy prawdopodobieństwie 50% są duże szanse, że się sprawdzi :-D

Ewcik, Pregnyl dostajesz wtedy kiedy pęcherzyk osiągnie odpowiednią wielkość, najlepiej jak lekarz zdecyduje ile ma mieć milimetrów, ja bym zdecydowała się na wariant z Pregnylem żeby mieć pewność, że pęcherzyk pęknie i nie powstanie torbiel.

Jeszcze a propos Krzysia to czytałam, że dzieci z ZA potrafią tak wcześnie nauczyć się liter i cyfr ...no ale mój synek na pewno tego nie ma, za Waszą radą włączam pozytywne myślenie :-)
 
Piranha sama nie wiem co robić raz myślę, żeby działać bo boję się że stracę owulkę a raz uspokajam się żeby poczekać trochę zgłupiałam....a czy jakby dzisiaj była owulka to plemniki z wczorajszego dnia wytrzymają??
 
Noemi, spokojnie wytrzymają, przeddzień owulki to najpłodniejszy dzień cyklu :tak:, moja Kaja powstała z takich właśnie staranek a M miał plemniki w kiepskiej kondycji.
 
To może poczekam do jutra rana...tak sobie myślę, że niepotrzebnie panikuję...założyłam sobie jakiś plan to powinnam go dokończyć szczególnie że nie robię jakiejś strasznej przerwy, a jakaby nie była jutro tempka to na peno działamy, co o tym myślisz??
 
Noemi, a zakładasz, że kiedy była albo będzie owulka? ...z wykresu ciężko mi coś odczytać. Co do wzrostu tempki przed owulacją to jak najbardziej tak może być gdyż produkcja progesteronu wzrasta jeszcze przed pęknięciem pęcherzyka.
 
reklama
Do góry