reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

To babka na prawde super, bo każdy chce kase od razu od dnia jak klucze daje,
ja dzisiaj załatwiałam sprawy paierkowe, to mnie nie było
 
reklama
Hej Dziewczyny ja wpadam po pracy padnięta, podjadłam gorzką czekoladkę i nadrabiam Was troszkę na szybko ale:-)

Zbadałam sobie teraz ph wyszło chyba 4,5 ale wynik był taki nie do końca więc zaaplikowałam sobie sylk a na wieczór gynoflor, dzisiaj staranek nie będzie a jutro niezależnie od tempki starania będą. Aha chciałam napisać że biorę od 2 dni jedną tabletkę sudafedu i działa bo ewidentnie śluzu mam mniej a jak jest to bardziej kremowy.

Dziewczyny pomożecie mi z szyjką bo kurcze nie wiem jak ją określić dla mnie dzisiaj jest jakby bardziej otwarta ale moje obserwacje naprawdę są na oko....

Mama powodzenia w rozkręcaniu działalności!!

Truskafcia ponawiam prośbę o twoje starania :-)

Kurcze wiecie co trochę mam stresika przed jutrzejszą tempką....ale wszystko układa się jak najlepiej bo wyniki tarczycy super, tepka podobnie się zachowuje jak w cylu owulacyjnym na pewno w pustychnie rosła tylko wahała się z dnia na dzień o 0,1 stopnia a teraz rośnie, ale wiecie mam takie chwile że wątpie albo myślę sobie że przedobrzę....To jednak będzie nasze ostatnie dziecko bo M chce dwoje i koniec dlatego chciałabym bliźniaki:-) ale u mnie mało prawdopodobne:-p chciałabym żeby się udało...Dobra lecę bo muszę zająć się czymś innym żeby nie myśleć;-)
 
hej dziewuszki

własnie gotuję kukurydzę, zjemy sobie z Marcepanem.. M jeszcze w pracy.

Jutro zaczynam brać CLO i boję się bardzo, jak mój organizm na to zareaguje:-( ginka kazała mi brać od 3 dc do 8dc-to oznacza, ze mam wziąć 5 czy 6 tabletek w sumie??

mam nadzieję, że uda mi się wpaść wieczorkiem, żeby Was nadrobić..

acha..

mamcia ja Ci dam to 5 koło u wozu!! spróbuj tylko się stąd wyprowadzić, to Cię na siłę przywleczemy z powrotem:-D

truskafcia nie wiem, czy już pisałam, czy nie, ale wieście z wizyty cudowne, gratuluję! cicho nadmieniam, że ja od początku też dziewuszkę obstawiam u Ciebie:-D
 
noemi dostałam wczoraj, jutro 3dc.. zaczynam brać. Dzwoniłam do ginki, bo zgubiłam tą kartkę, na której pisała mi, jak mam brać.. powiedziała, że od jutra przez 5 dni, czyli w sumie 5 tabletek
 
To super, że już dostałaś @ tyle się naczekałaś, pozytywnie się nastaw to jest najważniejsze u mnie też wyczekiwanie na wzrost tempki jutro:)

A wiesz może czy pojedyńcze wstanie w nocy do wc to już tempka zaburzona??
 
To super, że już dostałaś @ tyle się naczekałaś, pozytywnie się nastaw to jest najważniejsze u mnie też wyczekiwanie na wzrost tempki jutro:)

A wiesz może czy pojedyńcze wstanie w nocy do wc to już tempka zaburzona??

kochana, ja nie raz po 2 razy wstaje, inaczej bym nie wytrzymała do rana z pęcherzem moim;-) i nigdy nie zapisuję, że zaburzona, bo po prostu zawsze w nocy co najmniej raz wstaje
 
Kurcze bo ostatnio raz w nocy wstaję do wc bo jakos nie wytrzymuję... zawsze mam jeszcze przed sobą co najmniej 3 godziny spania więc chyba jest ok z tempką;-)

Dziewczyny(szczególnie Ty Piranha) mam taie pytanie...Bo boję się że trochę przedobrzę z tymi starania dziewczynkowymi tak, że nie zajdę w ciążę...badałam teraz śluz i szyjkę i moje obserwacje są takie szyjka jak napompowana, a śluz kleisty jak krem białawy i teraz nie wiem czy czasem dzisiaj staranek nie powtórzyć bo staraliśmy się wczoraj rano ok 7 i planowałam starania jutro rano czy plan zostawić czy starania dzisiaj też niech będą....ph, śluz wszystko ok, proszę doradźcie
 
Noemi witaj i dzięki ;**
jeśli masz te 3 h przed mierzeniem zachowane to spokojnie możesz mierzyć :)


Ewcik Clo się bierze 5 tabletek-przez 5 dni po jednej ..Ty masz długie cykle to bierzesz wcześnie ,żeby przyspieszyc owu i skrócić tym samym cykl ..
ja brałam od 5 do 9 dnia cyklu i owu jak już była to koło 13d.c.
ale u mnie najczęściej po Clo pęchole rosły i potem zamiast pękac to się kurczyły ...;/
ale każda jest inna i inaczej leki działają wiec &&&&
ja przy Clo brałam wiesiołka bo bardzo wysusza śluzówke i starania nie były przyjemne...


Kate my pogadałysmy wiec wiesz co i jak :):-)


Martuchaa myślami z Tobą :)

Daria jak tam dajesz radę ???
 
reklama
Mama, my tu na forum jak to ktoś kiedyś napisał tworzymy taką zwariowaną "rodzinkę" a z rodziny nie da się wypisać :-D Jesteś tu bardzo potrzebna, wiele razy niejednej dziewczynie humorek poprawiłaś ...no a mniej stresu to mnie prolaktyny i większe szanse na zaciążenie więc tu szczytną misję pełnisz :-D

Magda, wow, szok, że Nela tak szybko raczkowała! Dzięki kochana!

Ewcik
, a może jeszcze dodatkowo Pregnyl na pęknięcie by nie zdarzyło się tak jak u Mamy?

Noemi, ja bym działała bez zastanowienia :tak:

Kaja już zaszczepiona, Krzysiu zrobił dziś w poczekalni furorę, pani z rejestracji zauważyła, że zna literki i zaczęła go przepytywać z całego alfabetu, wszystko poprawnie mówił i zrobiło się zbiegowisko, wszyscy mówili, że to mały geniusz i nawet propozycję pracy dostał hehehe :-D
 
Do góry