reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Axarai, jeszcze szybciutko Tobie odpiszę, mi cewnik zakładano już po znieczuleniu w obu CC, zakładanie go wcześniej to chyba znęcanie się skoro można to zrobić tuż przed zabiegiem ;-) (siostrze założono go przed znieczuleniem). Bardzo wiele dziewczyn odczuwa ból przy oddawaniu moczu po CC ale dziwne, że u Ciebie pojawił się po kilku dniach, może to jakaś infekcja? Ból brzucha przy dotyku to jeszcze normalne, nigdy nie miałam SN a po obu cesarkach nie miałam flaka, brzuch był twardy ale zmniejszał się wraz z obkurczaniem macicy, teraz powiększa mi go niestety moja przepuklina pępkowa.
 
reklama
Witam się dziewczyny wieczornie.:-)

Marzycielko u mnie ten kalendarz, który podała Truskafffka, sprawdza się we wszystkich 3 przypadkach. W każdym innym, coś się nie zgadzało. No i wszystkie inne pokazują mi na teraz dziewczynkę (właśnie te tabelkowe). Nie wiem zatem, czy one są wiarygodne, czy nie.

Ewcik
super, że w końcu @ przyszła. Ja jestem podobnego zdania, co Pirania, że może warto spróbować Pregnylu? Trzymam za Ciebie kciuki:happy2:

Pirania ja się czasem zastanawiam, czy Nela nie ma ADHD:szok:? Jest expresowa we wszystkim. Staram się jednak zabijać w sobie te myśli;-)
Widzisz, a mówiłaś, że Krzyś nie jest w niczym wybitny...Ty kłamczuszku:-D:-)

Truskafffka nie ma sprawy. Będę kombinować teraz dwa worki kaski;-):-) Dzięki za przepis na ciacha. Już zapisałam w swoim notatniku;-)

Natusiu słońce przytulam...Trzymaj się i odpocznij w końcu w weekend:blink:

Dido Klaudia śliczniutka. Patrzę i patrzę i napatrzeć się nie mogę...Ehhh....ja chyba mam obsesję na punkcie takich maluszków:szok::-) Trzymajcie się!

Tasha nie dobrze w tym zapaleniem płuc, no ale ważne, że nie jest bardzo źle. Masz bardzo mądre podejście, co do szpitala. Ja z obiema córkami zaliczyłam szpital, jak miały 5tyg Nela i 6tyg Nika. W obu przypadkach w grę wchodziła tylko pojedyncza sala. Czyli ja i dziecko non stop razem, sam na sam. Z Nelą byłam akurat w Pl, więc nie obawiaj się. Przy tak maleńkich dzieciach raczej powinni zachować środki ostrożności. Oczywiście z całego serca życzę Ci, abyście mogły pozostać w domku i mocno trzymam za Was kciuki! Dobrze, że z bioderkami ok:happy2:

Axarai super ta Twoja kruszynka. Aj jakby się chciało poprzytulać:sorry2: A co do tego siusiania, to może masz jakąś infekcję? Ja bym poprosiła o badania, bo raczej po cc takie coś nie powinno mieć miejsca aż tak długo. Owszem, po wyjęciu cewnika tak, ale mi to ustępowało niemal od razu:confused:. Ja też miałam brzuch twardy po cesarkach, ale to chyba dlatego, że macica się trochę wolniej obkurcza. Nie pamiętam, ale Ty chyba nie karmisz piersią? Bo jeśli nie karmisz, to tym bardziej oksytocyna się nie wydziela tak, jak podczas karmienia i macica kurczy się wolniej. Mi też wszyscy mówią, że każdy kolejny poród kończony cc wzmaga dolegliwości PO. Co jest dziwne i niepokojące? Hmm....na pewno trudno gojąca się rana. Co więcej, ja bym ten ból/pieczenie przy siusianiu już uznała za coś niepokojącego. Poza tym brak krwawienia lub wzmożone krwawienie. No i jakiś silny, nieustępujący ból po tygodniu od operacji. Trzymaj się słońce i uważaj na siebie:happy2:


Spokojnej nocy wszystkim życzę!
 
Dziękuję Piranha. Poczekam do poniedziałku, bo wtedy wraca moja pani doktor z urlopu, to do niej pójdę się zapytać jak nie przejdzie. Ale chociaż mnie pocieszyłaś, z tym brzuchem:-)
 
Hej Dziewczyny!!

Dobry humorek jest bo jest skok:-) tempka dzisiaj rano 36,78 czyli standardowo o 0,2 więcej od najwyższej temperatury więc też podobnie jak ostatnio dopiero później rosła nawet do 37,1, działanka były sylku poszło M po kąpieli czekamy 2 tygodnie i trzymajcie wszystkie kciuki żeby 2 tłuste kreski na teście ciążowym wyszły.
 
Piranha ja poprostu miałam nadzieję, że bromek podziała na mnie tak jak ostatnio a tylko na to byłam skazana bo testy wiesz jak wychodziły a monit wykluczony zresztą powiedziałam sobie, że do lekarza pójdę jak już w ciąży będę:-)
 
witam się ja i makrela wędzona hahahahaaaa
ale za mną chodziła ..i w końcu przyszła :):)


Tusia dzięki kochana :)
koniec września sie zbliża ..idziesz na tą mikro??


Noemi &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-p:-p



wstawać baby ....
ile można spać
 
reklama
Do góry