reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hallo Kochane jestem jak by co, i o wszystkich ciepluko myślę:-)
Co próbuje doczytać, to muszę iść i jak wracam to 15 stron do przodu:szok: no więc się poddaje, będę chwilowo samolubna, aż opanuje sytuację;-)
Ada ma się dobrze, ja trochę mniej, cały czas mnie boli, a najbardziej wkurzające jest, że boli mnie jak siusiu robię!
Zobacz załącznik 501048Zobacz załącznik 501049Zobacz załącznik 501050 buziaczki dla Wszystkich!!!!
 
reklama
Axarai Adusia cudna :-) pięknie razem wygladacie. Pewnie jeszcze potrzebujesz pare dni i napewno poczujesz sie lepiej ;-)

Truskafffka wydaje mi sie ze bardziej wiarygodne są te kalendarze w postaci tabelki. W tym co pokazalas mi sie nie zgadza. Chociaż i tak wiem ze to wszystko trzeba traktować z przymrużeniem oka ;-)
 
Noemi, nie przepraszaj kochana bo nie ma za co! Jeśli zakładasz dziś owulkę to jak najbardziej zadziałałabym jutro rano w stylu O+12 :tak: ...u mnie w każdym cyklu tempka zachowywała się jednak zupełnie inaczej (raz rosła przed owulką, raz po i to w różnych odstępach) więc ciężko mi więcej doradzić :-(

Natusia, pewnie było za daleko od owulki, O+12 bardzo jednak zmniejsza szanse na zajście w ciążę :-(, tak strasznie chciałam byś miała mega niespodziankę ...będziesz jeszcze próbować? A z Kają byłam na jakimś standardowym szczepieniu (DTP + Hib + polio IPV), zapłaciłam aż 220 zł by miała jedno wkłucie (a strasznie płakała) a nie trzy. Niech to choróbsko nareszcie zostawi Ciebie w spokoju.

Dido, ależ Klaudusia urosła, jest prześliczna! Kaja już waży 6,2 kg :-)

Tasha, dobrze by było ominąć szpital, jak byłam w szpitalu z Krzysiem z powodu zapalenia pępka to w tej samej sali była dziewczynka z zapaleniem płuc, wszystkie dzieciaczki złapały szpitalnego wirusa dającego zapalenie uszu co bardzo wydłużyło tam pobyt, ja z Krzysiem wyszłam dopiero po 2 tygodniach a matka tej dziewczynki wypisała się na żądanie. Trzymam kochana jutro z całych sił kciuki za decyzję o pobycie w domu.

Axarai, ale ślicznotka z Adusi! Ja miałam taki ból jak opisujesz po wyjęciu cewnika - zarówno po pierwszym jak i drugim CC, po kilku dniach zniknął, złagodniał on u Ciebie czy nie?
 
Truskafffka, sprawdziłam i Kaja powinna być chłopcem, odpuściłabym sobie kalendarze :-) ...ot kasztanków i tak się nie wykręcisz :-D
 
Tasha Super że z bioderkami ok, teraz mega kciuki za szybki powrót do zdrówka. Słoneczko kochane...
Axa współczuję bólu..
a Ada ślicznotka mała :) brat szczęśliwy :) piękny widok :)

Przepis na ciasteczka owsiane na koniec ;)
40dag mąki pszennej
40dag margaryny palma/kasia
20dag cukru
2 cukry waniliowe
2 jajka
2 łyżeczki proszku do pieczenia
30dag płatków owsianych
i do kompletu kto co lubi ;)
garść orzechów posiekanych, dwie garści rodzynek
(ja teraz dałam rodzynki, bakalie, płatki owsiane żurawinowe i zwykłe)

Margarynę+ cukier + cukier waniliowy utrzeć, dodać jajka, mąkę, proszek do pieczenia, orzechy, rodzynki, płatki owsiane i wymieszać. Włożyć do lodówki na 30 minut. Piec ok 15-20 minut na złoty kolor w 180stopniach.
 
Piranha własnie, że cały czas mnie boli, jak wyjęli cewnik (ap ropo, tu zakładają cewnik, już po znieczuleniu) to nie bolało, w szpitalu było ok, dopiero w domu zaczęło. Blizna już mnie nie boli, tu zakładają szwy rozpuszczalne, ale brzuch mnie boli jak dotykam, i taki jakiś twardy mam, a nie taki flak jak po SN. Czy to normalne? Mi powiedzieli w szpitalu, że 4 ciąża zakończona cesarką to nie dobrze, bo organizm zareaguje bólowo razy dwa:szok: Powiedzieli, że jak zauważę coś niepokojącego, to mam się zgłosić, ale skąd ja mam wiedzieć, co jest nie normalne:dry:
Truskafka trzymam kciuki za RÓŻ i gratuluję udanej wizyty!!!!!
 
reklama
Do góry