reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranho~!!!
a próbowałaś obkładać tłuczoną kapustą? Wiem, że pomaga również obkładanie piersi mokrą bardzo gorącą pieluchą. Tak robili w szpitalu jak leżałam, i dziewczynom pomagało. Może i Tobie by pomogło. Albo gorące polewanie i masowanie przy prysznicu. Chyba, że już próbowałaś. Na pewno będzie lepiej;) 3mam kciuki.
Mówisz, że u Twój Synuś zazdrosny o Kaję... przyzwyczai się z czasem i mu przejdzie, potrzebuje tylko na to czasu. U mnie na szczęście w porządku. Maciuś bardzo kocha Anię, ale gdy jestem nią zajęta wtedy to wykorzystuje na swoje psoty, ucieka mi z pokoju, nie słucha. A w ciągu dnia jak malutka śpi to wiecznie ją budzi. A Tobie jak mijają noce, śpi ładnie już Kaja? Ważne, że te nasze dzieciaczki zdrowe, reszta jakoś poleci;)
A w dzień jak nie chce zasnąć to może spróbuj ją kłaść na sobie i nawet w ten sposób nakarmić. Ja tak się nauczyłam, bo Ania ma kolki i tylko w ten sposób ładnie zjadła, nie łykała powietrza i lepiej spała a teraz już przesypia cale noce. W ten sposób też jak kołyszesz na sobie dziecko to przy okazji masuje brzuszek i sprzyja to łagodzeniu kolek, a może właśnie Twoja Kaja ma kolki? I dlatego tak ciężko sie jej zasypia?
 
reklama
Pochwalę się Wam moją księżniczką.
Dziewczyny na prawdę warto próbować planować płeć, jeśli się udaje to serce się cieszy jak się widzi takie maleństwo ale choćby się nie udało to przynajmniej się wie, że się próbowało i również sie cieszy;)
Więc z całego serca życzę Wam powodzenia i wierzę, że Wam się uda. Ja następnym razem chciałabym również zaplanować dziewczynkę, i będę próbować;)



DSC03177.jpg
 
Asiuniak slodka tez taka chce.U mnie niestety dwa razy los zadrwil i nie udalo sie.Z Kuba owul.przesunela sie na 11 dc a teraz zaszlam z zabezpieczeniem w lutym.A staranka mialam zaczac w maju.Wiec nie moge powiedziec ze nie wyszlo choc probowalam.A szkoda byloby mi latwiej
 
Andziak a znasz już płeć? Zawsze następnym razem możesz jeszcze planować;) A teraz już masz za sobą pierwszy trymestr ciąży i wcześniej ujrzysz swoje maleństwo. To drugie Wasze?;)
 
Kosmo GRATULACJE SYNUSIA!!!!!!!!!!!
I tak łatwego porodu, bo synek dosyć spory;) a Ty bez nacięcia no ekstra!!!!
I sliczne Imię! Kiedys w szkole podkochiwał się we mnie taki Gracjan:-Dhihi

Piranha,
mi tez na zapalenie pomogła zimna kapusta nakłuta ( liście miałam w lodówce) wg mnie nieocenione...
Bo jak Ty się bedziesz dobrze czuć to wszystko się ułozy, a normalne, że mały zazdrosny bedzie, ale to minie nie denerwuj sie i odpoczywaj jak tyko mozesz! Tulę;***

Asiuniak,
a jak wyglądało Twoje planoanie? Malutka jest przesłodka! tez taką chce;***

Martika, a jak rodzinka zareagowała na ciążę?:) Jej ale masz super;*

Noemi, Marzycielko
jak tam?

Kinga,
oby się niedługo wszystko wyjaśniło!&&&&&&&&&&&&& ja tez na @ biorę ipuprom i scopolan

Trusfaffcia,
nie smuć się, głowa do góry słońce! Uda się zobacyzsz!!!

Daria, ale super zakup:) z tego co ja wiem to miały być liście z malin a nie herbatka ekspresowa, ale nie jestem pewna...

Mama, ale ekstra dzien mieliscie z dzieciaczkami, a jak tam dzisiaj w pracy?

Gal
???

Miss ja myślę, że u ciebie girl:***

Kasia, lenka, edi, ewcik, Czarodziejka, agulek i reszta babeczek miłego popołudnia:*

Ja czuję się tragicznie... idę do łóżka... Buziaki;*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
czesc babeczki :-)

Kosmo gratulacje!!!!!! Sliczne imie wybraliscie dla synka :tak: ciesze sie ze mialas taki lagodny porod :-)

Asiuniak mala oczywiscie przeslodka :-)

Daria ty szczesciaro :-)sliczny kosz i super cena! :tak:

Piranha tule cie mocno i mam nadzieje ze uda ci sie zwalczyc te bole piersi :tak:

Truskafffka wiem co czujesz bo kazdy poczatek mojego nowego cyklu wyglada tak samo. jeszcze pare dni i trzeba wziac sie do roboty ;-)

milego popoludnia zycze :-)
 
dziewczynki wpadlam na sekunde a tutaj taki wspanialy news...

Kosmo gratulacje, wielkie buziaczki :-):-):-)


Buziaczki dla wszystkich
 
reklama
Do góry