reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

bry:-)

dziś mam na 12 do pracy, teraz jem śniadanko, za chwilkę muszę iść włosy myć..

daria ale cudny kosz! Ty to masz szczęście:tak:

kinga, kasia co prawda @ nadal nie ma, może dziś przylezie.. ale szczerze mówiąc nie robię sobie nadziei na ten cykl, bardziej na następny, bo zacznę brać clo

truskawcia głowa do góry:tak:dołujesz się, bo @ przylazła?no smutne to, ale pocieszający jest fakt, że miałaś nie długi cykl, krótszy niż ostatni, prawda?

miłego dnia, będę wieczorem
 
reklama
Heja!!!
Ale się popsuła pogoda...;( Chyba dziś odpocznę od wszelakich robótek;)
Dziewczyny a powiedzcie mi jeśli wiecie coś o płodności po porodzie. Czy to dopiero przypada jak pojawi się pierwsza@, właśnie nie wiem, a chciałabym już prowadzić jakiś obserwacje;) Jedni mówią, że jak się karmi piersią to nie można zajść w ciąże, lekarz mi mówił, że może w jakimś stopniu może jest ciężej ale są przypadki że i zachodzi się. No ale to przecież musiałoby dojść do owulki, prawda? Mi dopiero minęło dwa miesiące ale już nie mogę się doczekać następnej dzidzi. Może to za wcześnie ale tak się rozochociłam, hehe. I to planowanie mi się bardzo spodobało;) A szczególnie, że się udało;)

Miłego dnia wszystkim życzę;))))
 
a w II fazie miałaś teraz pow 37?? zastanawiam się jak to jest z tą temp, misia i mama miały pow 37 i dupaa. Jak tak sobie o tym myślę to faktycznie od następnego cyklu wywalam termometr.-człowiek może niepotrzebnie nadzieją żyje..
 
Heja!!!
Ale się popsuła pogoda...;( Chyba dziś odpocznę od wszelakich robótek;)
Dziewczyny a powiedzcie mi jeśli wiecie coś o płodności po porodzie. Czy to dopiero przypada jak pojawi się pierwsza@, właśnie nie wiem, a chciałabym już prowadzić jakiś obserwacje;) Jedni mówią, że jak się karmi piersią to nie można zajść w ciąże, lekarz mi mówił, że może w jakimś stopniu może jest ciężej ale są przypadki że i zachodzi się. No ale to przecież musiałoby dojść do owulki, prawda? Mi dopiero minęło dwa miesiące ale już nie mogę się doczekać następnej dzidzi. Może to za wcześnie ale tak się rozochociłam, hehe. I to planowanie mi się bardzo spodobało;) A szczególnie, że się udało;)

Miłego dnia wszystkim życzę;))))


Asiunia85 slynna aktorka Tori Spelling zaszla w 3 miesiace po porodzie bo mylslala ze jak karmi to ma antykoncepcje :) i niedługo rodzi swoje 4 dziecko:)
 
Ostatnia edycja:
Ewcik licytowalam jeszcze wozek mutsy slider 2 w 1 i babka mnie przelicytowala o 50 centow;/ i wozek poszedl za 85 e :szok:
Missabella kciuki za jutro :) przy pierwszym dziecku to chyba nie ma zadnego stresu jaka plec bynajmniej u mnie tak bylo :-p teraz sie bardziej stresowałam bo sie przygotowałam dieta itp a jednak sie nie udalo :-)chyba mniejszy stres jest jak sie zaliczy wpadke i jest to obojętne :)
 
czesc dziewczynki:)
wpadlam tylko poinformowac ze 22.06.2012r o godz. 18.25 przyszedl na swiat moj synek Gracjanek- waga4080kg, 58kg:) moje szczescie kochanne! porod lekki! bez naciecia krocza!!!!! dziewczyny kazdemu radze masowanie krocza i herbatki z lisci malin. no i pozycja kuczna:) nawet polozna byla wniebowzieta ze udalo sie tak pieknie urodzic. w klinice wszyscy nazywali ze ten porod byl porodem pokazowym:)
Maluszek jest poki co spokojny, przeciwienstwo brata ale nie ciesze sie bo pamietam co pisala Piranha. a swoja droga ciekawe co tam u Niej?
mam tylko wielki problem ze starszym sykiem. w nocy histeryzuje, jest dramat:( dzisiaj pol nocy byl dramat:( poki co jest u nas moja mama i dzieki niej jakos radze. bez niej nie poradzilambym sobie. w dodatku mam nawl, sutki mnie bola jak jasna cholera- momentami mam chec zrezygnowac z karmienia:(
no nie jest latwo:( myslalam ze to bedzie latwiejsze. gdybym wiedziala ze tak bedzie to zdecydowalabym sie chyba poizniej na 2 dziecko.
przepraszam, narazie tylko tyle bo nie umiem sie jeszcze rozganizowac. nie wiem jak sobie w ogole poradzilabym gdybym nie miala pomocy.

pozdrawiam wszystkie
 
czesc dziewczynki:)
wpadlam tylko poinformowac ze 22.06.2012r o godz. 18.25 przyszedl na swiat moj synek Gracjanek- waga4080kg, 58kg:) moje szczescie kochanne! porod lekki! bez naciecia krocza!!!!! dziewczyny kazdemu radze masowanie krocza i herbatki z lisci malin. no i pozycja kuczna:) nawet polozna byla wniebowzieta ze udalo sie tak pieknie urodzic. w klinice wszyscy nazywali ze ten porod byl porodem pokazowym:)
Maluszek jest poki co spokojny, przeciwienstwo brata ale nie ciesze sie bo pamietam co pisala Piranha. a swoja droga ciekawe co tam u Niej?
mam tylko wielki problem ze starszym sykiem. w nocy histeryzuje, jest dramat:( dzisiaj pol nocy byl dramat:( poki co jest u nas moja mama i dzieki niej jakos radze. bez niej nie poradzilambym sobie. w dodatku mam nawl, sutki mnie bola jak jasna cholera- momentami mam chec zrezygnowac z karmienia:(
no nie jest latwo:( myslalam ze to bedzie latwiejsze. gdybym wiedziala ze tak bedzie to zdecydowalabym sie chyba poizniej na 2 dziecko.
przepraszam, narazie tylko tyle bo nie umiem sie jeszcze rozganizowac. nie wiem jak sobie w ogole poradzilabym gdybym nie miala pomocy.

pozdrawiam wszystkie


Gratuluje duzego i zdrowego chlopaka:)
u mnie w szpitalu to norma porod na krześle tym wlasnie na kucka:)gratuluje ze ci sie udalo bez naciecia i na kucka bo ja nie dalam rady przy nadii na kucka ;/
a jak bedziesz miala czas to powiedz mi ta herbate z lisci malin bo bede ja kupowac ale nie wiem czyto ma byc taka w torebkach czy taka luzem ?
czekamy na zdjecia :)
 
reklama
Do góry