reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Ja majac dwuletnia roznice miedzy Filipem i Bartkiem a potem prawie 4 letnia to popieram ta druga.Dziecko prawie samodzielne nie budzi sie w nocy o niebo lepiej.Choc kuba byl grzeczny i z nim moglabym miec malca w domu.Teraz bedzie prawie 5 lat roznicy miedzy najmlodszym.Za to reszta szkola wiec inne problemy...
 
Tasha ja robiłam 4d kilka razy tylko na super sprzecie i zdjecia były super, ja polecam, i Alan jest bardzo podobny do siebie ze zdjęc
I starszy syn tez mi czasem budzi młodszego,
 
Ostatnia edycja:
Tasha he he ja tez sobie powtarzalam jak dobrze ze to moja ostatnia ciąza:D
Kobiety to jednak wiele muszą przejsc..najpierw ciaza ktora do łatwych nie nalezy a zwlaszcza jej koniec. potem porod..i na koniec laktacja i caly ten połóg
Przyznaje ze przy drugim dziecku jakos gladko to poszlo ale nie mniej jednak to jest wszystko bardzo trudne
No i jeszcze te hormony co na łeb walą:sorry2:

Trzymaj sie Kochana
 
Hej Dziewczyny!!

Kosmo gratulacje dla Was i buziaki dla synusia!!

Piranha cieszę się że organizacja coraz lepsza i samopoczucie:-)

Natusia u mnie obserwacja trwa i staranka wczoraj trochę zawaliliśmy bo zasnęliśmy, ale jeden dzień przerwy nic się nie stanie, a na monit idę jutro popołudniu;-)
Test owu robiłam ale negatywny.

Dziewczyny zobaczcie jaki mam spadek tempki a owu przecież jeszcze nie ma będzie gdzieś ok 14/15dc co może oznaczać taki skok? Spałam 5,5godź w nocy czy to może być przyczyna??
 
Noemi, a może to zblizajaca sie dzis wieczorem lub jutro owu???

Piranha,
ale kruszynka z Kajusi jej juz nie pamietam jak synek był taki;)

Dziewczyny znacie jakies sposoby na ból gardła? Tabl do ssania juz mi nie pomagaja a czuje taki ból, że masakra...
 
przed chwilą wróciłam z pracy- zmęczona jestem i głodna.. wypiłam koktajl jagodowy, który M przyrządził-pycha:tak:

Kosmo kochana, gratuluję!!!! cieszę się ogromnie, że miałaś taki poród, mam nadzieję, że jak już sytuacja Ci się w domku ustabilizuje, to opiszesz swój poród;-)

Missbella &&&&&&&&&&&&& za USG

Pirania no wykres niby owulacyjny, to dlaczego ginka nie widziała pęcherzyka w USG? kochana, działaj z tymi piersiami, przystawiaj Malutką często z pod pachy plus to, co ostatnio mówiłam... jak już pisałam, ja bym nie ryzykowała z gorącymi okładami i masażami chorej piersi, ale to moja opinia

asiunia ale masz cudną córcię :-)j

natusia fajnie, że wpadłaś mimo złego samopoczucia :*

pirania Kajusia jest po prostu bossssssssssssska też taką chcę :-D

tasha moja koleżanka ma 4-ro miesięcznego synka, karmi go piersią... przed ciążą ważyła ok 80 kg, teraz już 64!!!!
 
Natusia wątpię, pęcherzyk rośnie 2mm na dobę a ja w sb miałam ok 10cm więc na pewno aż tak szybko nie urósł a mi pęka w okolicach 21mm, test specjalnie powtórzyłam i kreska nawet nie jest blada tylko bardzo słabo ją widać i jest cieniutka, mi się wydaje, że przez to spanie mam taką tempkę. Jak ostatnio miałam owu to test wyszedł mi pozytywny na ok 12 godzin przed owu

Piranha jakbyś wpadła to napisz co myślisz o tempce...
 
Katea powiedz mi od kiedy pic ta herbate? bo niektorzy mowia ze przyspieszaja one porod a ja nie moge duzo wczesniej urodzic bo moja polozna w sierpniu ma urlop ;p mowi we wrzesniu moge predzej ale sierpien mam nogi zaciskać:-D

Pirahna mala slodka pamietam jak nadia byla taka tycia :)

a ja jutro bede probowac drugi kosz kupic :)
 
reklama
Noemi, widać, że bardzo wzrósł poziom estrogenu w Twoim organizmie, pik LH występuje 8-38h po piku estrogenów a owulka 8-48h po piku LH więc daje to kilka dni, wszystko według mnie jest w należytym porządku :tak:

Czarodziejko, dzięki kochana!
 
Do góry