reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
powiedzcie mi ta herbata z lici malin czym sie rozni kupiona w aptece zielarskiej sa po 5 zl a na allegro herbata z lisci malin szybki latwy porod od 11 zl w gore one czyms sie roznia;/ musze zamowic bo siostra teraz jedzie do polski i bym zamowila a nie wiem jaka ;/
 
Kosmo gratulacje.Samo sie zaczelo? Gracjan super imie.Ale maz u nas sie nie chce zgodzic/ Co do plodnosci po porodzie to mozna zajsc.Ale z planowaniem trudno bo najpierw owulacja musi sie unormowac
 
Kosmo gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wpadaj do nas z dobrymi wieściami. zdrówka i spokoju dla całej rodzinki.
 
fd.gif

Kosmopolitan Ogromne GRATULACJE!!!!!!!!!!!
Niech Gracjanek rosnie Wam w zdrowiu i szczesciu a Ty miej wiele chwil pelnych radosci patrzac na swoje dzieci!!!!
Pierworodny sie przyzwyczai do braciszka potrzeba tylko na to troche czasu!!!
Trzymaj sie dzielnie.
~~~~~~~~~~~~~~~~
Co do masowania Krocza przed porodem - jestem tego samego zdania! Masowac i jeszcze raz masowac. Ja dzieki temu takze uniknelam nacinania i uwazam ze duzo szybciej sie dochodzi do siebie po porodzie!!!!!!!!

Piranha jak tam u Ciebie???
mama?
 
Hej dziewczyny!

Chyba Was nie nadrobię :-( Wczoraj skończyłam antybiotyk a już w nocy dopadł mnie koszmarny ból drugiej piersi (nawet przy oddechu, chodzeniu, obrót w nocy to katorga), temperatura zaczyna już rosnąć. Dalej mam problemy z uśpieniem Kai w dzień, byłam z nią wczoraj 2 razy na spacerze (przedwczoraj się nie udało gdyż Krzysiu wpadł w histerię, że tata z nim nie idzie :-() i w gondoli śpi przepięknie, jednak synek nie chce coś chodzić na spacery gdyż przyzwyczaił się do przejażdżek z M w samochodzie na foteliku. Dziś raczej na spacer nie pójdę bo wichura u nas straszna. Tak więc i ja dołączam do grona osób z kiepskim humorem.

Tasha, pamiętam, że pytałaś o CC, tydzień po już w ogóle nie czujesz, że byłaś gdziekolwiek nacinana (7 dni po CC zdejmą Ci szwy, zero bólu, nawet nie zaszczypie), czasem coś jeszcze zaciągnie np. przy przewrocie w nocy z boku na bok ale tak ogólnie to człowiek funkcjonuje już tak jakby nie miał żadnej rany, szok jak organizm szybko się goi ...tak więc niczego kochana się nie obawiaj.

Ewcik, wykres cudowny a tempka wyraźnie wskoczyła na wyższy poziom, nie wierzę, że nie było owulki, szkoda, że nie sprawdziłaś progesteronu w połowie FL. Trzymam kochana kciuki.

Asiuniak, w czasie karmienia można zajść w ciążę, jest trudniej ale nie jest to niemożliwe ...karmienie piersią zwiększa szanse na córeczkę :tak:, moja siostra zaszła w drugą ciążę podczas karmienia piersią.

Kosmo, GRATULUJĘ z całego serca! Prześliczne imię wybraliście! Strasznie Ciebie rozumiem z tym karmieniem i też mnie nachodzą czasem myśli o rezygnacji - mam zapalenie za zapaleniem a nie przechodzę tego zbyt łagodnie. Oczywiście przy karmieniu też mnie boli (miałam strupy z krwi) ale jest już tyci lepiej w tej kwestii. A dlaczego synek histeryzuje? A jak zniósł pojawienie się braciszka w jego życiu? Też była zazdrość? Krzysiu się już trochę przyzwyczaił do Kai. Ja podobnie jak Ty - gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądać to poczekałabym chyba z planowaniem 2 dziecka aż Krzysiu skończy minimum 3 latka. Dobrze, że masz pomoc, ja żyję w strachu jak to będzie jak M od przyszłego poniedziałku wróci do pracy i zostanę z tym wszystkim sama od rana do wieczora. Jak znajdziesz chwilkę i siłę to pochwal się Gracjankiem.
 
Ostatnia edycja:
Piranha tulę cię kochana...biedna jesteś z tymi piersiami:( wspolczuje ci. Oby w końcu Ci to zapalenie odpuściło bo ileż można... jestem z tobą myślami nie smuć sie bedzie lepiej...


Ja juz w domu
biore sie za porządki u Filipa... do puki sama jestem!
 
KOSMOPOLITAN-GRATULACJE ,NIECH ZDROWO WAM ROŚNIE :)


kobity czemu u mnie mógł byc spadek temp.i teraz znowu skok ??nigdy tak nie było :confused:
 
reklama
Tusia, dlatego, że często w okolicy 4 dpo następuje drugi wyrzut estrogenu (pierwszy jest przed owulką), tzw. "secondary estrogen surge", który to powoduje obniżenie PTC, wszystko jest w należytym porządku :tak:

U mnie zaczyna się już pojawiać rumień a tempka cały czas w górę, masakra jakaś :-(
 
Do góry