reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Moze przesadzilam z tym wyrokiem.A jesli chodzi o tlumaczenie to ja moglam sie spodziewac ich reakcji.I tlumaczylam.A jesli chodzi o zrozumienie.Rozne sa dzieci.Jesli chodzi o Bartja i poczesci Filipa to troche inaczej pojmuja swiat I nasze wychowanie nie ma tu nic do rzeczy.
A napisalam to aby wam powiedziec ze mi trudno w tej sytuacji i tyle
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziwny klimat się zrobił......


ja kończę pracę i mykam zaraz do domu

życzę Wam udanego popołudnia i wieczoru!

andziak uszy do góry!!!! za bardzo spięta jesteś
 
A tak naprawde moze i dlatego tak zareagowalam bo czesto ktos ocenial zachowanie chlopcow.A ono bylo spowodowane choroba wiec mi sie miesci w glowie kazde zachowanie dzieci .A szczegolnie takich ktorych nie znam.Bo w poradniach naogladalam sie wiele.Jesli was urazilam to przepraszam.
 
Wchodzę co minuta żeby przeczytać dobre wieści od Piranhi, a tu cisza.
Mama dawaj szybko newsa od niej...

Patrysiak dokładnie jak piszesz myślę, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie dziwne że chłopcy chcą siostrę bo mają po dwóch braci, a normalne jest że w rodzinie się rozmawia na te tematy i dzieci słyszą, w szczególności gdy jest ciąża czwarta i wszyscy w koło na pewno mówią " o to pewnie będzie w końcu dziewczynka" oni to słyszą i też tak myślą. Także jak kogoś winnić to dorosłych i nie koniecznie rodziców. Wiecie ja mam dwóch synów i też nie raz słysze jak ich się pytają: czy chcieliby siostrę, że przydałaby im się siostra, że teraz czas na siostrę i tego typu. Także co się dziwić dzieciom jak dorośli ludzie plotą takie bzdury.
Andziak a że masz marzenia to normalna i ludzka rzecz. Jedni marzą o wczasach, inni o samochodzie a ty o córeczce, wcale się nie dziwie tymbardziej że jak to jest synków mieć już znasz a teraz chciałabyś poczuć jak to jest mieć córeczkę. Trzymaj się cieplutko:-)
 
też lubię podyskutować na ciekawe tematy :)

chata wysprzątana, kawka (czyt. mleko z kawą) się pije, loda waniliowego pożarłam...dooobrze mi

Truskawka dzięki a Michałki to super chłopaki, mój Misiek to wspaniały chłopczyk, a Mati to wszędzie go pełno :-), ruchliwy i przeciwieństwo Miśka, kochany pieszczoch

:-):-):-) hehe to dobra mieszanka :))
nasz Matik to też żywe srebro, wszędzie go pełno, masę energii ma. Do tego artystyczna dusza, lubi tworzyć, ma bujną wyobraźnie..jak dorośnie chce być tatuażystą i tancerzem:-D
i jest strasznie uczuciowy, przytulas, i codziennie wielokrotnie słyszymy jak nas lubi, kocha.. :)

Patrysiak no, taka mission impossible:-D
i dokładnie-my już dobrze wiemy, że mamy też swoje mniejsze/większe preferencje co do płci..a jak nie wypali to i tak maluch skrada nasze serducho i nic już nie jest ważne ;)
Aguśka &&&&&& żeby z tego seksu dzieci były:tak:

Mama no to czekamy nadal ;)
a mecz...nie w sobotę?
i dzięki ...podpis w stylu euro koko koko spoko sobie zafundowałam a coo...:-D

Kinga no i super!! kolejny dowód na to, że dobrze wybraliśmy imię dla potencjalnego drugiego syneczka !! :-)
i nie świruj, dobra dyskusja jest i dobrze że mamy swoje zdania w różnych kwestiach :)


normalnie nadgonić was nie moge hehehehe czytam dalej...i pisze ...

Kosmo otóż to..pesymizm, smutek, rozgoryczenie...lubią się udzielać, trawić nas i naszych bliskich. Podobnie jak z optymizmem, radością, szczęściem. Więc mamy bardzo duży wpływ na samopoczucie nasze i naszej rodziny. Ja wiem..że są dni, które są dołujące, kiedy czujemy się totalnie nieszczęśliwi...i dobrze, czasem potrzebne są takie chwile.. dzięki temu też możemy odbić się od dna i znów zacząć cieszyć się życiem.
Także Andziak przesyłam mase optymizmu i zarażam :D dopinguję wam i trzymam kciuki żebyście odnaleźli spokój i radość :)

aaa Kosmo...swoją drogą,.. masz w brzuchu typowego synusia mamusi, dobrze mu i nie chce opuszczać ciepłego mieszkania mamusiowego hehe
ale ale...trzymam kciuki ze mały kawaler jednak opuścił gniazdko ;) Gracjan...ładnie:tak:
Daria mi się Gabryś też podobał i Nataniel...ale ostatecznie Michał do mnie przemówił jak głos z nieba hehehe

w ogóle to serio wychodzi na to że ja nie miałabym problemu z imieniem dla synka...a dla dziewczynki coś mi ciężko było wykombinować:-D
ale jest jedno imię, które mocno chodzi po głowie...więc może może...:cool2:
Misia tylko tutaj nikt nikogo nie krytykuje, mamy swoje opinie i o nich opowiadamy. Nie uderzamy bezpośrednio w nikogo :) taka kulturalna dyskuusyja :cool2:
i ładnie to napisałaś :)
 
czesc dziewczynki :-)

wpadlam szybciutko do domku i co... zamiast kawki to ja lapka szybko w kuchni odpalilam i cisza co z Piranhia. Mam nadzieje ze jej tam szybciutko pojdzie, boszzzeee moze juz wkrotce cos napisze do Mamy
 
....wiem, jeszcze jedno mialam was sie zapytac, tylko nie smiac sie prosze!!!!

Dziewczyny od kolejnego cyklu zaczynam mierzyc tem, prosze udzielicie jakis wskazowek???
ja dzis rano z czystej ciekawosci zrobilam pierwszy w zyciu pomiar, nie wiem czy dobrze, no ale. Mierzylam pod jezykiem, term trzymalam tylko do momentu pipi, czy to jest ok? A moze zle zaczynam....
 
Moze przesadzilam z tym wyrokiem.A jesli chodzi o tlumaczenie to ja moglam sie spodziewac ich reakcji.I tlumaczylam.A jesli chodzi o zrozumienie.Rozne sa dzieci.Jesli chodzi o Bartja i poczesci Filipa to troche inaczej pojmuja swiat I nasze wychowanie nie ma tu nic do rzeczy.
A napisalam to aby wam powiedziec ze mi trudno w tej sytuacji i tyle

No jasne, trudno jest, bo chłopaki by chciały siostrę, a ty córę..
ale wyszło tak, że w brzuchu mieszka mały chłopczyk. Naprawdę wierzę że jeżeli będziecie zarażać chłopaków optymistycznym podejściem do czwartego synka, to się chłopaki przekonają, pokochają ;)
i za to trzymam kciuki ;)
 
reklama
Do góry