reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

patrysiak.wiesz może inni strzelają focha z TEGO powodu ale ja na pewno nigdy bym tak do tego tematu nie podeszła:)

ale ja to ja.... :cool2:



no ciekawe jak nasza piranha :)))

kosmo a Ty jak sie czujesz??? gotowa? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
kinga ja juz dawnao gotowa ale ten moj kochany Obcy wcale nie spieszy sie zeby poznac rodzicow:) dzisiaj juz nawet bylam na mega dlugiiiiiim spacerze z synkiem i nawte nie czuje sie jakos bardzo zmeczona:szok:
 
dokoladnie jak dziecko widzi ze my np jestesmy nie szczesliwi ze to nie ta plec to ono wtedy tez jest nieszczęśliwe , dlatego nawet jesli sie ktos nie cieszy to nie powinien dawac tego po sobie pokazać żeby dzieci tego nie wiedziało.. dziecko jest bardzo spostrzegawcze i umie wyczuć co czuje mam wkoncu nosiliśmy je tyle pod sercem ze ono wie co jest grane :-)

ciekawe jak tam pirahna ja to bym chyba uciekla wiedząc ze czeka mnie cc nie wiem nie jestem przekonna do operacji i na pewno bym sie denerwowała;/ ale ona wie jak to jest bo juz miala to pewnie jest spokojniejsza:)
 
daria mi caly czas podoba sie Gracjanek i caly czas mam nadzieje ze jak sie urodzi to maz sie przekona;-) (narazie twierdzi ze absolutnie nie bedzie zadnego Gracjana). gdyby to imie mi nie pasowalo to pewnie juz dawno bym myslala nad innym. no zobaczymy.

co do cc to ja tez jestem przeciw , ale rozumiem osoby ktore chca tylko i wylacznie cc. moja sasiadka rodzila pierwsze dziecko naturalnie i nawet nie miala jakiejs tam wielkiej traumy (oczywiscie wedlgu niej porod to nic przyjemnego), a pomimo to za drugim razem nei brala innej opcji niz tylko cc. no i jest juz po i jest zachwycona:tak: po 3 dobach wyszla ze szpitala, czula sie i wygladala lepiej niz ja po sn po 3 tygodniach:-(
 
daria mi caly czas podoba sie Gracjanek i caly czas mam nadzieje ze jak sie urodzi to maz sie przekona;-) (narazie twierdzi ze absolutnie nie bedzie zadnego Gracjana). gdyby to imie mi nie pasowalo to pewnie juz dawno bym myslala nad innym. no zobaczymy.

co do cc to ja tez jestem przeciw , ale rozumiem osoby ktore chca tylko i wylacznie cc. moja sasiadka rodzila pierwsze dziecko naturalnie i nawet nie miala jakiejs tam wielkiej traumy (oczywiscie wedlgu niej porod to nic przyjemnego), a pomimo to za drugim razem nei brala innej opcji niz tylko cc. no i jest juz po i jest zachwycona:tak: po 3 dobach wyszla ze szpitala, czula sie i wygladala lepiej niz ja po sn po 3 tygodniach:-(


to duzo zalezy od kobiety i lekarza bo nie każdy zrobi dobrze cesarke a nie wiesz na kogo trafisz:)mi sie wczoraj snilo ze mialam tak bolesny porod ze az sie przeraziłam:-)
gracjan ladne imie mi sie jeszcze gabriel podobał:)mi maz zawsze mowi ze on z nadia zarejestruje i da jak oni beda chcieli :-p ale jak by dal inne niz mi sie podoba to by sie bal do domu wrócić:-D
 
dokoladnie jak dziecko widzi ze my np jestesmy nie szczesliwi ze to nie ta plec
jakie to smutne no nie....że można być z tego powodu nieszczęśliwym
aż mnie serce boli...

Dokładnie ważne aby starać się nie pokazywać innym tego....a dzieciaki wszystko widzą fakt są spostrzegawcze bestyje ;))) heh

ja jak mam dołka to Fiol zaraz widzi.... idzie wtedy mnie przytulić! kochany:*
 
Ja rozumiem Andzik i jej sytuacje ale rozumiem też Kingę każdemu inaczej życie się układa i każdy inaczej radzi sobie z tym co życie mu daje ale nie można krytykować nikogo za to jak żyje bo każdy ma swoją szanse na życie i musi ją wykorzystać zgodnie ze swoim światopoglądem. Poza tym życie kręci się trochę wokół naszych marzeń i pragnień które mamy od dzieciństwa po starość i zawsze chcemy żeby się spełniały chociaż trochę. W naszym przypadku jedna chce chłopca inna dziewczynkę a jeszcze inna po prostu chce dziecko a i tak każda pokocha to co jej ześle Bóg :-)
 
reklama
ja to chyba nie powinnam się tutaj udzielać
00020456.gif
 
Do góry