reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Cześć Babeczki !!!!
Miłego Dnia Życzę :-) Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Piranhe bo jej dzisiaj są bardzo potrzebne :tak: i za reszte dziewczyn dodatkowy pakiet &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&
A i tym którym pada przesyłam troszkę SŁONKA
 
reklama
WITAM:)

Wczoraj byłam na wizycie i z Marcelkiem szyjka i glukoza wszyskto dobrze tylko ja mam anemie...mam brać zelazo tyle ze zapomniałam dzisiaj:/bo na czczo godz.przed niadaniem powinnam a ja juz zjadłam śniadanko jak mi sie o żelazie przypomniało:/na jutro przypomnienie ma w kom.zapisane...

Kciuki mocne za PIRANHE &&& czekam na piekne wieści że wsio ok ze córeczka słodko wtulona w ramionahc twych:))

Kciuki za to aby temp.były cały czas piekne i @ nie przychodziły &&&

A wy kciuki za mnie jutro prosze:) od 12:30 mega potrzebne!!

Nie pisze tutaj na otwartym forum(te co PW ze mna pisały wiedza o co chodzi)...ogólnie poprzekładało się ale w koncu jutro już etn dzień jest pewny i prosze o kciuki :))wiem wiem nie domyślacie się...ale juz tu pisałyśmy na ten temat :))jakby co to PW wyjaśnię dlaczeog nie piszę i wyjasnie o co chodzi ;)
 
U nas nie pada tylko leje.Z domu wyjsc nie mozna.
U nas ok.Ja juz mysle o synku.Ale bylo by super gdyby nie chlopcy.Od poczatku im tlumaczylam ze nie wiemy czy chlopcxyk czy dziewczynka.I nastawialam na brata.A jest ciezko.Wczoraj maz po pracy usiadl i mowi no to musimy dla tego braciszka jakies super imie znalezs bo super brat to super imie.
Filip od razu wyszedl.A Bartek nic nie bede wybieral bo bedzie dziewczynka.
Potem Filip do mnie przyszedl i sie pyta mama a napewno bedzie chlopiec a nie dziewczynka.A ja tak.A on ze lzami w oczach to zamien na dziewczynke rozplakal sie i wyszedl
 
Ostatnia edycja:
Witam się z ranka.Patrysiu niewiem o co cho ale masz moje kciuki.Zawsze kiedy patrze na Twój avatarek to się uśmiecham.Masz taki wyraz twarzy,który na odległość emanuje szczęściem.Chciałabym się tym od Ciebie zarazić:-).Mi lekarz powiedział że żelazo tylko w trakcie lub bezpośrednio po obiedzie ?!?!
Piranio myślę o Tobie i twojej kruszynce.Oby wszystko co sobie wymarzyłaś się spełniło.
Mama ja cały czas w tym kąciku siedze i po cichu trzymam kciuki,ale tak bardzo po cichu żeby niezapeszyć.;-)
Andziak u mnie chwilowo lepsze dni nastały,ale kiedy czytam Twoje posty to i tak oczy mi się pocą.Pozdrawiam.
 
reklama
no ciekawe jak tam Piranha?

mama, marzycielka, misia (o kims jeszcze zapominialam?) kciuki za tempke:tak:

andziak kurcze strasznie Ci wspolczuje tego zachowania Twoich synow. tak szczerze powiedziawszy pierwszy raz sie spotykam zeby tak duze dzieci tak sie zachowywaly :szok: skad u nich az takie parcie na dziewczynke i brak akceptacji brata???
moj 2,5 letni synek mowi ze wyrzuci braciszka do kosza ale to reakcja w ogole na dziecko, rodzenstwo. jestem pewna ze do konca tego wszystkiego nie rozumie i dlatego tak sie zachowuje.
no ale Twoi chlopcy sa juz duzi ... A mowilas im ze strasznie mamie i tacie smutno i przykro kiedy widzisz ich taka reakcje????? w ogole rozmawialas z nimi na ten temat?
 
Do góry