reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Też mnie to dziwi...

Domiś to mówi ż ekocha Marcelka całjue brzuś gili gili robi a nawet mówi ze będzie miał dla niego autka i się z nim bawić będzie:)a Alanek za nim buzi daje itd.:)

Są duzi to i rozmowa szczera z nimi by się przydała...tulam:*

MERYLIN dziekuje:)co do żelaza no ja mam tak brac a pewnie bo lepsze przyswajanie jest...
 
reklama
Ja Andziak rozumiem mój starszy syn ma 8 lat i jak go pytam czy chciałby żeby w domu pojawiło się malutkie dziecko albo czy chciałby mieć kiedyś siostrę albo brata to mówi że nie bo ma juz brata i mu to wystarczy młodszy to tak różnie zależy od dnia czasem mówi tak a czasem nie różnie z nim bywa;-) dzieciaki juz takie są ale pewnie jak by ich postawic przed faktem dokonanym do by nie było tak źle
 
witam się

mama miałaś w czwartek testować!!! ja to specjalnie zaglądam dla Ciebie dziś a Ty nic....
to czekamy do jutra!? :blink:


miłego....
 
Dzien Dobry:))))
u nas dzis juz cieplutko, sucho i slonko powoli przedziera sie prze chmury:)))))

Piranha-
Skarbie ja tu z dziewczynami trzymam za Ciebie i kruszynke mega mocne kciuki.
przebieram nogami czekajac na wiesci:))))))

Patrysiu
Ja wiem ale nie powiem:))))) masz moje Kciuki i pozytywne mysli....Wszystko bedzie ok:))))))

Mama
kawki????

Andziak
Smutne to co piszesz ale tym bardziej czuje ze ten mały czlowieczek wniesie ogrom radosci i szczescia w wasze zycie!!!! Dzieci powoli sie oswoja, a po narodzinach pokochaja braciszka...Tak czuje!!!!!!
Ciebie sciskam bo domyslam sie jak musi to byc trudne dla Ciebie jako mamy!!!!!

Kosmopolitan
A jak cioteczko u Ciebie"? masujesz "kokoszke?::))))
jakies przeporodowe objawy???? ruszylo sie?

Patrysiak.
Jak dzis nastroj, mam nadzieje ze dziwne mysli i dołkersy poszly precz!!!!!
 
dzien dobry wszystkim:-)
Pirahna kciuki za dzis a moze juz po :-)Zobacz załącznik 474624
mama to trzymamy dalej kciuki i czekamy na jutrzejsza temperaturę:tak:
Patrysia zebys dolacyla do grona
120.gif
Zobacz załącznik 474625:-)
andziak moim zdaniem takie pytanie dzieci czy chca rodzenstwo to glupota moja mam sie nie pytala mojej 11 letniej siostry czy chce siostre ani 6 letniej czy chce druga siostre i tez nie mialysmy braci i nie bylo jakiegos gadania przeciez to sie w koncu zdarza trzeba wytlumaczyc ze to nie jest tak ze jak sie chce to sie ma ;/ przeciez to rodzenstwo i tak beda sie kochac a oni do gadania nic nie maja :)
 
hejka

siedzę dziś jak na szpilkach i czekam na wieści o Kai:-)

Lece poczytać co napłodziłyście :p
leje i nas straaaaszniee, wieczorem burza przeszła, trzaskało, błyskało...w nocy lało, teraz też, już całe podwórko mamy w wodzie, beczki napełnione do pełna(będzie potem na podlewanie) ...ponoć weekend ma być ładny ale jakoś nie widać hehe

no ale dobrze niech leje teraz...w przyszły piątek mamy w przedszkolu piknik rodzinny, mam nadzieję że pogoda dopisze..w zeszłym roku było BOSKO :)
 
Daria ale nikt ich sie nie pytal czy chca siostre czy brata.A teraz im powiedzialam ze beda mieli braciszka.Mialam im nie miwic.Ja im dlugo tlumaczylam.Ale dla najstarszych to juz drugi raz.A oni juz nie tacy mali.
Nigdy nikt ich nie pytal co chca siostre czy brata/Od poczatku mowilan ze jest to co Bog stworzyl i my jeszcze nie wiemy co.Ja wiem ze pokochaja Kube tez pokochali.Ale wiem jaka bedzie reakcja bo juz to przeszkam.I tak naprawde bardzo burzy mi to moj sookoj.Bo juz zaakceptowalam w pelni mojego synka.
A nie chce tez wzbudzac w nich poczucia winy ze robia nam przykrosc.Bo co oni moga za to ze tak czuja.A wierzcie mi ze im duzo tlumaczylam bo liczylam sie z ich reakcja/
A Kosmo moj
Kuba ma 4 lata i nie bardzo rozumie a gdzie twoj 2,5 latek.Wiec u nas nie ma porownania.
Jak mial sie urodzic bartek filip mial 2 lata.nie bylo dyskusji mial byc dzidzius i koniec.i tez nie rozumialam takiego zachowania
 
Ostatnia edycja:
Piranho ja też czekam na wieście od Ciebie kochana :))))

Truskawka jak tempka? czemu zaraz takie zwątpienie? ledwo opadnie to już zapał ulatuje widzę tak samo jak u mamy... oj dziewczynki........... wierzyć do końca! ale nie fiksować ;-) bo potem boli
 
reklama
czarodziejko dziekuje ze pytasz:tak:
cholerka ale nic a nic sie nie dzieje. juz chyba zroobilam wszystko i nic.
oczywiscie ze masuje regularnie krocze bo bardzo mi zalezy zeby mnie nie nacieto:tak:
codziennie charuje jak dziki osiol, chodze po schodac, nie oszczedzam sie w niczym, nawet maz dal sie namowic na przytulanka i NIC, WIELKIE NIC!!! o ile duzo wczesniej czulam sie bardzo zmeczona, bolal mnie brzuch i balam sie ze urodze przedwczesnie tak teraz od 38 tc wszystko ustalo:wściekła/y:
juz nawet maz zrezygnowal z tej sluzbowej podrozy za granice :wściekła/y: szkoda bo to byla wielka szansa dla nas... No ale sa rzeczy wazniejsze...

zaraz zamierzam isc na kolejn ydlugi spacer z synkiem. nie wiem po co to robie bo i tak nie wiedze zadnego rezultatu, ale lepsze to niz siedznei na du.pie...
 
Do góry