reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Czesc Dziewczynki
wlasnie z miasta zjechalam...ludzi pelno w centrum..Pogoda bajka
Bylam z przyjaciolka u fryzjera...a potem zakupki:))))) A ja to bardzo :LUBIĆ" ojj bardzo
W tym czasie małz zabral dzieci do fryzjera a potem z nimi ganial po dworze...
Kochany ten moj mąż...

Gal Skarbie piekne kreseczki!!!!!
mocno zaciskam kciukasy aby wsio sie potwierdzilo:))))))
i juz po cichutku Gratuluje
 
Gal, bardzo możliwe, że mały człowieczek właśnie wczoraj uwił sobie gniazdko w śluzówce macicy gdyż zazwyczaj po implantacji ciałko żółte wchodzi na wyższe obroty i zaczyna produkować więcej progesteronu a Ty skok w górę miałaś dziś :tak: Przebieram już nogami i czekam z zaciśniętymi kciukami na Twoje wyniki! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
czesc dziewczynki
best50_%28www.e-gify.pl%29.gif


wlasnie wrocilismy z zakupow, jejku jak mi do szczescia malo potrzeba aby wybuch "bomby rodzinnej" nie wypalil:-)

Szybko wlaczylam bb, zrobilam sobie
jedzenie_i_picie65.gif
a tu jejku WSPANIALA WIADOMOSC

Gal super, super, super, trzymam mocno kciuki....zycze ci z calego serca abys przerawala ta klatwe, a my pojdziemy w twoje slady
 
Dziewczynki, dzieki za kciuki, ale........


Jesoooooo, ja to dzisiaj zwariuję chyba.............................................................
Odebrałam wyniki i jest podany, że jest poniżej 2, cokolwiek by to miało znaczyć, może 0, a może 1,9. Kuźwa..........
Przeczytałam gdzieś, że beta hcg wzrasta dopiero po 48 godzinach od zagnieżdżenia i jeżeliby to zagnieżdżenie było wczoraj to jeszcze było za wcześnie na to badanie.
Cholerka, albo te testy acon są jakieś felerne.......................
Pozostaje mi chyba jeszcze dzisiaj wziąść chyba tego dupka i zrobić test jeszcze jutro rano...................

A na dodatek, odebrałam wyniki synka i się przeraziłam, pełno strzałek w dól, i w górę,choć hemoglobinę ma 13,1, a żelazo powyżej normy ,bo ma 110, a norma jest do 91,szok:wściekła/y: Ja się bałam, że będzie miał żelaza za mało, a on ma za duzo...... Ale ja już chyba podejrzewam przyczynę kiepskich wyników synka, prawdopodobnie niedobory kwasu foliowego i witamin z grupy B.. Koniecznie muszę z nim iść do lekarza i postudiować to i owo, aby było lepiej,no i teraz na poważnie biorę się za jego odżywianie..


Dziewczynki, co za dzień, a na dodatek klawiatura coś mi szwankuje i spacja prawie nie działa i muszę w nią walic, choć w tej sytuacji, mogę chociaż sobie w klawiaturę powalić..........
 
Gal Kochanie no widze u Ciebie dzien pelen wrazen!!!!
Mam nadzieje ze test okaze sie prawdziwy i dzidziulek maly zamieszka na dobre w brzuszku!!!!
Co do synka..trzymam kciuki aby wyniki byly ok...i zeby byl zdrow jak rybka:)

Piranho a ja tez zakrecona bo przeciez Ty dzis wizyte mialas...widze coreczka ładnej wagi nabrala ale pewnie urodzi sie ze 3kg to taka dobra waga zeby bez wielkiego wysilku urodzic:))))

U mnie zrobilo sie spokojnie...dzieci a teraz zasypiajaUwielbiam te pore dnia:)))))

oki zmykam
Buziaczki i Milego wieczora
 
Gal, dokładnie tak jak piszesz, jeśli dzidzia dopiero co się zagnieździła (a z wykresu tak to właśnie wygląda) to potrzeba jeszcze około 2 dni, żeby poziom bety był wykrywalny we krwi. Norma przyrostu beta-hCG to 66% w ciągu 48 godzin. Powtórzyłabym zatem betę w poniedziałek i zobaczyła czy wzrosła o te 66%, oczywiście rano zrobiłabym kolejny test żeby ocenić czy kreska ciemnieje, dupka bym nie odstawiała na razie, trzymam kochana kciuki! No i oczywiście kciuki by udało się szybciutko naprostować wyniki synka!

My już po imprezce, udało mi się już wszystko posprzątać a było tego co niemiara :-)
 
hej kochane:-)

wypociłam przed chwilą posta, ale mi go zżarło:wściekła/y:
nie było mnie parę dni, miałam tyle na głowie, że nie było kiedy na kompa wejść..

a tu widzę się dziejeeee:-D

gal trzymam mocniutkoooooo&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

truskawcia Twój wykresik też piękny, testujesz???;-)

pirania torba spakowana? najlepsze życzonka urodzinowe dla Krzysiaczka, spełnienia dziecięcych marzeń:tak:

ja nadal @ nie mam, tempki dziś nie mierzyłam, bo przyjechała przyjaciółka i byłyśmy na imprezce, więc wróciłam o 3 do domu, a syncio zrobił pobudkę już o 5:40:sorry2:
 
Dzieki Czarodziejko- oby się to szybko wyjasniło, bo zwariuję z tym wszystkim.... Najgorsza jest ta niepewność...

Piranha- Słońce moje, dziękuję Ci z całego serca za wszystko, Jejku, ale będę jutro bała się zmierzyć tempkę, a potem ten test, w domu mam jeszcze 1 test Acon i 1 jakiś inny(podobno bardzo dobry, o czułości powyżej 10) i zrobię je chyba jutro oba. Jejku,a jutro brać tego dupka ? A jakby spadła tempka, to wtedy nie brać dupka,albo test podobnie wyszedł? Boże, mam taki mętlik w głowie.......

A Ty czytam, że szybko się uwinęłaś ze wszystkim, spryciara jesteś, zwłaszcza w takim stanie:tak::-)
 
reklama
zaglądam na bb a tu JAKA NIESPODZIANKA!
GAL krecha jak nic!!!! :))))))))))) ja już gratuluję bo na pewno jest ciąża! :))))))))))) ale Ci się udało widzisz! Cholerka no super się cieszę naprawdę:)))))) brawo!
Chociaż jakaś dobra wiadomość:))))))))
:-)


EWCIK a Ty jak? testuj jutro!!!! :)))))
 
Do góry