reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc dziewczynki
best49_%28www.e-gify.pl%29.gif


Gal no co ty tutaj piszesz???? Kurcze zaczekaj jeszcze, nie poddawaj sie !!!! Ja wciaz trzymam mocno
best44_%28www.e-gify.pl%29.gif
, kazda jedna z nas trzyma kciuki i wszystko co mozliwe.

Piranha
super ze imprezka udana, Krzys zadowolony a to jest najwazniejsze. No to teraz spokojnie zacznij juz pakowac ta torbe, bo czas ucieka :-)

Czarodziejko
synek jak z bilbordu, sliczniutki.

Kinga
milej niedzieli i trzymam mocno &&&&&&&

Andziak
a ty juz skoncz sie zadreczac!!!! Przejmujesz sie jakas pielegniarka???? Olej ja wielkim si....:-)

Truskaffka
jaki ty masz sliczny wykresik, same serduszka. Super to wyglada, dlatego zycze owocnego cyklu:-):tak:


Dziewczynki zycze milej niedzieli, buziaczki
 
reklama
witam się:-)

ładny dziś dzień, wiec chyba pójdę z Marcelkiem na grilla do mojego brata.. od paru dni mam doła,przytłacza mnie wiele spraw...ahhh szkoda gadać..

pirania moja kochana, jeszcze ze 4 tygodnie i będziesz miała Niuńkę w ramionach.. zazdroszczę Ci bardzo /ale tak pozytywnie;-)/

gal Słońce, może jeszcze nie jest wszystko przesądzone???

kinga robiłam test wczoraj, oczywiście /-/.

kasia miłego dnia:-)

mamcia jak samopoczucie?

truskawcia a jak Twoja tempka dzisiaj???
 
Gal specjalnie dla Ciebie wklejam mój wykres
Obecny cykl:



Co do testów to dobre są też z rossmana pink expres
Myśle że jeszcze nic przesądzone i trzymam kciuki.
 
merylin ahhh piękny wykresik:tak: wynika z niego, ze staraliscie sie 2 dni przed pozytywnym testem? diete i suplementy tez stosowalas?
 
Tak wcześniej byłam na dukanie piłam jogurty unikałam soli ,pomidorów itd.Suplementy przez pomyłkę calcium citrate w podwójnej dawce,zakwaszałam się urinalem forte,brałam też lacibios femina.
Ale myśle że i tak będzie chłopczyk. :)
 
Hejka!
Nietety jesna I na teście i małpa rzyszła dzisiaj beznadzieja :-((((((
Nie chce moie się nawet gadać. Pozdrawiam miłęgo dnia.
 
merylin, a ja jestem pewna, że będzie córcia :tak: Kiedy idziesz na kolejne USG? Strasznie mi smutno, że niebawem nie będę mieć już tyle czasu na BB :-(

misia, przytulam! A jak długą miałaś 2 fazę cyklu?
 
czesc dziewczyny. widze ze dzisiaj bedzie smutny dzien :-(...
Gal, 84misia tule was mocno i tak bardzo chcialabym zeby bylo na odwrot...

jakos ostatnio nie dopisuje nam szczecie :no: no, ale moze na czerwiec szykuje sie wiekszy wysyp :-)
kurcze jakie to wszystko skomplikowane. a wydawaloby sie ze do poczecia dziecka wystarczy tylko sex :sorry2:

Merylin dobrze ze masz takie nastawienie bo najlepsze sa niespodzianki. jak czytam twoj post to wydaje mi sie ze zrobilas naprawde duzo zeby zwiekszyc szanse. trzymam kciuki kochana za dobre wiesci &&&&&&&& :-)

Piranha super ze imprezka urodzinowa udana :-) no kochana juz niebawem znowu bedziesz swietowac :tak: szczesciara z ciebie ;-)
 
reklama
czesc dziewczyny. widze ze dzisiaj bedzie smutny dzien :-(...
Gal, 84misia tule was mocno i tak bardzo chcialabym zeby bylo na odwrot...

jakos ostatnio nie dopisuje nam szczecie :no: no, ale moze na czerwiec szykuje sie wiekszy wysyp :-)
kurcze jakie to wszystko skomplikowane. a wydawaloby sie ze do poczecia dziecka wystarczy tylko sex :sorry2:

Merylin dobrze ze masz takie nastawienie bo najlepsze sa niespodzianki. jak czytam twoj post to wydaje mi sie ze zrobilas naprawde duzo zeby zwiekszyc szanse. trzymam kciuki kochana za dobre wiesci &&&&&&&& :-)

Piranha super ze imprezka urodzinowa udana :-) no kochana juz niebawem znowu bedziesz swietowac :tak: szczesciara z ciebie ;-)

Dziękuje! dlamnie to trudne bo wcześniej nie miałam takich problemów zachodziłam w ciąże bez problemów nawet przy braniu antykoptów zaszłam w 2 ciąże więc jest mi ciężko teraz kiedy jest to świadome i badzo oczekiwane i nic :-( szkoda gadać
 
Do góry