reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

A tak wogóle dziewczynki, mega wielkie dzięki za kciuki:tak: Proszę trzymajcie dalej i nie puszczajcie....
 
reklama
GAL -to po cichutku GRATULUJE KOCHANA >BARDZO SIE CIESZĘ :-):tak:


NO I JEST dzis dobra wiadomość ach.&&&&&&&&&&&&&&&& za betę
 
Dziewczynki, może jeszcze się wstrzymajcie z gratulacjami, bo naprawdę, to jeszcze nic pewnego.....

Ale Tusia- dziekuję Ci z całego serca,i dzięki za trzymanie jeszcze kciuków,bo są bardzo potrzebne:tak:

Jak ja dzisiaj przeżyję ten dzień, miałam jechać na zakupy, a nie jestem w stanie, takie są emocje.....
 
GAL ojej :D sliczna kresunia!!!czekam na betkę ale póki co po cichu gratuluje!!!
ANDZIAK ale takt ma ta pielegniarka :/

Niedługo ide na plac zabaw ze smerfami :)musze się ogarnąć coby jakoś wyglądac :D
 
GAL...trzymam kciuki bardzo mocno, bo to nie jest cień, ani kreseczka, tylko to normalnie krecha :-D
ależ buzia mi się śmieje:biggrin2:
Mama bardzo mi przykro...tulę!

pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia.
 
witam i ja :-)
Gal czyzby cos sie swiecilo :szok: kciuki zacisniete &&&&&&&&&&&& i czekam na twoje wyniki :-)
Truskafcia no niezly przystojniaczek z twojego synka, i jaka ma piekna narzeczona :-)
Kasia jestem bardzo zadowolona z Komunii. wszystko pieknie wyszlo, syn bez pomylki powiedzial swoja regulke, a takiego mialam stresa :szok: teraz czekam z niecierpliwoscia na zdjecia i filmik :tak: A uciebie jak bylo?
Andziak czytajac twoje posty domyslam sie w jakim musisz byc teraz stanie. napewno nie jest ci latwo. tule kochana. mam nadzieje ze nan nastepnym USG lekarz juz bez problemu bedzie mogl stwierdzic kto mieszka w twoim brzuszku. a ja nadal z calego serca zycze tobie coreczki :tak:
ja ostatnio tez mam jakiegos dola i zastanawiam sie jak dlugo dam rade jeszcze czekac na pomyslny cykl. chyba juz powoli wymiekam...
tak jak pisala Mama nie da sie tak zyc na dluzsza mete kiedy wszystko skupia sie tylko na planowaniu... ach ze to nie moze byc latwiejsze...
Mama tule cie mocno i przykro mi z powodu smierci sasiada :-(
 
Gal :) rozchmurzasz nam ten dzień :) kciuki mega mocno zaciśnięte i nie puszczam aż do potwierdzenia ciąży betą:tak:
rozumiem doskonale co czujesz...to bicie serca, spocone dłonie...i czeeekanie brrr
mnnie właśnie ten acon w zeszłym cyklu pokazał kreskę drugą, no ale beta i @ rozwiały wątpliwości bardzo szybko

Naprawdę z całego serducha życzę ci żeby u Ciebie była ciąża murowana, niech się maluszek trzyma i mamuśki nie opuszcza!!!!
 
reklama
Truskafffka swietny ten twoj matik :-) a po tekscie do dziewczyny brata smiem twierdzic, ze rezolutny i sprytny jest, a do tego jak szybko daje riposte :-) musi byc z nim smiesznie... a zona jego sliczna dziewczynka, nie dziwie sie, ze juz sobie przyrzekaja malzenstwo heh

Mama tule mocno... przykro mi z powodu smierci sasiada, brutalne te zycie, czlowiek nigdy nie zna ani dnia ani godziny, wokol toczy sie zwykle zycie, a toz obok ktos wlasnie odchodzi na tamten swiat... przykro mi takze z powodu choroby mamy- duzo zdrowka dla niej, 1 kreski, ale pamietaj poki @ nie ma wszystko moze sie zdarzyc...
a ja tam i tak wiem, ze jak odpuscicie z Tomem, to w najmniej spodziewanym momencie pojawi sie u was maly berbec... i za to mocno sciskam kciuki... odpocznij fizycznie, psychicznie...

Andziak prawo czarnej serii :-(mam nadzieje, ze Cie niczym nie uraze, bo nie jest to w moim zamiarze, pisze to z troski o Ciebie, bo sie na prawde o Ciebie martwie :( (twoje zdrowie fizyczne i pychiczne) jak i maluszka, czytam Twoje posty od czasu kiedy okazalo sie , ze jestes w ciazy i nie pamietam, bys kiedykolwiek napisala cos radosnego, podzielila sie z nami czyms co Cie cieszy, popsula sie kosiarka,aparat to tylko rzeczy, popatrz jestes zdrowa, Twoj maz tez, masz wspaniale dzieci, ten maluszek w brzuchu wybral CIEBIE na swoja mame, bo wierzy, Ze jestes Dobra, ze go pokochasz... zacznij sie Tym cieszyc prosze... chyba nie chcesz by maluszek byl smutaskiem? poza tym ja wierze, ze negatywnymi myslami, przyciagamy jakoby kolejne nieszczescia... bardzo Cie prosze zacznij dostrzegac tez jasna strone zycia... i zacznij sie cieszyc z drobnostek,chociazby slonecznego dnia, czy kwiatow za oknem,a od razu swiat wyda Ci sie lepszy... i znajdziesz wyjscie z kazdego klopotu i kazdej sytuacji... Ja wiem, ze sytuacja nie jest latwa, nie planowana ciaza, klotnie z mama, docinki kuzynki, prawdopodobnie 4 synek w brzuchu... ze to odbija sie na Twojej psychice, ze jest Ci ciezko, chcialas zaczac starania z sumplementami pozniej, no ale kurcze stalo sie, nie cofniesz czasu, nie zmienisz juz tego, maluszek jest... docen go :) on stanie sie twoim oczkiem w glowie zobaczysz... nawet jka mu siusiak zostanie... tule Cie mocno i zycze Ci wszystkiego najlepszego...

Gal &&&&&&&&&&& kciuki zacisniete....

Piranha ja nie testuje bo raczej marne szanse, po jednorazowym seksie bez zabezpieczenia zajsc w ciaze ;) udanej imprezki urodzinowej...
 
Ostatnia edycja:
Do góry