reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hejka

jakiś mały głód za mną dziś chodzi

Piranha współczuję nocki
Dla Twojego słodziaka łobuziaka wielkiego buziaka urodzinowego ekspresem wysyłam
Sto lat Krzysiu!! radości, dobrej zabawy, grzecznych rodziców :p

Jagienka Ale Laura już duża panna :) do schrupania :-Dmój Mati też był taki pączek hehe
Tasha
WOW jaka z Ciebie laska...a "synuś" ciacho że hej..oj jakbym była pare lat młodsza...:cool2:
Kate Tasha ja mam młodszego brata, który z nami mieszka. Jak urodziłam Matika miał 16 lat. W ciąży się nieco bałam, bo wiadomo-nastolatek, trudny wiek...a tu niemowlak w domu. Gadałam z bratem o ciąży, o tym co się będzie działo po ciąży. I powiem wam że bardzo miło mnie zaskoczył. Jak się Mati urodził, brat pomagał-a to naczynia pomył, poodkurzał..
Młodego się bał na początku, popatrzeć, zabawić, podać flachę ok..ale obawiał się go brać na ręce...i nie było mowy żeby go ktoś namówił do zmiany pieluchy:-D
Mati rósł i miał coraz lepszy kontakt z wujkiem, teraz też sie super dogadują :)
Najlepiej jak do brata jakaś laska wpada...młody zaraz stuk puk i już im siedzi na głowie:-Dwyrywa laski wujkowi:-D
raz mieliśmy niezłą polewkę, jak brat siedział z dziewczyną, młody z nimi...i w końcu brat mówi młodemu, że może by poszedł już do siebie..a Mati z pełną akceptacją "dobse dobse" po czym odwaraca się do dziewczyny, bierzę ją za rękę i oznajmia "ty idzies ze mną"
mina wszystkich...bezcenna
Patrysia fajnowskich masz chłopaków, widać że bracie :tak:
Nullka jak nam znów znikniesz...
dobrze że jesteś :)
&&&&& za wakacyjnego malucha :)
Mama...no chodź do nas...brakuje ciebie...
Gal ..ehh ta tempka, mnie też wkurza..no i co..póki małpy nie ma trzymam gorąco kciuki
a jeśli małpa przyjdzie...to razem pochlipiemy i będziemy dziergać dalej..do skutku
Wiesz, może być wszystko ok z hormonami, plemnikami, tylko niestety z ciążą nie ma tak że hop siup i już (a przynajmniej rzadko tak jest) więc nie poddajemy się :)
 
reklama
Piranha- wszystkiego najlepszego dla Krzysia z okazji 2 urodzin!

No to masz jutro wielki dzień, a przy okazji zapracowany,ale na pewno bardzo przyjemny!:-)

Dzieki Ci bardzo za odpowiedź i jeszcze za trzymanie kciuków, próbowałam otworzyć te wykresy i niestety nie mogę ich zobaczyć, czy jeżeli znalazłabyś chwilkę wolnego, to mogłabyś mi je jeszcze raz wkleić?
I od razu mam do Ciebie pytanko odnośnie jutrzejszego dnia, czy jeżeli jutro będzie kolejny spadek i oczywiście test ciążowy negatywny, to już mogę nie brać dupka, tak? Bo to już raczej będzie pewne, że ciąży nie ma tak? Pytam Cię o to dzisiaj, bo Ty jutro pewno będziesz bardzo zajęta, a jest to bardzo ważne z tym dupkiem.
Ja jutro z rana jadę z synkiem na badania z krwi z rana, także dopiero potem dam znać, co i jak (ciekawa jestem, jak to u niego z tym żelazem będzie ,bo straszny niejadek z niego). A jutro jedziemy, bo wole z M jechać, niż sama go przytrzymywać przy badaniu. Także będę musiałą się z rana brąc w garść i nie będę miała czasu się nad sobą użalać, przynajmniej z rana ...

Nullka- fajnie, że wróciłaś!:-) życzę owocnych lipcowych staranek! A Tobie dziekuję za kciuki, oj,co za dzień jutro!

Patrysia- Superowi chłopcy!:tak:

Martika-Słońce moje, dziekuję Ci za to serdecznie, no zobaczymy jutro, obiecuję, że dam znać...
A bark, w dzień jakośmniej boli niż w nocy, choć go wcale nie obciążam,najgorzej w nocy, nie wiem z czego to wynika, zobaczymy czy we wtorek ortopeda coś powie...

Truskafffka- dzieki Ci bardzo, ech, życie...... A u Ciebie może to implantacja,co?
A Twój synuś superowy jest, świetne ma te teksty:-)
 
Gal no, może bym uwierzyła w implantacje...ale ten spadek taki duży :( lipa ehh
dzięki :) Jako mama dwóch brzdąców wiesz że dzieci nieraz zabijają tekstem hehe
 
Jagienka , Gal - wstawię coś bardziej aktualnego i lepiej widocznego po weekendzie :)
Pirania , buziaczki i zdrówka dla Krzysia :)
Lena , witaj , jeszcze się nie przywitałam z Tobą :)
Tasha , kurcze ale ciasteczko , będziesz albo już masz tabuny wielbicielek pod drzwiami :szok: a z młodszą siostrą to on będzie rozrywany
 
Gal, niestety nie mam już linków do tych wykresów, najlepiej wejdź na Start Charting Today - Free Membership - FertilityFriend.com, załóż sobie darmowe konto (trzeba będzie aktywować je linkiem, który przyjdzie na podanego maila, gdyby mail nie przyszedł to najlepiej wejdź na swoje konto mailowe poprzez www i sprawdź w skrzynce ze spamem) i wtedy jak wejdziesz w dział Charts (pod zielonym napisem Galleries z lewej strony), a potem wybierzesz Pregnancy i zaznaczysz "View All Charts in Celsius) to będziesz mogła zobaczyć ponad 47 tysięcy wykresów ciążowych (są też owulacyjne Ovulatory, bezowulacyjne Anovulatory i dotyczące poronień Miscarriage). Można potem te wykresy sortować pod najróżniejszym kątem, np. odstępu od owulki, poczętej płci i wiele innych. Strasznie Ci polecam, ja z tych wykresów wiele się nauczyłam, zobaczysz, że czasem pozytywne testy ciążowe wychodzą w największych dołkach. Jeśli test 10 mIU/ml jutro będzie negatywny (ale sprawdź też np. po 2 godzinach pod światło) to odstawiłabym dupka ale w niedzielę rano zrobiłabym na wszelki wypadek drugi test i w razie co znów zaczęła od rana brać dupka. Będę kochana trzymać mocno kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Piranha- dzięki bardzo, coś tam popatrzyłam, i widzę, że i z dołka w 12dpo, były w 13dpo skoki i się jeszcze zastanawiam czy łudząc się, że w 13dpo mógłby być teoretycznie skok, to ewentualnie można jeszcze wziąść jutro dupka rano, czy już sobie darować jednak.... A w niedzielę powtórzę test, tak jak radzisz...
A mnie dzisiaj boli podbrzusze jak na @...

Truskafffka- Skarbie, popatrz sobie na wykresy na fertility friends idąc tym tropem co mi Piranha na poprzedniej stronie radziła i zobacz, że takie dołki jak u Ciebie okazywały się właśnie ciążowe i tego Ci z całego serca życzę!:-)

Mama05- co u Ciebie? Zaciskam za Ciebie mocno kciuki i mam nadzieję, że Ci się uda! :tak:

Czarna- poczekam, poczekam:)
 
Ostatnia edycja:
Gal - a ja nadal mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie i Mamę!!! dopóki nie ma @, jest nadzieja:tak:
Pirania - wszystkiego najlepszego dla Krzysia, zdrówka i niech duży rośnie!!! a ze spaniem to podobnie mi się robi...późno się kładę i budzę ok 5... ale już bliżej niż dalej:tak:
Truskafffka - wyobrażam sobie twojego Matika, niezły agent musi być z niego:-D, dobrze, że są Ci nasi chłopcy, czasem myślę, że z dziewczynką nie byłoby tak wesoło:-D
Czarodziejka - ciesz się ze swoich małych przytulasków, bo potem to oni będą do przytulania ale nie przez mamę:-D
Nullka - nareszcie jesteś!!!
Mama - no kurka siwa, odezwij się!!!

dziękuję Wam bardzo dziewczyny za miłe słowa i wszystkie mocno ściskam!!!
 
reklama
Do góry