reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Czesc dziewczynki!!!

Ojej, nie bylo mnie kilka dni a lektura na kilka godzin...super :-)

Zaczynam ...

Daria
gratuluje syneczka, ale super :-)
Samana gratuluje coreczki,kolor rozwy jest twoj
Andziak &&&&&&&& za 11.06. Mam nadzieje, ze z mama dojdziesz do porozumienia. Bedzie dobrze, zobaczysz ;-):-)
Patrysiak gratuluje Marcelka, masz super chlopaczkow w domku :-)
Miss Bella dzidzia zdrowa i to jest najwazniejsze:tak::-)
ilaczek super dzieciaczki, ;-):-)
Lena-no witaj, trafilas na swietne forum., Ja tutaj tez trafilam jakis czas temu i dziewczyny sa tutaj SUPER:-);-):tak:
Gal skarbie, glowa do gory,trzymam wszystko co mozliwe za jutrzejszy tescior:-):-):-)
Musi sie kiedys udac !!!!
Czarodziejka wspolczuje problemow zdrowotnych w rodzinie, bedzie dobrze, on bedzie walczyl a wy go wspieracie. Dacie rade.:-):tak:
Piranha jaki slodziak z Krzysia, jak ty mozesz pisac, ze on lobuziak??? Przeciez on ma oczka jak aniolek i ta buzia...ohhh
Wszystkiego naj... dla dwu- latka:-):-):-)
Ollena gratulacje!!!!!!
Merlin
dzidzia zdrowa tak wiec suuuppperrr:-)
Tusia ale super wrozba, wow... ty to juz nic poza bzyku-bzyk to nie musisz robic, masz juz gdzies tam wszystko zapisane,:-)
Marzycielko juz po komunii, dalas rade????;-)
Jagienko jaka duza panienka, dla mnie czadowe zdjecie numer 4:-);-)
Tasha super rodzinka :-)
Kinga mam nadzieje ze w tym cyklu sie uda,&&&&&&&&&&;-)
Mama trzymam mocno kciuki za pozytywny test;-);-);-)

Jesli kogos pominelam to przepraszam, sciskam mocno wszystkie :-)
 
reklama
Tasha co fakt to fakt, Mati jest przebojowy. Od niemal noworodka ma uśmiech na twarzy, to taki typ - śmiechowy :-D codziennie ma mnóstwo powodów do hihrania:-D i dzięki temu potrafi wyciągać z największego dołka ;)
Ja nieraz mówiłam, że chciałabym żeby drugi szkrab miał choć połowę radości Matikowej :happy:
Gal dziękuję, faktycznie pooglądałam sobie te wykresy i niektóre są niezłe, piramidki w drugiej fazie ...i bejbik jest..no cóż, pozostaje nam czekać.. ;) trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&
KAsia dziękuję :)

jak tak zasypujecie zdjęciami..to i ja cosik pokażę :)
 
Ostatnia edycja:
:) dzięki

tak, dzieciaki poznały się jak miały 10 miesięcy, od początku nadają na tych samych falach, a odkąd nauczyli się gadać, zgodnie twierdzą, że jak dorosną to będą mężem i żoną:-D nie pogadasz:-D
 
dziewczyny, od dluzszego czasu prosilam sie w mojej przychodni o wizyte u lekarza, aby dostac skierowanie na badanie krwi...i ciagle slyszalam, ze to nie jest takie pilne, prosze zadzwonic w innym terminie. Dzisiaj rano zadzwonilam i powiedzialam, ze od 5 dni mam problemy z serce. Oczywiscie pytanie dotyczylo jakie to problemy, wiec odp na poczekaniu to byla ze mnie piecze. Nie wiem czy uwiezycie, czy nie ale za 30 min mialam lekarza. Normalny czas na pacjenta to 5min a ja bylam 35min. Powiedzialam mu po co przyszlam, ze to nie chodzi o moje serce tylko chce porobic badania na hormony. Pierwsze pobranie krwi mam w poniedz (7dni przed @) na progesteron, a pozniej miedzy 2-4dc kolejne. Jaka jestem szczesliwa a z drugiej strony boje sie jak cholera.... a jesli wyjda zle???:-:)-:)-(
 
Kurde dziewczyny na kilka godzin wystarczy odejść od kompa i potem lektura że hoho. Aż sie boje co bedzie jutro bo cały dzień raczej nie bede miała kiedy zajrzec (no może mi sie uda około 12 z ciekawości jak Wasze testy wyszły).
Jutro rano jedziemy z chłopakami do ortopedy i z Julkiem do okulisty. Po południu imprezka u mamy :-)

Piranha mój wykres możesz zobaczyć wchodząc na link w podpisie. Nie ciekawy ten mój wykres - góry i doliny. Niby test owu 16dc był pozytywny i miałam ból straszny a mimo to nie było skoku o 0,2 :-( Poprzedni cykl też tak miał i dlatego boje sie czy nie bedzie problemów z tą przyszłą ciążą :-( Od niedawna wznowiłam suplementy , kurcze a przed poronieniem miałam takie piękne cykle i w miare regularne między 28-33 dni, a teraz porażka.
Może jakiś problem z hormonami bo codziennie wysypuje mi nową mega bolącą kroste, a to na plecach a to na szyi czy tez buzi. MASAKRA

truskafffka super synek i fajna "żona" jego :-) Ciekawe czy za kilkanaście lat też będą tak blisko czy całkiem ich relacje będą inne ;-)


Wiecie co - jakos łatwiej mi teraz myśleć o trzecim dziecku bo mój młodszy zrobił się Aniołem. Naprawde :-) Wiecie co ostatnio powiedziała moja mama ??? Bo w tym tygodniu siedział z nim kilka razy dziadek i babcia jak jechałam na różne badania i już mi było głupio tak codziennie zostawiać z nimi - na co mama moja mówi - Antoś jest tak grzeczny że siedzenie z nim to czysta przyjemność. Taki grzeczny , a najważniejsze że ja też odczuwam tą różnicę. Wszystko da sie mu przetłumaczyć, rezolutnie ze mną gada i cholernie mądrze az mnie zadziwia momentami.
Szkoda tylko że taki mądry a nie załapuje nocnikowania :-( Ciężko go nawet namówić żeby usiadł na nocnik czy też sedes.
Właśnie Czarodziejko jak Ci sie to udało z Maksiem???? Masz jakieś specjalne metody żeby przekonać do nocnika???

Kate18 czy dostałaś PW????

Dobrej nocy - lece pod prysznic bo jutro ciężki dzień. Pierwsza wizyta chłopaków juz na 8:20
 
Dobrej nocy - lece pod prysznic bo jutro ciężki dzień. Pierwsza wizyta chłopaków juz na 8:20

kolorowych snow :-)
fbf4cd93e82877b21224066c95dea105.gif


Dziewczyny jesli ktoras moze to niech spojrzy, czy nie zaduzo tych badan pomiedzy 2-4dc, oto one
  • estradiol
  • indeks wolnych androgenow FAI
  • pelna morfologia krwi
  • FSH
  • LH
  • prolaktyna
  • SHBG
  • testosteron
  • TSH
  • peroksydaza tarczycy

dziekuje
 
Ostatnia edycja:
Piranha, 100 Lat dla Krzysia!!! Usmiechu na Twarzy każdego dnia, duuużo proezentow no i żeby mamusi (choć czasami) słuchał:-D!!!!! Duuuuży Buziak dla Przystojniaczka;***********

nullka, witaj często myslałam co tam u Ciebie, zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wyniki i strania, widzisz wszystko powoli sprzyja nawet chłopcy grzeczni;)))

Gal, &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& abyś jutro ujrzała II !!!!:tak:

Andziak, opędź złe myslenie a same pozytywne fluidki będą dookoła;*** Pamietaj, że teraz najwazniejsza jestes Ty i Maluszek;*************

mama, juz wyjechałas?

Truskaffka, Jagienka, Patrysia, Tasha ale super skarby a z Was jakie Laseczki!!!! niestety Czarodziejki nie zdązyłam zobaczyc...nad czym ubolewam:( Dziekuje za film, oby M udało się zgrać;* czekam na priv;****



Kasia, taka nasza słuzba zdrowia.....jak wszedzie.... nie martw sie wyniki musza wyjsc dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :****


Ja jestem zasypana papierami....mam mnóstwo pracy, m wraca jutro w nocy, młody cos sie buntuje... ehhh zwariować można... jeszcze kicham od rana-alegria??? a młody ma okropny kaszel ponad miesiąc-oskrzela płuca czyste, syropy pije i zero poprawy....szok....

Wszystkim życzę kolorowych i slodziutkich snów;*****
 
reklama
Kasiu z chęcia bym pomogła, ale kompletnie się nie znam na badaniach, nasz kochana Ekspertka na pewno Cie poratuje;**

Ide do wyrka bo codziennie ok 24.00spac potem po6 wstac a dzis juz padammmm://
 
Do góry