reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

uciekam po
impreza25_(www.e-gify.pl).gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
OJ, zaswieci sloneczko. Pamietaj zawsze po burzy wychodzi sloneczko tak wiec juz nie dlugo. Nie smuc sie, ty teraz nie mozesz sie smucic bo twoj maluszek tez bedzie smutny, i co wtedy???
 
Gal, jeśli będzie jutro wyraźny skok w gorę to ja bym wzięła dupka :tak: Trzymam od rana kciuki kochana!

Truskafffko
, jakie piękne wielkie, niebieskie oczyska ma Twój synek, oj będzie łamaczem serc!

nullka, faktycznie wykres wygląda bezowulacyjnie :-(, a sprawdzałaś sobie prolaktynę? Też bym już chciała by Krzysiu zaprzyjaźnił się z nocnikiem, kupię mu chyba taki grający :-)

Kasiu, ja bym prolaktynę zrobiła razem z progesteronem, po prostu w fazie lutealnej jest ona nieco wyższa. Warto zrobić test czynnościowy (czyli sprawdzenie prolaktyny spoczynkowej a następnie godzinę po połknięciu tabletki metokloprmamidu) ale nie wiem czy w UK robią bez problemu takie testy. Co do tych hormonów pomiędzy 2-4 dc to w sumie warto zrobić te wszystkie badania :tak:

Andziak, smutki precz i też wierzę, że niebawem zaświeci słoneczko w Twoim życiu, może zabłyśnie m.in. 11 czerwca za co będę trzymać kciuki!

Dobranoc wszystkim!
 
cześć dziewczyny,ja tylko na chwilę..


wczoraj mielismy jechac do moich rodziców ,ale mama się pochorowała grypa-i nie będę ryzykować choroby dzieci...więc nie pojechaliśmy....

w związku z tym ,że zadzwoniła rano o 8.30 to zrobiłam test-wczoraj był 25d.c. czyli dzis termin @-oczywiście można się domyślić ,że sen się spełnił odwrotnie czyli mam I kreskę:-(
widocznie mocno sie owu przesunęła a od ndz juz działań nie było wiec lipa...

do tego złamał mi sie górny ząb-leczyłam go kanałowo-6 górna-wydałam ponad 400zł a teraz się złamał -został tylko korzeń....


i tak myślę....:
-wyjazd odwołany a dzieci się tak cieszyły....
-mama chora
-test z I krechą
-złamany ząb...

co jeszcze się wydarzy?????????????????!!!

i co????
wieczorem o 20.00 przyjeżdża ...firma pogrzebowa:-(
ja mieszkam w bliźniaku....zmarł za ścianą mój sąsiad........miał 50 lat!!!!!!
płakałam pół wieczoru...było mi tak potwornie źle...
nawet ogrodzenia nie zdążył skończyć...tuj wszystkich posadzić...nacieszyc się domem ,życie...
co to jest 50lat???!!!!

nie mogłam w nocy spać ....ja wczoraj na ogrodzie z dziećmi..kwiaty przesadzałam ,czytałam dzieciom opowiadania na kocu a na ścianą umierał człowiek:((((((((
nie mogę się otrząsnąć....

dziś nie śpię już od 5....
piję kawę ,żołądek mam ściśnięty...

przepraszam ,że tylko o sobie..
ściskam Was kochane i tak pomyślałam sobie ,że całkowicie odpuszczam staranie o dziecko..........
nawet nie wiem kiedy zleciały mi ponad 2 lata życia a jak widać życie jest tak kruche...
nie chcę żyć od cyklu do cyklu bo to nie życie tylko dolina......
chcę żyć i w pełni cieszyc się moją rodziną.



wlecę za jakiś czas....muszę się ogarnąć.
ale.....wiem ,że rozumiecie mnie babeczki...
 
Dziewczyny
best34_%28www.e-gify.pl%29.gif
z rana,
spac nie moge, ojej.... pogoda nadal
pogoda49.gif
i nic tylko dobija czlowieka. Od wczoraj wisi u mnie w domu "cos" co jestem pewna ze dzis wybuchnie i moj M bedzie mial
039.gif
. Juz szlak mnie trafia z tymi facetami, niby nic, ale zawsze cos. Ja tutaj wyzywam a on ze spokojem tylko odpowiada ... dobrze, masz race i dalej oglada mecz....:wściekła/y::wściekła/y:
jedzenie_i_picie57.gif
juz zrobiona, podstawiajcie kubeczki i zapraszam,

Mama cholera jasna jakie to zycie jest okropne, bardzo ci wspolczuje. Ja nadal trzymam kciuki i wszystko inne &&&&&& za pozytywny test, sama pisalas " jak jej nie ma @ to zawsze jest nadzieja".

Dziewczyny milego dnia
 
reklama
ściskam Was kochane i tak pomyślałam sobie ,że całkowicie odpuszczam staranie o dziecko..........
nawet nie wiem kiedy zleciały mi ponad 2 lata życia a jak widać życie jest tak kruche...
nie chcę żyć od cyklu do cyklu bo to nie życie tylko dolina......
chcę żyć i w pełni cieszyc się moją rodziną..

Mama te slowa sa bardzo madre. Slowa napisane przez Ciebie, ale mysle ze do wiekszosci z nas pasuja idealnie. Ja przyznaje sie iz moje ostatnie m-ce tez tak wygladaja, bosszzzeee jednak warto to zmienic. Dziekuje Ci za to co napisalas, chyba byl ktos mi potrzebny, taki jak ty, ktory cos takiego napisal a ja... poczulam sie jakbym dostala solidnego kopa w d...e i otworzylam moje zamkniete oczy na otaczajaca mnie rodzine, przyjaciol i reszte. Dziekuje !!!!
 
Do góry