reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

PIRANHA-DLA KRZYSZTOFA
images
CAŁUSKI :)
 
reklama
czesc dziewczyny.
Piranho wszystkiego najlepszego dla Krzysia :-):-):-)
Nullka witaj, mnie tez ostatnio dlugo nie bylo.

Patrysia sliczne chlopaczki
:-)
Tasha, ale chudzinka z ciebie :szok:, a syn pewnie ma powodzenie u dziewczyn :tak:
 
Czyli tego 13 miałas jeszcze @ czy już nie?bo niekeidy sa tak krótkie cykle ze od razu po @ można zajsć :))

U mnie pokryło się idealnie z dniami płodnymi :)ale jak widac nie sprawdza sie :)
 
Dzięki dziewczyny za życzenia dla Krzysia!

patrysia, ślicznych masz synków!

nullka, kopę lat! :-D Nie wiem czy jutro będę mieć okazję (rano wizyta a potem przygotowania do imprezki urodzinowej) więc już teraz życzę Ci kochana wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i oczywiście 2 bordowych kresek na teście w lipcu oraz słynnych 3 białych kresek na USG :-) Ale tempki w ciągu pierwszych 3 dni po skoku przekroczyły 0,2 czy nie? Jeśli nie to może to być cykl bezowulacyjny albo pęcherzyk był złej jakości i powstało z niego ciałko żółte produkujące małą ilość progesteronu. Jony na pewno mają jakiś tam wpływ na płeć tak więc dziewczyny do dzieła bo latem (a już zwłaszcza w czasie nowiu) jest najwięcej jonów ujemnych w powietrzu :-D

Andziak, w żółtym kółeczku jest dziewczynka a we fioletowym chłopczyk. U Ciebie naprawdę jeszcze nic nie jest przesądzone a do 11 czerwca coraz bliżej.
 
Widzisz a ja stawialam ze odwrotnie,ze jak ten nub lezy to wyglada jak we fioletowym.
A co do jonow z Filipem i Bartkiem same dziewczyny byly na porodowce a z Filipem zaszlam tak jak teraz.
A dziwne te zdjecia bo w tym zoltym w gore jest skierowane a we fioletowym lezy.Co to.za ujecie?
 
Ostatnia edycja:
Piranho- dla syneczka najlepsze zyczenia
Niech bedzie zawsze radosny i szczesliwy:)))))
2 latka to powazny juz wiek..hy hy:))))

Nullko no nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lanie Ci sie nalezy za nieobecnosc..Mocno Ci kibicuje..mam nadzieje ze w wakacje zafasolkujesz:))))
My dla odmiany w wakacje kierunek Italia a w sierpniu Egipt:)))))
Sie wylenimy:))))))
Co do expresu...bajka co?:))))
juz nigdy nie kupie rozpuszczalki....a przeciez przez lata taka pilam:))))))

Patrysiu
cudnosci Twoi chlopcy:)))))
jak porosli..zwlaszcza mlodszy!!!!!
 
reklama
Andziak, zdjęcie w zółtym kółku jest pod kątem ale widać mniej więcej, że nub jest tam równoległy do dolnej części kręgosłupa, z kolei zdjęcie we fioletowym kółku jest zrobione z góry (z lotu ptaka :-)). U dziewczynek nub tez może być lekko uniesiony ale pod kątem mniejszym jak 30 stopni.

Czarodziejko, dzięki kochana!
 
Do góry