reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Marko - doskonale Cię rozumiem, miałam te same jazdy, najpierw cieszyłam się jak wariatka, że zaszłam w ciążę a potem jak mnie dopadły te wszystkie myśli...szaleństwo...:szok: też raz się cieszyłam, raz ryczałam bez powodu; nawet teraz zdarza mi się zaliczyć mega doła, cieszę się bardzo, jestem szczęśliwa, że udało mi się, ale jednak czasem dopadają mnie złe myśli...maleńkie dziecko, dom na wykończeniu, kasa idzie jak woda, bunt 15-latka:-D, zdefasonowana figura:szok::wściekła/y: i takie tam codzienne sprawy...ale cały czas mam nadzieję, że to huśtawka hormonalna i jak tylko maleństwo się urodzi wszystko wróci do normy...i u Ciebie też na pewno to sprawka hormonów:tak:
Patrysia, Miss - czekamy na dobre wieści!!!
 
reklama
odebrałam Bete:
5w5d - 22 400

dla porównania z drugim synem w tym samym dniu miałam 20 929

więc prawie identyczna... choć dość wysoka...
 
JESTEM JUŻ PO IIII?





Zdrowy dorodny synuś :))

Jestem szczesliwa wiedziałam że bedzie synuś i nawet szłam od razu mu coś kupić:D

Fakt zlał mnie deszcz ale chociaż paputki kupiłam :D

TAKŻE WYPRAWKI CZAS ZACZĄC HIE HIE HIE :D

 
To ten z 8 marca nie byl.z czwartku na piatek.
U ciebie kosmo tez wskazywalo na corke.A jak u ciebie ph moczu sluzu i beta?
U mnie juz dwoch lekarzyy stawia na chlopaka.Ten.pierwszy moj stwierdzil ze rozne rzeczy widzial i moze z tego byc babka.
Ale ten drugi byl pewien.
Tylko na moje na nuba nie patrzeli bo jakby tam sie przygladali to ja tez bym widziala bo ekran wisial nad moja glowa.
Wiec mysle ze lekarz mowi ze nie widac jak jest dziewczynka.Bo faktycznie narazie nic nie widzi.
Kosmo a jak teraz obraczka kreci sie nadal czy teraz na boki?A to sterczace na koncu tej fotki to nie nub?

mi np obraczka sie kreci jak i w pierwszej ciazy w kolko :) wiec to chyba sie nie sprawdza ;/tak samo jak z nadia wlosy na nogach w ogole mi nie rosna ;p a teraz syn to tez widac nie dziala;/ ph moczu mam caly czas niskie ...i do tego okropna zgage przy schylaniu to chociaz moze włoski będą;p
 
reklama
Andziak, to wystające po lewej stronie na fotce na dole to na 100% nie nub, według mnie w 13 tc ciężko określić płeć zaglądając dziecku między nogi, przecież nuby w 14 tygodniu ciąży Embryo Development external genital sex organs - angle of the dangle boy or girl ultrasound gender scan - Baby2see (zdjęcia na samym dole) wyglądają tak samo a różnią się tylko kątem nachylenia.

marko
, miałam dokładnie to samo, najpierw zachwyt, że udało się zajść w ciążę a potem zaczęły mnie nachodzić dołki i ponure myśli typu: mogłam jeszcze poczekać, czy dam sobie radę itp. Myślę zatem, że to hormony i te myśli z czasem miną tak jak i u mnie ...tzn. nadal jestem przerażona tym jak sobie poradzę :-) ale dołki, smutki a czasem nawet ochota do płaczu poszły sobie precz. Co do nuba to obejrzyj sobie fotki w linku podanym w poście do Andziak, to wyrostek płciowy z którego potem tworzą się narządy płciowe chłopca i dziewczynki, początkowo obie płcie mają podobne wyrostki tylko u dziewczynek są one pod kątem mniejszym jak 30 stopni w stosunku do dolnej części kręgosłupa (zazwyczaj równoległe do kości ogonowej), u chłopców zaś są uniesione pod kątem większym jak 30 stopni w stosunku do dolnej części kręgosłupa.

Patrysia, GRATULUJĘ z całego serca!
merylin, a Ty jutro masz chwilę prawdy na USG? :-)
 
Do góry