reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam w to brzydkie, pochmurne, deszczowe przedpołudnie:no:
Jako,że jestem kobietą szaloną i strasznie niecierpliwą poszłam sobie na USG dzisiaj raz jeszcze,zapisałam się wcześniej, na wypadek jakby mój lekarz prowadzący nie chciał mi go zrobić, i nie omieszkałam nie skorzystać z okazji:-)
Tak więc od drugiego lekarza usłyszałam słowa: "optuję przy dziewczynce", dzidzia zdrowa, ruchliwa i mniejsza o tydz niż termin wg OM. Tak więc w tym momencie mam już 90% pewności a 10 % niepewności;-)( w końcu to już dwóch lekarzy).
Poprosiłam o zdjęcie i takie oto Pan doktor mi wręczył:
Zobacz załącznik 465356
Chociaż szczerze to wczoraj USG było na dużo lepszym sprzęcie i kreseczki dużo lepiej było widać:tak:
Widzicie tu coś dziewczynki?

pewnie ze dziewuszka :))
 
reklama
oj uwierz ze u niego w jego rodzinie to w ogole tylko synowie najważniejsi;/ i jak Mariusz miał core to wielki szok i porażka dla nich :-pa on sie za bardzo z tym pogodzić nie mógł ;p dopiero po czasie ...

ja sie boje zeby syn nie wdał sie w Dzidka tym bardziej ze jeszcze z września jak on ma byc;/
mysle ze puki co nie masz co myslec w kogo wda sie dziecko.
Swoja droga nie rozumiem faworyzowanie ktorejkolwiek z plci przez ludzi ale wiemy wszystkie ze tak jest,
U mnie w pierwszej ciazy byl "nacisk" na syna ze strony ojca mojego małża bo wiadomo...Nazwisko..a raczej jego zachowanie.
W drugiej tez najlepiej zeby byl facecik...tesc mowil ze trzecia urodze corke...taaa jasne..pedze lece:)
Dla odmiany tesciowa i siostry meza uwielbiaja dziewczynki i nie ukrywaly zniesmaczenia jak powiedzialam ze drugi bedzie synek....Zenada!!!!!
Dla mnie napewno wielki plusem jest posiadanie dzieci tej samej plci...ale wiadomo jak to jest...chce sie miec "roznorodnosc":)))))
Dlatego trzecia mogla by byc coreczka...przy czym znacie moje stanowisko...

_________________
Andziak nie bój żaby:)
Ja nadal mocno Ci kibicuje w kwestii cory...
A co do snow....mi w ciazy z maksiem takze sie przysnilo ze ur coreczke...ale mojej mamie snilo sie ze urodzilam chlopczyka....i moja mama nie miala juz watpliwosci ze to bedzie synek!!! Mojej mamie sprawdzaja sie sny...dlatego juz wiedziala:)
Jakis niedawny czas temu...znowu miala sen ze urodzilam dziecko...Corke tym razem...caly czas mi "truje" ze chciala by zebym miala jeszcze jedno!!!! Czasem sie o to spinamy..

Samana GRATULUJE...mOzesz kupowac rozowe:)))))))))

Patrysiu a Ty na ktora godzine gnasz na Usg????
 
Ostatnia edycja:
samana, USG faktycznie średniej jakości ;-) ale córunia jak ta lala :tak:, szykuj różową wyprawkę :-)
 
Samana nie zbyt dobrze widac ale to juz pozna ciaza wiec chlopca byloby widac.A we wczesniejszych tygodniach nic nie sugerowali?
Czaridziejka mama mi powiedziala ze z kilka tygodni przed tym jak jej powiedzialam o ciazy snila jej sie mala dziewczynka jak biegala po domu.
Ja najbardziej mysle o tym snie gdzie nie wiedzialam o ciazy wiec nie mogl byc odzwierciedleniem mysli.Bo teraz te siusiaki na usg to moze od tegi ze o tym mysle
 
Andzik nic a nic mi żaden lekarz nie chciał powiedzieć. Wszyscy " za wcześnie, za wcześnie". Powiem szczerze,że bardziej nastawiałam się na chłopca, ale cóż miłe rozczarowanie:-)
 
Samana nie zbyt dobrze widac ale to juz pozna ciaza wiec chlopca byloby widac.A we wczesniejszych tygodniach nic nie sugerowali?
Czaridziejka mama mi powiedziala ze z kilka tygodni przed tym jak jej powiedzialam o ciazy snila jej sie mala dziewczynka jak biegala po domu.
Ja najbardziej mysle o tym snie gdzie nie wiedzialam o ciazy wiec nie mogl byc odzwierciedleniem mysli.Bo teraz te siusiaki na usg to moze od tegi ze o tym mysle


mi sie raz snila coreczka i na necie znalazlam ze ponoc to oznacza plec przeciwna u mnie sie raczej sprawdzilo:) tylko nie kazde sny sie sprawdzaja:)
 
A mi się śniło za każdym razem,że mam synka(jeden to nawet miał nuba do góry zamiast ptaszka:-D). Raz tylko mi się śniło,że przytulam i bawię się z dziewczynką ale to nie była moja córeczka tylko chyba siostry. Także u mnie sny na odwrót.
 
reklama
Do góry