reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

co do snow to ja nie mialam ani w pierwszej ani w tej ciazy takich proroczych. za to moja kolezanka wysnila sobie coreczke o imieniu Lenka (a to imie wczesniej w ogole do niej nie przemawialo) i rzeczywiscie urodzila coreczke i tylko takie imie do malej pasowalo:tak: w drugiej ciazy pragnela synka , ale z usg wyszlo ze coreczka. pomimo to przysnil sie jej synek i ona do konca wierzyla ze jednak moze bedzie synek skoro wczesniej Lenke sobie wysnila;-) no ale niestety, albo stety urodzila sie coreczka.

andziak skoro tak wiele przemawia za coreczka to moze faktycznie los szykuje Ci wielka niespodzianke? zycze Ci tego z calego serca:tak:
 
reklama
Andziak,w ciązy z Laurą mi się śniło w przeddzień usg na którym poznałam płeć że urodziłam dziewczynkę,babcia mojej kolezanki powiedziała że spełni się ponieważ sny z czwartku na piątek się sprawdzają ;-) sama nie wierzę w znaczenie snów ale tym razem,zapewne przez zbieg okoliczności-sen okazał się prawdą :tak:
 
To ten z 8 marca nie byl.z czwartku na piatek.
U ciebie kosmo tez wskazywalo na corke.A jak u ciebie ph moczu sluzu i beta?
U mnie juz dwoch lekarzyy stawia na chlopaka.Ten.pierwszy moj stwierdzil ze rozne rzeczy widzial i moze z tego byc babka.
Ale ten drugi byl pewien.
Tylko na moje na nuba nie patrzeli bo jakby tam sie przygladali to ja tez bym widziala bo ekran wisial nad moja glowa.
Wiec mysle ze lekarz mowi ze nie widac jak jest dziewczynka.Bo faktycznie narazie nic nie widzi.
Kosmo a jak teraz obraczka kreci sie nadal czy teraz na boki?A to sterczace na koncu tej fotki to nie nub?
 
Ostatnia edycja:
Andzik na Twoim miejscu też jeszcze nie traciłabym nadziei. Diagnoza płci przez nuba jest bardzo często błędna. Zresztą w Polsce jest bardzo mało specjalistów, którzy umieją diagnozować po wyrostku płciowym. W moim mieście nie ma takiego w ogóle.Moim zdaniem masz cały czas szanse 50/50, biorąc po uwagę wiele czynników które wróżą dziewczynkę w Twoim przypadku:tak:Kiedy kochana masz połówkowe?
 
ja mam doła... nic mnie nie cieszy...
być może to powód I trymestru i hormonów, ale normalnie mogłabym siedzieć i ryczeć.
Jak zawsze chciałam mieć 3 dzieci tak teraz widzę wszystko w czarnych kolorach :/

co do płci to już nawet nie próbuję się domyślać, nakręcać, bo jak widać wszystko się może zdarzyć.
Kiedyś myślałam, że posiadanie 3 dzieci to największe szczęście, a teraz jakoś mi skrzydła opadły.
ide dziś odebrać Bete i zobacze co tam wychodzi w porównaniu z poprzednią ciążą.

aha, dziś mój starszy syn (5 lat) zakomunikował nam, że chciałby miec jeszcze jednego braciszka, choć nic mu jeszcze nie powiedzieliśmy o ciąży.
Wiec nastawiam powoli się na 3 syna...
u mnie objawy i wróżby mówią 50/50 - obrączka kręci sie w kółko, beta dośc wysoka, "starania" niby na dziewczynę, ph moczu z 4w3d - 5,5, a z drugiej strony snią mi się dziewczynki (wpradzie to nie córka, ale małe dziewczynki, np. jak zmieniam pieluche), mocz się pienił w sodzie, nie mam mdłości...
na dwoje babka wróżyła.

Dziewuszki trzymam kciukasy za Wasze USG i gratuluje Tym, którym udało się spełnić marzenia!
Daria - gratuluje SYNA (niejedna chciałaby być na Twoim miejscu i zaliczyć parkę) :-)
Piranha - dziękuję za pocieszenie i miłe słowa :-)
Andziak - za Twoja Zośkę nadal trzymam kciukasy, choć pamiętam jak powiedziałam teściowej przy 2 synu, że to chłopiec to jej stwierdzenie: "może lekarz się pomylił" wyprowadziło mnie z równowagi!! A teraz mój drugi syn jest najładniejszy wśród wszystkich wnucząt :-) i wszyscy się zachwycają jaki on piękny :-)

ps. dziewczyny - co to jest nub? :-), sory, ale jeszcze się nie wgryzłam w te wszystkie definicje :-), domyślam się, że to jakiś wyrostek przy narządach płciowych? tak?
 
Hmmm między nogi?To jacyś doświadczeni lekarze?przecież powszechnie wiadomo,że w 14 tyg i chłopcy i dziewuszki mają to samo między nogami!!!!!
 
reklama
Niewiem ten moj to chodzilam do niego z kuba i odbieral wszystkie moje porody.Jak z kuba pytalam sie o tym czasie o plec to powiedzial wtedy ze za wczesnie.A teraz powiedzial.Tego drugiego polecila mi kuzynka.Pracuje na polnej
 
Do góry