reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marco ja nie pomogę bo nie ogarniam Jonasa :)) mi wyliczała kiedyś Kate.

Kate -pozdrawiam kochana ;)

Misia no to może będziemy sie za kilka dni obie cieszyć-&&&&&&&&



jadę..
 
Bardzo bym chciała życzę tobie i sobie z całego serca i trzymam mocno zaciśnięte&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
w końcu skończyłam projekty.
Bedziemy sprzedawać identyfikatory dla psów kotów... :) tak wiec jak skończę i bedziemy już lecieć ze sprzedażą to wam pokażę kilka, może któraś z was by chciała dla swojego pupila :))

a puki co powolo kończę i zaraz do domu jadę.
Dzis jedziemy w odwiedziny do mojej kuzynki
urodziła synka:) może się zarażę! ;-)

głowa mi przeszła...uf :]
 
patrysia, ja podobnie jak Ty nie wierzę w testy z kapusty, sody, obrączki a nawet Jonasa ;-), w kwestii planowania płci przemawiają do mnie tylko te rzeczy, które maja logiczne uzasadnienie ...ale ja to taki typowy umysł ścisły jestem ;-)

Andziak, nie bardzo rozumiem co jest na tym zdjęciu. Szkoda, że nie da się powiększyć tego zdjęcia dzidziusia na dole :-)

A oto mój brzuchal:

Zobacz załącznik 463932
 
Też bym chciałą aby ktoś mi obliczył bo nie czaje tego kompletnie(chodzi o janosa)a chciałabym wiedziec żeby zobaczyć czy zgadza się on i ze mną skoro tuż tuz poznam płec :)pytałam się raz ale nie znałam godz.swojej urodzeniowej ale znalazłam swoją książeczke i godz już wiem takze jak ktoś potrafi to niehc napisze co mam podac :)z góry dziekuje :))
 
patrysia, ja podobnie jak Ty nie wierzę w testy z kapusty, sody, obrączki a nawet Jonasa ;-), w kwestii planowania płci przemawiają do mnie tylko te rzeczy, które maja logiczne uzasadnienie ...ale ja to taki typowy umysł ścisły jestem ;-)

Andziak, nie bardzo rozumiem co jest na tym zdjęciu. Szkoda, że nie da się powiększyć tego zdjęcia dzidziusia na dole :-)

A oto mój brzuchal:

Zobacz załącznik 463932
wow jaki duuuzy!!masz co nosic :))a ty taka szczuplutka jestes :))

ANDZIAK no ja też nie widze za bardzo ale ogólnie dzidziusia na dole widać i słodko sobie lezy:))
 
Ja wam pisalam ze on wydrukowal pomiary genetyczne.Na tym jest nt/Ale na tym malym widze wyrostek wg mnie
Probowalam powiekszyc to maleale zamazane wychodzilo.A z profilu niemam zdjecia.Trudno bylo go zlapac bo albo plecami lezal albo bokiem.Mam fotki k.nosowej przeplywow itp.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry