reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Royanna -dzięki ;))))

Truskafffka -targaj mamą do ogrodniczego albo na ryneczek i zakupuj-goździki są cudne;))
ja jeszcze mam je w jadalni na stole bo kupiłam pęk w Biedronce za 7zł:))

ogród podlałam bo na deszcz nie ma co liczyć...rozmieściłam gdzi wkopać moje łowy i jak słonko będzie mniej dawać czadu to wkopię.

jak zaczynąją się szaleństwa w ogrodzie to ja jestem w swoim żywiole-Tom na mnie mówi Maja w ogrodzie:-D
 
hej wam

mama super karzaczek

pirania brzusi piekniusi a ty drobinka jestes

ja dzis padam ze zmaczenia w pracy byłam potem na zakupach potem drzwi na działce do domu montowali do tego mały mnie wykonczył a musze jeszcze jechac stropian kupic

miłego wieczoru wam zycze i udanych sexów

potem moze zajrze jak nie usne na stojaco
mama kciuki zasicniete za ciaze :)
 
Aguska-dzięki ...
a co do glogu to nie taki krzaczek:))) teraz drzewko ma już 2,5 metra-ledwo wtargałam do auta:szok:a miałam jeszcze 2 dzieci z tyłu i 4 doniczki z innymi roślinami:)

a dorasta po 10 latach do 5-7m-trzeba będzie przycinać ,żeby się nie rozszalało:)
 
Dziewczyny ale u nas masakra taki upal...ledwo człapieJest taak duchota. na termometrze 29 stopni!!!!!Maksio mi padl na kanapie a ja z nim ale sie ocknelam i bolem glowy i kawe pije...cisnienie chyba spada!!!

mialam jechac na zakupy ale mam to w dooopie nie chce mi sie..

Piranha ale przecudniasty bzdynek....Cudny!!!!!!!!

Andziak przeslodki dzidziulek!!!!!! niestety ciezko dopatrzec sie tam czegokolwiek miedzy nozkami.

Co do kapust itp tez nie wierze....a z dietą jak najbardziej sie zgadza bo dopiero po urodzeniu chlopcow uzmyslowilam sobie ze u mnie dieta byla typowo chlopieca...po prostu lubie takie smaki!!!!!
Mimo tego wszystkiego/...Co komu pisane dziewczyny!!!!!!

mama- tez mialam isc do ogrodniczego ale odechcialo mi sie przez ten upal...Jutro kupie kwiaciory
ja zakochana jestem w Lawendzie:)))))
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejka a mi lawenda przymarzła po zimie i teraz dopiero odbija...
mi tez sie nie za bardzo chciało jechac bo u nas obwodnicę buduję i kuuurcze mać korki!!
ale się uparłam,upociłam w aucie i mam!!!!!

za godzine bedzie Tom-juz widzę radość jaką okaże na widok nowości w ogrodzie:-D:sorry2:

u nas jest 31 stopni więc też masakra!!
 
Dziewczynki...jaka jestem szczesliwa za to sloneczko. Taka werwa we mnie wstapila, ze domek posprzatany...musialam nadrobic zaleglosci po gosciach i komunii, pranie pieknie wyprane, pachnace i juz wyprasowane, ba, nawet auto wyczyscilam w srodku i umylam...o matko supoer dzionek. Obiadek ukulany no i drozdzoweczki z makiem tez sa. Tak wiec proponuje kawusie i ja dorzucam drozdzoweczke. Wieczorkiem juz tylko winko i czas na pazurki.
drozdzoweczki sa a d...cia rosnie, rosnie....

Piranha cudny brzuszek, poglaskalam i moze cos on pomoze.

Pisalyscie jak bardzo kazda marzy o wybranej przez siebie plci. Super!!! Ja tez mialam marzenia aby drugi byl chlopak, pilam wspanialy napoj sodowy, wode z cytryna ale jak juz nie wychodzilo to sie poddalam. Booozee ile ja bym dala za chlopca, no ale teraz po tak dlugim czasie prob i wiecznych rykach w poduszke chce dzidzie...

Buziaczki
 
Dzięki dziewczyny!

royanna
, no właśnie tak mi się zdawało, że zaczął się już obniżać a Ty mnie upewniasz ...jejku, czyżby zostało mi jeszcze mniej czasu niż przypuszczałam? A tu dalej zakupy dla małej i dla mnie do szpitala niezrobione a do tego nie mam wózka, który zakupiłam - babka mi napisała, że bardzo przeprasza ale nie może mi go wysłać w najbliższym czasie gdyż trafiła do szpitala.

Andziak, to coś co tam na dole wystaje to na nuba zdecydowanie za duże, to na pewno jakaś inna część ciała :tak:

Mama, śliczne zakupy, musisz mieć pięknie w ogrodzie!

Czarodziejko, u nas też gorąc i duchota. Odpukać od 2 dni Krzysiu na spacerach ze mną zachowuje się jak aniołek :-) ale oby to nie było przez temperaturę po prostu.

A teraz ciążowe fluidki (dawno ich nie wysyłałam a niebawem nie będzie już okazji :-D) dla wszystkich potrzebujących z całej objętości brzucha:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Witam.:-) Ja tylko na chwileczke bo pojawiam sie u was raz na ruski rok:-D A w sumie to tylko chcialam powiedziec Andziak ze moja kochana nie tylko ty masz 4 synow ( jeszcze masz 3 :) ) i dla mnie bycie matka 4 wspanialych facetow jest najwiekszym szczesciem. Planowalam coreczke a jak . Podczytywalam was stosowalam wasze sposoby i co??? Jak zobaczylam plusika na tescie to ja matka 4 dzieci szalalam ze szczescia !!!!!!!!!!!!!! Ale los zadecydowal inaczej w 12 tyg ciazy przestalo bic serduszko mojej dzieciny :-( i okazalo sie ze to byla wymarzona coreczka. Ale co z tego jak jest teraz tylko aniolkiem. Wylalam morze lez ale powiem wam ze tak musialo sie stac zebym zaczela inaczej myslec. Bo znowu sie staram o dzieciatko i nie wazna plec .Byleby donosic i przytulic malenki cud !!!!!!!!!! A moj najmlodszy synus to moja najwieksza przylepka !!!!!!!!!! Andziak kochanie ciesz sie ze nosisz pod serduszkiem dzieciatko . Te malenstwo to czesc jakiegos planu ktora kazda z nas ma zapisane u gory. Nic nie dzieje sie bez przyczyny.

Pozdrawiam was wszystkie goraco. Zycze wszyskiego naj naj kazdej z was.:-):-):-)

Losiczka mama 4 cudownych synow !!!!!!!!!!!!!
 
Do góry