reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Hejka...

wstałam dziś z energią, szał ciał po prostu hehe:-p
w pracy siedzę ale luźny dzień mam ;)

Aguśka wapno to przede wszystkim nabiał pod każdą postacią, a magnezu dużo jest np w kakao, gorzkiej czekoladzie..
najlepiej wstukaj sobie w googlach produkty o dużej zawartości wapnia/magnezu i ci wyskoczy wszystko ;)

Mama oj wczoraj praca wymęczyła, nawet myślałam czy boboseksy będą, ale przyjechałam do domu, kąpiel, lampkę wina mężulo wręczył...i chcica była że hej:-D
odliczamy...do II kresek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& na maksa zaciśnięte :)
a u ciebie ..kwieciście :D cudnie, uwielbiam goździki, jakie kupiłaś? chętnie bym na balkonie sobieposadziła :D

Natusia trzymam kciuki, daj znać co i jak. Tulę!!

Royanna jejku, to faktycznie drugie życie darowane. Dobrze że tak sie historia skończyła, i trzymam kciuki żeby już tylko lepiej było :)
Dzięki za przestrogę :)

Kasia super że słońce do was dotarło :)
Ja po seksie też mam często wrażenie że wszystko ze mnie wypływa, ale spoko loko plemniki bystre bestyjki...jeden dotrze do celu :cool2:
Powodzenia...dziergamy aż wydziergamy :)

Misia :) super i oby dalej do przodu...z II kreseczkami :)

Kosmo nam lekarz też na tym usg prenatalnym wskazał że prawdopodobnie synek będzie i się sprawdziło :)
Ciekawa jestem jakie imię wasz maluch dostanie:-)

Patrysia dokładnie, to gadanie ludzi jest dobijające. Ale kij im w oko!!!
16..już tuż tuż :D

Merylin &&&&&&&&&&&&& za potwierdzoną córę :)

Martika biedni jesteście, tulę...zdrówka!!!

Czarodziejka..ta taaaa...weekend, ja dziś i jutro w pracy:eek:
super ze zdjeciami, bardzo lubię zdjęcia rodzinne, dzieciaków na ścianach domu..tyle ciepła wnoszą... :)

Czarna ja nie wiem od czego to zależy, ale ja cytologię robie co roku i na nfz w przychodni

Kinga ajj zarażaj się zarażaj :)


Piranha to Ci córcia nieźle daje czadu w brzuszku ;)
ale lepiej w tą stronę, niż gdyby miała być leniuszkiem i człowiek by się stresował czy wszystko ok :)

brzucholek duży i cuuuudny :D :D :D chcę się zarazić, głaskam monitor hiehie
Andziak

Gal wiem, że człowiek spokojniejszy jak ma jakieś objawy..ale tak jak Piranha pisze, spokojnie. Można nic nie czuć a maluch i tak sobie uwije gnazdko cichaczem i tego życzę :)
 
piranha - super brzuchol już jest :-)

patrysia - a Ty robiłaś te testy z sody, kapusty? i co Ci wychodziło? próbuje sie doszukać jakiś postów, ale z prawie 5 tys stron cięzko coś wyszukac :/
a jak się w ogóle robi z kapusty? :-)
śmiac mi się chce, ale jednak jestem ciekawa na jakiej zasadzie to działa i czy komuś się sprawdziło?
 
marko, przy prawdopodobieństwie 50% zawsze komuś się sprawdzi :-D A podobno tak się robi ten test:

Należy zagotować wodę i do gotującej się wody wrzucić drobno pokrojoną czerwoną kapustę, następnie gotować ją 10 min, potem do słoika czy plastikowego kubeczka należy odlać trochę tego soku i do innego kubeczka swój poranny mocz, następnie należy zmieszać sok z kapusty z moczem pół na pół i odstawić. Jak cały roztwór będzie miał kolor różowy/czerwony to będzie chłopiec a jak fioletowy/niebieski to dziewczynka ...poprawcie mnie jak coś namieszałam :-D
 
jestem po zakupach zieleniny -jak to mówi mój mąż hahahaaa
mam 2 doniczki z różowymi kwiatkami,ale nie wiem co to za nazwa..
2 doniczki żółtej tawułki
i drzewko głóg paul's scarlet
3ecb96dfce1b7764.jpg

 
jestem b.zadowolona z zakupów,zaraz idę wkopywać:-D

Pirania-mieszkanko córy piękniste :))
pogłaskac :)))


Misia dzięki za &&&&&&&&!! ja tez trzymam:)

Truskaffka czyli sexy były-prawidłowo :)
a goździki kupiłam te duże klasyczne-duże jeśli chodzi o kwiaty bo są tez takie drobniutkie to te mam w ziemi a do doniczek te wieksze..kupiłam fioletowe z nakrapianym białym:)

Martika jak tam Tobie dzionek mija??

Tasha pokaż prosze brzusio :)))
 
reklama
Mama ale mnie nakręciłaś na goździki noooooo
teraz będę ciągnąć mamuśkę na zakupy:-D
Gratki z zakupów:-) pięknie będzie!!

Andziak ja tam niewiele widzę, ale dzidzia pięknie sobie leży :)
 
Do góry