reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
ANDZIAK wiesz co?ja w to nie wierze w te sody kapusty itd.niekiedy jets tak ze się będzie miało pomimo tego wszystkiego(nawet ph)dzieci jednej płci...tak to juz jest ze płci się nie wybiera a jedynie wspomóc można gdzie jak napisałam niekoniecznie musi pomóc...rozumiem ze jest ci smutno bo tak jak piszesz drugi trzeci ale u ciebie 4 synek prawdopodobnie(nie na 100% także wiesz...)...potrzebujesz czasu...

A mi coś dzisiaj dzieci działają na nerwach :/ skaczą fikają dokazują sobie a ja chce ciszy...
 
Dziekuje.Gorzej by bylo jakby teraz mowili corka a potem bylby syn.A ja juz nie wierze bo to co wczoraj widzialam wygladalo jak jaderka i siusiak.
Niepotrzebnie mi ta beta ph moczu kalendarze chinski i jonasa soda i obraczka nadziei narobila.Wiedzialam ze to zbyt piekne.
 
Andziak- to Jonasa też Ci się nie sprawdził? No szok, aż tyle rzeczy Ci przepowiadało córkę....
 
jestem ;))
byłam u sąsiadki podziwiac ogród ;))potem Ona zawiozła syna do szkoły i przyszła do mnie podziwiać :-D
tak więc dziś obie jesteśmy nadziwione:-D:-D
spisałam sobie kilka nazw i jak odbiotrę dzieci to mykam do ogrodniczego:-)
mąż się ucieszy:-D:-Dhahahahahaaaaaaa
ale nic to:-p


Pirania wiem kochana..ja chcę równie mocno ,żeby się udało :)))

Gal ja też nie mam żadnych odczuć więc spokojna głowa-mamy czas na objawy:)

Kinga dzięx-ja za Twoje II też trzymam !


u nas nadal gorąco jak jasny gwint!!

Daria cześć :) a kiedy Ty masz usg??????????

Patrysiak-jak tam samopoczucie mamo córeczki??:)

Axarai-??????????????????????????? rozpakowałaś się już..

Czarodziejka -no to piękne hobby teraz masz:)) fatografuj chłopców bo szyyybko rosną skubani:-D
 
No jeszcze owul po nowiu.
A ja tez sceptycznie do tych wrozb podchodzilam.Ale jakos myslalam ze jak Bog wiedzial jak pragne corki.I dal mi ta istotke w najmniej spodziewanym momencie to dal mi ja.A tu zonk
 
Andziak - cóż mogę powiedzieć... rozumiem bardzo dobrze Twoje rozczarowanie...
Te pierwsze chwilę po "diagnozie" są najgorsze, ale wierzę, że się otrząśniesz i z uśmiechem powitasz swojego synka na świecie..

Może po prostu tak miało być, może masz zapisane w gwiazdach, że będziesz najlepszą teściową i będziesz miała wymarzone synowe...
Trzymaj się... na pewno przetrwacie... a ludziom śmiej się w twarz, mów, że jesteś najszczęśliwsza na świecie, pozamykasz im usta, jakby mieli jakieś uwagi...

ale pomyśl też: co by ta mała dziewczynka robiłą z 3 braćmi? usiadłaby pod drzewem i płakała, że nie może się z nimi bawić, bo jest dziewczyną, a to klub chłopaków...
 
reklama
Do góry