reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Andziak - jak to Zosi nie będzie?????????? to jednak chłopczyk??????????? na 90 parę %??????????
Pirania - ale właśnie dlatego usg genetyczne jest chyba bardziej miarodajne, bo bada dziecko!!! a ten mój lekarz powiedział jej, żeby nic nie kombinować teraz z aminiopunkcją tylko, żeby się wstrzymała do połówkowego usg i ma być dobrej myśli, bo usg absolutnie nie wskazuje nic niepokojącego... ostatecznie to jej decyzja, ale ja jej odradzałam tę aminiopunkcję...
 
reklama
ANDZIAK jesteś super mamusią chłopaczków :))nie smutaj się...jest ci na pewno cięzko ale jak poczujesz ruchy to zapomnisz o tym smutku zobaczysz!!:***
 
Tasha, ja też bym nie robiła chyba aminiopunkcji, USG jasno wskazało, że dziecko jest zdrowe a NT wyszło niziutko i nawet nie w górnej granicy normy ...zdecydowałabym się chyba dla własnego spokoju tylko wtedy jeśli ryzyko na teście PAPP-A byłoby bardzo wysokie, np. rzędu 1:20.

Andziak
, a może to kolejny z tych lekarzy co twierdzą, że jak coś odstaje (a w 12 tc odstaje i chłopcu i dziewczynce) to chłopak? Wielka szkoda, że nie pokazał nuba i jego kąta nachylenia.
 
Andziak- zastanawiam się co Ci napisać i kurcze brakuje mi słów, chyba tylko, że domyślam się jak się czujesz, co teraz przeżywasz , mimo że synuś zdrowy... wesprzeć Cię możemy tylko pisząc, a chciałoby się przytulić....
Ty sama wiesz, że pogodzisz się z tym, potrzeba na to czasu, ale to życie jednak jest strasznie niesprawiedliwe.... Ale z drugiej strony w Twoim brzusiu mieszka synuś, który czeka na swoją mamusię, którą już na pewno bardzo kocha....

Piranha-
z tego wszystkiego nie podziekowałam Ci za odpowiedź, dziękuję bardzo:) to mówisz, że jak coś to nic się nie stało..
No to ok, bo dzisiaj cały dzień się stresuje i różne scenariusze mi przychodzą do głowy..
 
Ostatnia edycja:
Andziak kurcze jakoś ciężko mi w to uwierzyć,naprawde byłam pewna że u ciebie girl.Zazdrosciłam ci tej bety,czyli co to niema jednak znaczenia?
Obawiam się że u mnie 17 to samo będzie.
 
Andziak - kurcze...zbieram myśli, byłam pewna tej Zosi... pewnie jest Ci źle i ciężko... ale jakoś się wszystko ułoży...
 
reklama
Do góry