reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

martika to działajcie! a co! :))) życzę wam syneczka!

a ja jeszcze w firmie :oo2: kuźwa ile roboty
a teraz duże zlecenie jest... fak no ALE bedzie kasa! ;-) wiec nie moge narzekać tylko zapierniczać.


o 15 koniec i ide po młodego
potem obiad i chyba drzemka :sorry: jak sie da.
a wątpię!!! :-D
 
reklama
Twoj tysiac tez w gornej granicy.
Moja dzidzia wieksza o tydzien wg.usg.
Wzielam do torebki rozowa koszulke dziecieca i sie szykuje.A nerwa mam takiego ze w gacie chyba narobie.
 
Piranha dzięki mam nadzieje że coś z tego będzie, po za tym dzięki za pocieszenie to już moja 4 ósemka i z każdą czułam się inaczej więc nie ma reguły na szczęście nie spuchłam :-) antybiotyk już działam i czuje się znacznie lepiej ale trochę otumaniona jestem :-) Teraz czekam na rezultaty starań i jak nic z tego to czekam na nowy cykl:-) aha a jeżeli się udało chociaż mało prawdopodobne tak od razu żeby się udało :-) to mam czekać do okresu ???
 
martiko irygacja z sody przed i po lub podrasowany pre seed i do dzieła. suplementy i dieta na pewno jeszcze po tak krótkim czasie nie wypłynęły z Ciebie:-)a śluz boski....
andziak przeogromnie mocno zaciskam kciuki o 17.30. &&&&&&&&& jestem z Tobą.
 
jestem na chwilę ..Zuza po dentyście-bylismy na lakowaniu.
zaraz jadę po Dominika i chyba skoczę do centrum ogrodniczego po jakieś kwiaty na parapet przed domem-pelargonie lub bratki a moze jeszcze coś innego wypatrze..


Andziak &&&
Kinga powodzenia w misji.
Truskaffka wytchnienia życzę..
Gal czasem tempka skacze 3 dni po owu..
Pirania-mam nadzieję,że 19maj bedzie szczęśliwy..
Martikaoby było jak piszesz i silne ~~~~o przetrwały do owu.a Ty działaj kochana,łykaj dalej suplementy i dziergaj tego synusia;))
 
hej dziewczynki
u nas upał
Wpadla do mnie kolezanka z dwiema coreczkami (jedna 2,5 roku , druga 7 miesiecy) aaa i jeszcze jest syn 5 letni:)
posiedzialysmy na dworze...

maksio mi padl jak kawka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ąndziak ja czajnik dopiero doczytalam ze dzis wizyta..Jesoooo zaciskam wszystko co mam....kciuki..poślady..:-D:-D:-D:-D:-D:-D :-D:-D:-D:-Dnapinam klate.....Musi byc cora...i nie rzucaj sie pod ten tramwaj...raczej na Marsa ze szczesciach odlecisz:))))))
mega mocno trzymam kciuki!!!!!!

Boshe dziewczyny ilescie naskrobaly...produkcja ze hohoooo
 
hello:-) ale duchota na dworze, jakby burza miała być..

gal pięknie dziękuję za linka do bransoletek, kurcze, ale drogie są:-(chyba nie kupię..kochana, 4 testy pokazały mi dwie krechy

pirania zazdroszczę Ci po cichutku że już niedługo będziesz tuliła Niuńkę:tak:

tasha może ja też spróbuję z lactovaginalem:confused:

mamcia ja wczoraj sadziłam na moim balkonie, posadziłam surfinie, millon bells, fuksje i lubczyk, a także maciejkę:-D

pirania to i tak, że Krzysiu chce za rączkę chodzić:-DMarcelinio jak idziemy na spacer, zaplata ręce z tyłu, żeby przypadkiem nie próbować go za rękę brać;-)

pirania, tasha jeśli mogę doradzić /zboczenie zawodowe/ nie kupujcie za dużo tych czpeczek, w szpitalu przeważnie jest strasznie gorąco, na wyjście bawełniana lekka czapusia wystarczy, w lato w upał też dzidzi się czapki nie zakłada, bo w gondoli prawie żadnej cyrkulacji powietrza nie ma.. ja myślę, że 2 bawełniane czapeczki na wyjścia w chłodne dni wystarczą:tak:

andziak trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ja betę w 5 tygodniu miałam 1025, więc bardzo niską w stosunku do Twojej

84misia ja też powinnam usunąć 8, mam co prawda je jeszcze dziąśle, więc trzeba by nacinać, ale boję się panicznie:no:
 
Ewcik - dzięki za radę:tak:, 2 bawełniane cienkie czapeczki już mam i skusiłam się jeszcze na 3 czapeczkę ażurkową, jakby robioną na szydełku, to już więcej nie kupuję!!!
Andziak - chyba przeżywam tak samo jak Ty tę twoją wizytę!!! trzymam bardzo mocne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, niech to będzie Zosia!!!!!!!!!!
Marko - wstaw suwaczek, będzie jaśniejszy obraz sytuacji, a Ty też masz już synka i chcesz córcię, czy to twoja 1 ciąża???
 
reklama
Andziak ja już przebieram nogami:-) i obgryzam paznokcie:szok: a o 17 mam wywiadówkę, ze szkoły lecę prosto do kompa, mam nadzieje wyczytać dobre wieści
 
Do góry