reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Gal ja własnie dlatego nie mierzę , żeby stressiora nie mieć. Nie pryjdzie @ będę happy, przyjdzie pochlipie sobie i dalej......

Dziewczynki a czy takie ciągnięcie w pochwie jak w pierwszym dniu okresu jak mocno krew leci to normalne, mnie tak łapie co jakiś czas od wczoraj?
 
reklama
Agulek- tak jak pisałam zmierzyłam dlatego, bo zaczęłam ten duphaston brać.....
Agulek- ja tak raczej nie miałam, albo nie kojarzę tego

A może niepotrzebnie się stresuję i ważne , że wogóle rośnie........................
 
Dziekuje wam dziewczyny. Nawet sobie nie wyobrazacie jak bym chciala ta Zosie po 3 synach.Ile mozna w kazdej ciazy siusiaka ogladac.
Drugi raz, trzeci ale czwarty....
No musi byc bo sie pod tramwaj rzuce ( oczywiscie zartuje ) I ta presja rodziny znajomych...
 
Andziak- no musi być Zosia , musi, musi , innej opcji nie ma:tak: My tu wszystkie za Tobą murem stoimy, po sprawiedliwości należy się Tobie córunia jak nic innego na świecie:tak: I wszystkie o 18 godz. będziemy myślami z Tobą:)
 
Piranha- hop, hop! Nie wiem czy brać dzisiaj rano tą tabletkę w tej sytuacji, czy wstrzymać się do wieczora...


Wzięłam przed chwila dupka..............Niech się dzieje Wola Boża....
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!

Skleciłam długiego posta i wszystko szlag jasny trafił, komputer wywalił blue screena i się zresetowal. Zatem w wielkim skrócie raz jeszcze:

Noemi, ano włączył się syndrom budowania gniazda, w poprzedniej ciąży w końcówce sprzątałam jak opętana ;-) Co do B-Complexu łykanego przez M to on już nie pomaga w zaplanowaniu córki ale po prostu poprawia parametry chłopaków.

Andziak, będziemy dziś wszystkie myślami z Tobą i z naszymi kciukami na pewno usłyszysz same dobre wieści kochana! Nie odpuszczaj lekarzowi dopóki nie pokaże Ci wyraźnie nuba córeczki :-)

misia, współczuję! Pociesz się tym, że gorączka sprzyja poczęciu córeczki, męskie plemniki nie lubią wyższych temperatur ;-) Też miałam usuwane 2 ósemki, i to chirurgicznie, lekarz zalecał zrobić to etapami a ja uparłam się, że chce mieć szybciej z głowy i mają usunąć 2 naraz, byłam tak spuchnięta potem, że szkoda gadać.

agulek
, ano przeogromna radość miesza się u mnie z przeogromnym przerażeniem :-)

tasha, no właśnie nawet jeszcze nie zrobiłam żadnej listy niezbędników, jesteś już dużo bardziej przygotowana ode mnie :-) bo ja dopiero wczoraj zamówiłam wózek (jakąś używkę Quinny Buzz z Allegro, mam fajną gondolę Roan Marita po Krzysiu, prawie nówkę gdyż synek nie chciał w niej jeździć, jest jednak ciężka i nie ma skrętnych kół, nie dam więc rady prowadzić jej jedną ręką a drugą rękę muszę mieć wolną by trzymać Krzysia za rączkę, on na razie tylko tak chce spacerować :-)), nie mam wciąż tetr, pościeli, brakuje mi pajacyków, bodziaków, czapeczek, smoczków, kosmetyków i sama nie wiem czego jeszcze, nie mam też przyborów dla siebie typu majtki i podkłady poporodowe, staniki do karmienia itp.

Kasiu, ja również spakowałam właśnie promienie słoneczne i wysyłam Ci ekspresem, u nas od rana pięknie i słonecznie!

Mama, ale może jednak owulka była wcześniej? Jedna dziewczyna w tych cytatach pisała, że była na USG 3 dni po owulacji i płyn w zatoce Douglasa był widoczny. Ale byłby numer jakby tamte 2 bociany faktycznie przyniosły Ci Polę i Filipka :-)

Kinga, kiedy masz wyniki?

martika, pocieszyłaś mnie bardzo bo synek też uczepiony maminej spódnicy i do łazienki kiedyś z nim też musiałam chodzić, sam nie zaśnie i co jakiś czas wybudza się i robi kontrolę czy jest sam czy nie. Może te 3-4 dni beze mnie jak będę w szpitalu sprawią, że coś się zmieni i się synuś bardziej usamodzielni. Strasznie boję się jego zazdrości i wiem, że będę musiała po porodzie poświęcać mu jeszcze więcej czasu by nie poczuł się odrzucony.

Gal, a który masz dziś dzień po owulacji, trzeci? Ja bym brała dupka od dziś 2 razy dziennie, skoro tempka niska to być może progesteron słaby i tym bardziej trzeba go wspomóc by macica dobrze się przygotowała na przyjęcie zarodka. Dupka jak najbardziej można brać jeśli nie było owu, często przepisywany jest w cyklach bezowulacyjnych by je wyregulować, u Ciebie owulka na pewno była i trzymam kochana kciuki! &&&&&&&&&&&&&&

natusia, siostra mi dziś napisała, że pędzle będą w 2 połowie maja, tak maksymalnie do 1,5-2 tygodni :-)
 
Dzięki dziewczynki za miłe przyjęcie :-)

Dochodzę do siebie po pozytywnym teście, dziś idę do gina - zobaczymy jak to wszystko wygląda.

Powiem szczerze, że nie nastawiam się na dziewczynkę, bo nie chcę się rozczarować, choć jak popatrze na to jak w ogóle zaskoczyłam to wszystko wygląda jak dobry film science fiction :-)
Jak się dowiedziałam, że są II kreski to podłamałam się, bo stwierdziłam, że pewnie znając życie i moje szczęście zaszłam po owu i będzie chłopak. A jak u Was przeczytałam, że po owu też może być dziewczyna to oczy wyszły mi prawie na wierzch :). Wciąż nie wiem jak to możliwe. Czy po owu środowisko robi się bardziej kwaśne?

Piranha - jak Ty zaszłaś z dziewczynką?

Andzia - trzymam kciuki za Zosię!! rozumiem, że u Ciebie też wpadka? W którym dniu cyklu, blisko owu? Ja zawsze mówiłam, że z wpadek są dziewczynki :-), więc wierzę, że moja teoria się sprawdzi u Ciebie!
 
dziewczyny fak no......... ręce mi opadły

dzwoniłam do endokrynologa (prywatnie przyjmuje) ale ona jest w ciąży i dopiero za 2 miesiące bedzie dostępna! :cool: kuźwa........
jak dostanę skierowanie na nfz to musze czekać do października bo takie kolejki! jeszcze lepiej! :dry::-(

i weź tu człowieku się lecz.... nie wiem co zrobiię
bede szukała innego endokrynologa ale poza iławą... :/
 
Tak wpadka ale z gumka ktora byla uzyta prawidlowo.
Kiedy owul. niewiem.Kiedy sex dokladnie tez nie pamietam.Ja to mam szczescie nie...
Z notatek wynika ze 6 dc szyjka nisko twarda.8 dc zaczyna mieknac.Wtedy wzielam lactovaginal sluz zaczynal byc plodny.
A potem juz nie notowalam.
 
reklama
Gal - dobrze, że wzięłaś dupka, temperaturą tak się nie przejmuj, Pirania pisała, że lutka podnosi tempkę a dupek niekoniecznie, więc się nie martw, bierz dupka i bądź dobrej myśli:tak:
Kinga - poszukaj innego endokrynologa, bo za 2 miesiące nieleczone tsh będzie jeszcze wyższe, a tak za miesiąc wielka szansa na II:tak:
Pirania - no właśnie dla siebie też jeszcze nic nie mam, ale z tym poczekam, może jeszcze coś podpowiesz:-); kupiłam wózek szaro-różowy Baby Active, ma duże koła, co dla mnie jest ważne, bo mieszkam pod lasem i drogi u mnie niezbyt ciekawe, piaszczyste... a ile trzeba tych czapeczek???
 
Do góry