reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Gal no własnie kochana myslę co tu robić ..mam trochę lutki to do terminu @ mogłabym brać...
co myślisz ??brać??
byłam dopchnięta na wizyte i kurcze nie chciałam tam siedzieć nie wiadomo ile i zapomniałam o lutkę zapytać:sorry:


Andziak -powodzenia jutro!
 
Ewcik- Słonko dziekuję, niech w końcu nadejdzie ten wyczekany dzień dla nas:tak:

Piranha- łyknęłam przed chwilą tego dupka i jest to mój pierwszy hormon w życiu, to dla mnie historyczna chwila;-):rofl2:

Mama- to Ty jeszcze nie łyknęłaś?????? A ja przed chwilą to zrobiłam, a na pewno owu miałam po Tobie....................................... o kurka...........................
 
Ostatnia edycja:
Andziak, jutro niech Ci powie jak bedzie pewnien bo znwu Ci namiesza.... ale mocno zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& bo wiemy, że to Zosieńka;***

Mama, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to będziemy ciociami Poli i Filipka??:))))) Ale super słońce!!!:)) teraz pozostaje nam mocno trzymac &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ;*************

Ewcik, niestety trzeba przejsc ten etap...choc nnie jest łatwo. Mój urwis ma 3,5roku a jeszcze pokazuje nieraz swoje i chce za wszelka cene postawic na swoim-teraz mamy problem z jedzeniem...ehhh te dzieciacczkIi:****

tasha, mam sylk kochana Piranha mi zamówiła i stosuje, ale po starankach z nim i tak ph sie podnosi dlatego chce sie wspomóc czym jeszcze... a jak u Was to wyglądało-o ktróej zapodałyscie:) globulke i po jakim czasie sexy?:)
 
Gal -a no nie łyknęłam bo do dzis nie wiedziałam czy miałam owu..a jak wiem ,że była to chyba sobie dziś zaaplikuję:sorry:
i ta nadzieja z każdą tabletką:eek:


Natusia-dziękiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hahahahaaa
a wiesz,że ja codziennie o Tobie myślę???
taki avatarek jak masz jest u Domisia w przedszkolu na jednym z dyplomów dzieci i przechodząc do sali zawsze na niego patrzę i myślę o Tobie ;))
 
Ostatnia edycja:
Mama05- a ja własnie nie wiem czy owu była, tylko domyslam się na podstawie testu owu, pozytywny był w niedziele w południe, a teraz się trochę boję, czy nie za wcześnie, bo wtedy na pewno nici z cyklu
 
reklama
gal, mama przez to, że testy owu dawały mylne wyniki, bo tempka nie ruszyła w górę, wzięłam dupka i w ogóle nie miałąm owu :-( chyba mi ją zablokował..

natusia u nas też jazdy z jedzeniem.. jedyne, co chce jeść /oczywiście oprócz słodyczy, które daję mu bardzo rzadko/, Marcepan chce jeść jedynie jogurty, płatki z mlekiem i chleb z dżemem:no:jak widzi mięso, to dostaje histerii, kupiliśmy mu też wszystkie możliwe owoce, którymi w tamtym roku się zajadałm- teraz nawet nie chce na nie spojrzeć:confused2: masakra jakaś.. a według pań w złobie je wszystko:eek: dziwne..
 
Do góry