reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Truskafffko, LH rośnie więc pewnie owulka się zbliża :tak:, trzymam kciuki! Ja bym piła dalej te ziółka nr 3 skoro można je pić przez cały cykl (ja piłam tą mieszankę przez 3 pełne cykle) a progesteronowe ziółka dopiero 2-3 dnia po pozytywnym teście owu.

Kinga, dobrej nocki!
 
dzięki Piranha :) tak zrobię :)
Kinga :sorry: dzięki, a ty czym prędzej umawiaj się do endo, szybko naprostujesz sprawę z tarczycą i będziemy razem głaskać brzuszki :)
Andziak &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za córę, niech się ujawni pięknie :)

też lecę się położyć
słodkich snów
:)
 
Piranha- dzieki, pewno już po owu, mam taką nadzieję. A jutro chciałabym zmierzyć tempkę, ale trochę się boję, że jak będzie nie za bardzo to się zdenerwuję tylko...

Ewcik- a jak Ci testy mylnie wskazały owu? Miałaś pozytywny test i nie było owu?
A tą bransoletkę to kupiłam w tym sklepie, bardzo miła właścicielka, sa jeszcze silikonowe, nazywają się opaski
Bransoletki - Sklep QS Quality Strength - Produkty jonowe
 
Mama!!!!!!!!Jak ja się cieszę na te wieści nie wiem czemu ale wierzę w ten cykl i bliźniaki, ale chciałam Cię trochę skarcić;-) nie ma fochów jak są boboseksy!!!! Powiedz M, że na ten czas cofasz focha a później znów może być foch bo każdy dzień jest cenny!!!!! Pamiętam, że pisałaś, że dzieciaczki też marzą o bliźniakach:-)


Truskafka my starujemy od czerwca biorę z M suplementy tak jak pisałaś nie łączę kwasu z magnezem. Ale u mnie miesiączki dalej brak umowiłam się z ginem jakoś na początki czerwca. Ja bym wolała od razu coś dostać na owu, później blokuję się psychicznie jak nie wychodzi:zawstydzona/y: Mam też w planach licorice root dla M ale to dopiero podczas staranek, a jeszcze jedno pytanko czytałam o tabletkach dowcipnych lactovaginal, lacibios femina i floragyn i nie wiem które wybrać i od kiedy zacząć brać, czy już teraz czy dopiero podczas staranek? Tasha Ty chyba brałaś podczas staranek mogłabyś mi temat przybliżyć?

Andziak z całych sił trzymam za Ciebie kciuki i za Zosię:-) Ten z góry zdecydował, że dostaniesz to czego najbardziej na świecie pragniesz pomimo wszystko:-)

Gal a Ty chyba coś kojarzę poszalałaś w tym cyklu? Z niecierpliwością czekamy na efekty:-)

Piranha, Gal a trzymanie laptopa na kolanach i trochę na brzuchu chyba nie na dziewczynkę, bo jak czytałam o jonach to lampa solna niweluje złe jony TV, komputera i innych więc chyba nie powinnam trzymać tak blisko?

CHCIAŁABYM JUŻ BYĆ W CIĄŻY:-) TYLE NA KONIEC;-)
 
natusia, na aukcjach siostry dalej nie ma tych pędzli, podpytam jutro co jest grane i kiedy będą. Co do witaminy C to jak najbardziej może być, łykałam identyczną :-) Zaś co do tego preparatu z Ca i Mg to dawki fajne ale niestety nie zaznaczono w jakim związku występuje wapń, jeśli jest to węglan to odpada.

Gal, tempką się tak bardzo nie przejmuj, dupek nie działa termogennie w przeciwieństwie do lutki więc nie podnosi PTC. Może być zatem tak, że tempka będzie taka sobie a progesteron dzięki dupkowi wystarczający do zagnieżdżenia i utrzymania ciąży, mierz zatem bez stresów a ja zaciskam kciuki! &&&&&&&&&&&

Noemi, laptop na kolanach niewskazany, podobno wszelakie sprzęty elektroniczne typu komputer, telewizor emitują jony dodatnie, u mnie na biurku komputerowym przez długie miesiące stała bardzo duża lampa solna ale jeszcze wtedy nie wiedziałam o jej dobrodziejstwach w planowaniu płci :-D

Jejku, dziewczyny, jak pomyślę, że prawdopodobnie za około 4 tygodnie córcia będzie już po 2 stronie brzuszka to radość miesza się z przerażeniem, nie mam jeszcze wielu rzeczy naszykowanych i jakoś psychicznie się jeszcze nie nastawiłam na kolejną zmianę życia o 180 stopni :-) Dobrej nocki dla wszystkich!
 
Ostatnia edycja:
Piranha- dziekuję bardzo, no to chyba zmierzę, jak mi się uda:tak: Wierzyć się nie chce, że Ty już za 4 tygodnie będziesz tulić swoją córcię! Śpij dobrze i Dobrej nocki!

Noemi- dziekuję Ci bardzo, ano poszalałam, żeby tylko jeszcze efekty były:happy: Obyśmy wszystkie szybko zobaczyły te II upragnione kreseczki:tak:
 
Kurcze a my mamy sypialnio-pokoj dzienny i tu mamy TV i laptopa....Z lampą solną będzie ok? I laptopa nie będę trzymała tak blisko tylko na stole no bo przecież muszę z komputera korzystać w pracy korzystam ze stacjonarnego....Ale bym miała branzoletkę, Gal nosisz ją cały czas? Co poradzicie w tym temacie?
 
reklama
Noemi, jak Ciebie to pocieszy to ja przy kompie spędzałam dziennie po kilka godzin, warto mieć jednak w pobliżu kompa dużą lampę solną :-) , w bransoletki i naszyjniki wydzielające jony ujemne dziewczyny na in-gender też się zaopatrują. Jony na pewno mają jakieś tam znaczenie ale myślę, że dużo ważniejsza jest dieta, suplementy i pH.

Gal, dzięki kochana, Ty również dobrze śpij a tempkę mierz bezstresowo, progesteronu w tym cyklu Ci nie zabraknie :tak:
 
Do góry