reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

tasha bardzo Ci dziękuję za te słowa, uspokoiłaś mnie :)))
zrobię jeszcze to ft4 i ft3 i z wynikami pojde od razu do endokrynologa. Oby mi pomogła.
Być może w końcu się uda..... ach ..... :rolleyes2:
 
reklama
Dziękuje dziewczyny jesteście super:-) ale szczerze mówiąc nie nastawiam się chociaż było by miło :-)
 
Przed nami jeszcze 3 wizyty i skierowanie do poradni genetycznej.Jak bedzie cos z genami i okaze sie ze syn to bede drzala o jego zdrowie.Z Zosia bym byla spokojna.
 
Andziak bądz dobrej myśli, jesteśmy z tobą i mocno kciuki trzymamy aby było dobrze wszystko... inaczej być nie może&&&
 
Dzieki ale tak sobie mysle czy nie isc ns porzadne badanie usg genetyczne teraz w poznaniu.Mama znasz jakiego lekarza lub lekarke?
Mi znowu slabo niedobrze.Myslalam ze zemdleje i zwymiotuje w samochodzie.
Do tego okropny bol glowy.
Mozliwe zebym juz czula kopniaki.Bo co chwila cos czuje
 
Ostatnia edycja:
Andziak z tego co się orientuję to kopniaczki w kolejnej ciąży czuć można już w 16-18t.c. Ruch dziecka jest niezwykle istotny przy jego rozwoju:) na pewno coś już tam czujesz... jak fika koziołki:) nie martw się.

Ja zaraz kończę pracę
mykam do domu
z psem musze wyjść i jeszcze w domu popracować, faktury wydrukować a mam ich sporo :/
potem na dwór z Filipem pewnie :)
 
Dzieki ale tak sobie mysle czy nie isc ns porzadne badanie usg genetyczne teraz w poznaniu.Mama znasz jakiego lekarza lub lekarke?
Mi znowu slabo niedobrze.Myslalam ze zemdleje i zwymiotuje w samochodzie.
Do tego okropny bol glowy.
Mozliwe zebym juz czula kopniaki.Bo co chwila cos czuje


moim zdaniem mozesz czuc tym bardziej ze jestes szczupla ja bardzo szybko czulam i widac u mnie jak kopie :)
 
hejka :)

niewiele się dowiedziałam, ale stres zszedł ze mnie i dobrze mi z tym hehe

przeznaczenie dało o sobie znać, wyobraźcie sobie że...padł sprzęt do usg

coś tam się porobiło ...właśnie dzisiaj :rofl2: jak wychodziłam do ekipa brała się za sprawdzanie o co kaman

ale spotkałam się z moją gin, pogadałam...powiedziała że w sumie usg by niewiele zmieniło, bo tak czy siak mam przez trzy cykle brać ten mój femiston i działać...zgłosić się z wieściami o ciąży, a jeśli by się nie udało, to po zakończeniu kuracji zgłosić się i zobaczymy, jak ciało dalej będzie wariować, to zajmiemy się wywołaniem owulki + D ma zrobić badania...
ale do tego czasu...płodzić płodzić płodzić ;)
no więc wieczorem będziemy...płodzić :p

aa i jeszcze gin mi poleciała zmianę klimatyczną...bardzo ucieszyła się że jedziemy nad morze hehe no, ale do tego czasu mogę być już w ciąży:cool2: pożyjemy, podziałamy, zobaczymy:cool2:

Tak sobie myślę że może i dobrze z tym usg dziś wyszło, jakbym miała dostać złe wieści to by był dołek...a tak to jakoś luźniej się czuję. A jeśli ma być dobrze to będzie :) i wieści z usg tego nie zmienią :)

poczytam co u was ;)
 
reklama
Cześć Dziewczynki!!

Podczytuję Was od paru dni i zdecydowałam sie napisać, bo być może będę mogła wpisać się w statystykę planowania płci.
Mam dwóch synów i teraz (zupełnie "przypadkiem" :-)) zaszłam w kolejną ciążę. Zawsze myślałam, zeby urodzić jeszcze córkę, ale bałam się zdecydowac. Aż los zdecydował za mnie. Zupełnie nieświadomie wychodzi na to, że zastosowane mam przy poczęciu metody na dziewczynkę.

Od 2-3 m-cy codziennie łykałam Lacibios Femina (by nie dopuścić do jakiś infekcji). Nie wiem jakie miałam ph, bo nie badałam tego.
Seks pełny 3 dni przed owu i wstrzymywany ok. 23 godz po pozytywnym teście owu (owu czułam 13 godz po teście). Robiłam testy owu pierwszy m-c, bo chciałam powoli poznać swój organizm w razie ewentualnych staranek później.

Jestem w 5 tc, jak zrobiłam test to byłam w szoku, bo:
po 1. nie sądziłam, że plemniki przetrwały 72h we mnie - w poprzednich m-cach ten dzień okazywał się bezpieczny
po 2. nie sądziłam że po owu ze stos przerwywanego może cos zaskoczyć

Do tego ta łykana nagminnie Lacibios Femina, która podobno (jak wyczytałam) może trochę utrudniać plemnikom dotarcie i przeżycie.

W każdym razie jak dowiem sie, kto mieszka pod moim sercem to dam Wam znać, byście mogły mnie dopisać do statystyk.
pozdrawiam Was mocno i życzę upragnionych dzieciaków!!

ps. u mnie tylko pozostaje pytanie, czy ta owu na pewno była 13h po pozytywnym teście (na maksa druga kreska była mocniejsza od pierwszej). Czułam ból prawego jajnika, ale czy to był ból przed, czy w trakcie owu tego na 100% powiedzieć nie mogę, bo monitoringu nie miałam. Bolało ok. 20 minut. Możliwe, żeby ból po 13h był bólem jeszcze nie owulacyjnym?
 
Do góry