reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej, hej :-)

Jestem na chwilkę żeby poczytać co u Was.

U mnie bez zmian, czuję się dobrze, chciałyście fotkę mojego leciutko zaokrąglonego brzucha- obiecuję że zrobię, może jutro..

16 maja mam USG prenatalne i test PAPPA, trochę się denerwuję ale mam też cichą nadzieję że ginka zobaczy płeć dzidzi.

Trzymam za was wszystkie mocno kciuki i wysyłam ciążowe fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
hej kochane :-)


u nas dzisiaj w końcu ładna pogoda. Byłam z Małym na placu zabaw, potem koleżanka wpadła z córcią, a teraz M poszedł z synkiem na plac zabaw. A ja przesadzałam storczyka, bo spadł mi z okna i cała ziemia się wysypała..

truskawcia, mama trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty, na pewno będzie dobrze:tak:

pirania współczuję, że z żadnej strony pomocy nie masz, ciężko z dwójką dzieci bez wsparcia.. szkoda że nie mieszkasz bliżej, to byś u mnie Krzysia zostawiała, żeby się z Marcepanem bawili;-)

andziak współczuję rozterek.. ale tak sobie myślę, że przecież i tak teraz już nie masz wpływu na płeć, bo dzidzia już jest pod Twoim sercem i najważniejsze, że zdrowa..niestety, nic teraz nie zmienisz, więc może po prostu umów się do innego lekarza na usg, skoro tak się męczysz:baffled:

mamcia dostałam dziś kartkę, wielki buziak, dziękuję :*:*:*
 
Truskaffka dzięki za &&&&&&&&&&&!!
ja wieści po Twojej wizycie przeczytam jak wrócę z pracy...


Pirania -mój kciuku kochany ;))) dziękuję z góry:)
i ja wytchnienia zyczę i dobrze,że choć raz na jakiś czas jeździcie do teściów i wtedy Cie trochę odciążają:tak:


Ewcik dzięki kochana ..
i cieszę się ,że kartka dotarła:tak:


Pierogatka pewnie,że o Tobie pamiętam -wlatuj częściej choćby cześć napisać :-)


Gal dzięki kochana za &&&..mam nadzieje,że nie bedzie tych cholernych torbieli...

Bella &&&&&&&& za prenatalne!
dzięki za ~~~~~~~~~~
i jak najbardziej wstawiaj fotkę brzusia;)
 
Gal, czy się szykuje to nie wiem, ale zawsze nadzieja jest a dobre i to:-)U mnie śluzu tym razem malusieńko prawie nic ale ph trochę skoczyło i użyłam Rephresh, przytulanka 2 dni przed owulką więc szanse raczej marne, dziś mnie ciągnęło podbrzusze tak dziwnie nie jak na @ i cycolki zaczynają dać o sobie znać od południa. A ty działałaś w owulkę?
MissBella boziuuu ale u ciebie czas pomyka już 11 tydzień szok:-)
 
witam wieczorową porą!!!
Mama, Truskafffka - jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&& za udane wizyty i dobre wieści:tak:
Gal, Agulek - a za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&, żeby cykl skończył się II kreseczkami
Pirania - przytulaski!!! ciężko Ci, to pewne, ale my baby to silne istoty, niejeden facet już by się wykończył!!!
Samana - na tym etapie ciąży lekarz bez problemu powinien określić płeć dzidzi, pod warunkiem, że maleństwo będzie chciało współpracować i pokazać kim jest
Misia - jak dziś test owu???

endokrynolog zwiększył mi dawkę Euthyroxa z 75 na 100, mogę łykać Prenatal classic, wyniki hormonów tarczycy w normie...ale znów się głupot naczytałam w necie, że po ciąży tarczyca wariuje i przy leczonej niedoczynności bardzo ciężko schudnąć po ciąży...masakra... złapałam lekkiego doła... wiem, że to głupie i mało ważne, ale nic na to nie poradzę, że się pierdołami zadręczam... ale nie mogę na siebie patrzeć w lustrze

dobra... dosyć trucia!!! trzeba wziąć się w garść!!!
 
Agulek- &&&&&&&&&&&&&&& za II ..

Tasha dzięki...mam nadzieje:)
no i widze ,ze lekarz trzyma rękę na pulsie,leki bierzesz i najważniejsze ,ze teraz tarczyca jest oki...
a na kg cóż...bedzie czas bedzie rada..
 
Agulek- ja to hardcorowo w tym cyklu poleciałam i przed samą owu i w owu i chyba po owu:szok: i jeszcze żeby tego było mało to z dużą ilością sluzu i po pełni, jedyne co to mam nadzieje, że ph było w miarę. Tak zrobiliśmy, bo ja po prostu już nie mam siły na omijanie owu, bo u mnie 2 dni np przed owu to maksymalny sluz jest i u mnie z odstepu się nie da, aby nie było sluzu, bo to jest na pewno ponad 3 dni przed owu , jak nie 4 dni. I żeby tylko jeszcze coś z tego było, bo nawet nie weim czy ta owu była, czy nie.

Tasha- dziękuję serdecznie za kciuki, oj trzymaj mocno , zaciskaj proszę;-),niech w końcu się uda...

MissBella- jak ten czas leci, Ty już prenatalne, szok:szok: Na pewno wszystko dobrze będzie:tak:
 
Miss chętnie obejrze twój brzuszek miedzy nami tylko 3 dni rożnicy.
Czy te badania prenatalne robisz w szczecinie?
Ja 17 w szczecinie i właśnie moje 3 znajome też tam robiły i były bardzo zadowolone z tego specjalisty no i oczywiście płeć z 12 tyg jak najbardziej nie zmieniła się do porodu.
Więc jak się dowiem że chłopiec to już nie ma szans na zmiane.
Gal może maj będzie dla Ciebie i Mamy szczęśliwy.Posyłam fluidki
Piranha dasz radę kobieto ze wszystkim,a i Krzyś napewno złagodnieje i dostosuje się do nowej sytuacji.Musisz cały czas Go wyróżniać jako starszego brata,wspaniałego pomocnika itd.To działa niezwykle na dzieci.Zdziwisz się bardzo,dzieci są takie elastyczne i super dostosowywują się do nowych sytuacji.Ja przy drugim nie potrzebowałam żadnej pomocy ,jak brakowało mi na coś czasu to poprostu odpuszczałam.
Polecam podejść do tego na luzie i będzie ok.My kobiety jesteśmy wielozadaniowcami i nic tego nie zmieni.
mama oby wasze seksy jakieś skutki uboczne miały w postaci II
:-)
 
Dziewczyny z tym lekarzem nie wiem.Bo to jednak wczesna ciaza i pojde a pewnosci nie mam czy mi plec powie nawt na 3 D Jest tu jeden mama do niego chodzi.Przyjezdza z Poznania ale boje sie ze jeszcze glupsza od niego wyjde
 
reklama
Do góry