reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

noooo uff ufff chata lśni :-p
zasiadłam z mlekiem z kawką i ciachem...i byczyć się będę :-p

Patrysiak buhahaha aż poplulam lapka mojego, pozycja boska

Piranha uważaj na siebie i Kaję, Odpoczywaj jak tylko możesz :)
jejkuś jakbym chciała żeby Twoja słowa się sprawdziły... :)
a wizytę mam ok.12:30
zniknę rano, bo przed wizytą pewnie zaliczę kawkę u kumpeli ;)

Tasha ojojoj ty też na wilka hehe biedne te chłopaki i wy rzecz jasna ;p
no ale czego sie nie robi dla maluszka :)

Patrysia :) no to mam nadzieję że teraz częściej będziesz z nami ;)
 
reklama
hehe Truskawko, może i boska ale wy przykładu nie bierzcie bo tak bejbika nie zrobicie:-)
będziemy trzymać kciuki jutro, daj znać jak tylko wrócisz
Piranho współczuje przeżyć z synkiem, tym bardziej, że Ty już na ostatniej prostej więc pewnie zmeczona już jesteś. Naprawdę wielka szkoda, że nie możesz liczyć na pomoc mamy, tym bardziej, że mieszkacie w tym samym domu. dla mnie to niepojete, że ona nie może na parę godzin wziąc Krzysia żebyś mogła sobie trochę odpocząć!
Kurcze zarezerwowałam sobie domek we Włoszech od 17-go maja będąc przekonana, że nie będzie jeszcze takich upałów, a teraz patrze a tam 30 stopni!!! normalnie bym się cieszyła ale teraz to mi aż jechać odechciewa. Stara, sapiąca jak lokomotywa, w ciąży, z zakazem uprawiania seksu oraz spożywania alkoholu. Wakacje życia normalnie:no:
 
Hej dziewczyny!Ja znowu tak z doskoku z jednym pytankiem, bo mam urwanie głowy z pracą i remontem mieszkania, więc czasem zdążę tylko troszkę podczytać:-(Macie może pojęcie czy tabletki antykoncepcyjne (hormonalne) mogą mieć wpływ na późniejszą ciążę a dokładniej na płeć??????????
 
Andziak ale my tu dziewczynom będziemy smucić całe 9m co nie:happy2:
Ja też się strasznie boje że to może nie być dziewczynka,tym bardziej że u mnie ph wysokie.Moja dzidzia to jeszcze malutka wczoraj na usg 4,24,ale pieknie się rusza.Ja na twoim miejcu znalazłabym dobrego speca od usg i poszłabym jeszcze raz,bo teraz to czujesz się jeszcze gorzej niż przed wizytą.
Kciuki u rąk i nóg zaciśniete.
 
Nie wiem.tu gdzie mieszkm czy jest lekarz co mi na 100% powie.
chyba ze w poznaniu ale tam to wogole nikogo nie znam.
Ta ciaza jest inna.Tzn dzidzia duza malo ruchliwa.Chlopcy o tym czasie to podskakiwali jak pilki.
 
Tak tylko że akurat ten cykl chciałam odpucić ze względu na to że owu wypadała w pełni księżyca a wtedy małe szanse na dziewczynkę.
i też nie wiem czy to było przed czy po owu.bo w owu było z prezerwatywą.
Co będzie to będzie ,siedzi sobie już w brzusiu i się z nas śmieje:-D
 
witam się ..piszę posta 4ty raz i ostatni ,jak teraz mi rozłączy to:wściekła/y:


Truskaffka-hahhahaa,wstawać...ja no girach od 6.30..byłam w pracy.
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Twoją jutrzejszą wizytę:tak:


Patrysiak a tak,czasem walnę focha co by chłop za różowo nie miał:-p


Pirania-tak!!!!udało mi się umówić na jutro na 18.00 :))
mam nadzieje,że nie mam torbieli..


pozdrawiam i ściskam wszystkie babeczki..
liczę ,że w końcu post pójdzie...;/
 
reklama
no ja mialam @ 11,02 a 21.02 zaczynal sie now.Niby owu byla po ale nie wiem.Bo dzidzia duza .Ale 18 wzielam globulke i sluz sie zaczynal a szyjka byla nisko.wiec zagadka do kwadratu
 
Do góry