reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Witam babeczki moje kochane:-) Nie pisałam dawno, ale może mnie nie zapomniałyście:-)
U mnie za tydzin powinna być @, tzn. lepiej jakby nie przylazła. Ma razie troche brzuch pobolewa, cycole mniej i czekam.
Andziak Zosieńka będzie, nie podłamuj się, nie stresuj sie bo dzidzia czuje nerwy.
No i oczywiście miłego dzionka
 
reklama
hej dziewczynki, witam w ten słoneczny dzionek i przesyłam słoneczko wszystkim, które go potrzebują.
Dzieki dziewczyny za kciuki z tą pracą. Ja i tak jestem w lepszej sytuacji, bo już za niedługo przejmie mnie ZUS, inni nie mają tak dobrze.
Andziak, ja podobnie jak Czarodziejka na nubach nie znam sie w ogóle, a sama w 15tyg na usg przy amniopunkcji widziałam coś miedzy nogami a okazało sie, że noszę córeczkę pod sercem. Dla mnie wyznacznikiem jest wysoki poziom beta hcg, bo w tej ciąży był u mnie zdecydowanie wyższy niż w poprzednich. A ty masz wyniki bety z poprzednich ciąż z synkami żeby porównać? A może zrób ten test z moczu na płeć? Sprawdził się u mnie, u Kosmo i chyba u Beatki też.
Natusia dzięki, my w zeszłym roku zaczęliśmy na jesień- zrobiliśmy fundament a musiał być solidny bo mamy szkody górnicze, a teraz ruszyliśmy od kwietnia, mamy strop wylany nad 1 kondygnacją, właśnie schnie. Potem góra, my mamy użytkowe poddasze no i dach. A wy duży dom budujecie? Macie gotowy projekt czy robiliście indywidualny?
Ewcik, Truskawka- głowa do góry dziewczyny, uda się na pewno, innej możliwości nie widzę. A tak na marginesie wszystkim Wam zazdroszczę tych seksów bobo czy innych:-)
Mama a jak Ty stzelasz focha? Jesteś tak pogodną osobą, że trudno mi to sobie wyobrazić:-)
Wszystkie Was pozdrawiam i miłego dzionka życzę
Kinga, kciuki za synka
 
Nie ja bete robilam tylko w tej ciazy bo nie bylam.pewna ze to ciaza.
A po mowie lekarza poznalam ze twierdzi ze chlopak.Jedynie potem stwierdzil ze rozne rzeczy widzial i 100% nie da bo moga byc napuchniete wargi ale raczej chlopak.A ja testow nie bede robic.Po pierwsze w maju nie mam kasy.Po drogie pewne tez nie sa.Po trzecie jak jest chlopak to lepiej zebym sie nie nastawiala.

A pisalam wam ze tylko mi moze sie zdazyc wpadka z gumka przed starankami z 4 chlopakiem...
Teraz jak diagnoza bartka sie potwierdzi to bede myslec czy ten chlopiec zdrowy.Gdyby byla zosia bym nie myslala.
 
Ostatnia edycja:
Andziak wiem że cokolwiek byśmy nie napisały, to i tak za mało...
niestety tylko czas przyniesie rozwiązanie..nieustannie trzymam kciuki, i po prostu jesteśmy z Tobą!!
Patrysiak a ty masz szlaban na seksy przez całą ciążę?
ślij fluidki ślij...bo po mnie już latają małe plemniczkowe dziewczyny hehe tylko żeby jeszcze miały dokąd dolecieć :p
Agulek no baaa jasne że pamiętamy :D &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby małpa już nie przylazła ;)
Mama w pracy??
Piranha mam nadzieję ze uda ci się zajrzeć :)
buziaki za spokojniejszy dzień :)

a ja ...na te moje dołki...sprzątam, coby nie myśleć za dużo, przynajmniej chata skorzysta hehe
 
no w sumie prawie tak, najpierw plamiłam to nie mogłam, potem byłam po amniopunkcji, też zabronili, teraz mam jakiś stan zapalny, więc leczę i nie mogę. Posucha straszna. Została nam "pozycja na wilka". Ja leżę, obok leży Tomek i.... wyje z rozpaczy:-D
 
Hej dziewczyny! Synuś dziś marudny więc nie mam znów za wiele czasu, do tego kiepsko się czuję - cały czas mi słabo, duszno i kręci się w głowie, czuję, że mi macica całe płuca zmiażdżyła ;-)

czarna
, rozumiem Ciebie doskonale, to musi być męczące i stresujące.

misia
, a zatem poziom LH rośnie :tak:, zrób dziś koniecznie kolejny teścik, trzymam kciuki. U mnie w szczęśliwym cyklu owulka przesunęła się aż o 5 dni w przód więc nic się nie martw, takie rzeczy się zdarzają i mogą zakończyć się happy endem :-)

Andziak, trzymam jutro kciuki za Bartusia! A może umów się na kolejne USG do jakiegoś innego lekarza by się psychicznie uspokoić? ...do 11 czerwca jednak kupa czasu.

Kinga, kciuki za Filipa, czekam na same dobre wieści!

Truskafffko, dzięki kochana! Owulka pewnie tuż tuż :tak:, o której jutro wizyta? Będę trzymać z całych sił kciuki!

Mama, udało się umówić u ginki na USG jutro?

agulek, no nareszcie jesteś, w takim razie za tydzień będzie zbiorowe trzymanie kciuków za 2 krechy na teście :-)
 
wpadłam na chwilę między kosmetyczką a lekarzem, żeby Was poczytać:-)
Patrysiak - zupełnie jakbym moją sypialnię widziała, u nas też tylko wilk pozostaje:-D:-D:-D, szlaban na seksik do odwołania!!! a szkoda, bo może bym więcej kalorii spaliła...

zaraz uciekam do endokrynologa, a potem jak zwykle zajrzę:tak:
 
WITAM:)

Obiadek sie robi:))

ANDZIAK poczekaj spokojnie chociaż do tego 15 tc i wtedy spytaj się o płec...dla mnie to zdecydowanie za wcześnie...


Ja już oficjalnie na L4:))

W tą niedzielę na przyjęcie do siostrzenicy(jak na razie jedynej kobitki w naszej rodzince hihi)
 
Jestem. Zaglądm:)
Patrysiak u nas tez cudnie i slonko
Bylam na spacerze z maksiem i mi zasnal w wozku:)
zajrzelismy do domku na obiad i idziemy dalej na ogrodek:))))))
Patrysiak a Ty jak tam sie miewasz? Bobruje Troche corcia po zebrach?:))))))

ooooo
Patrysiu jestes....Super ze masz wolne...:))))
Jak sie miewasz? U Ciebie tez licze na babeczke..oj bardzo licze..

 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja bylam wczoraj u tej kuzynki.Czekalam na m.
Pokazywala mi fotki malych dziewczynek ktore sie u niej w rodzinie urodzily.A w maju urodzi sie trzecia.Nie pytajcie jak sie czulam.
Na koniec oczywiscie dodala ze nie wyobraza sobie ze ja moge miec corke.
Ja mysle ze jak dzidzia tydzien wieksza to rozwinieta bardziej.To bylby wtedy poczatek 14 tyg a nie 13 To tego kikutka by nie bylo widac.
Obejrzalam fotki kuby.Bo chlopcow nie mam gdzie widac plec.To miedzy nogami jest duzo wieksze niz wczoraj.Ale kuba byl wtedy w 20 tyg.
Teraz to o plec nie pytalam.Sam zagladal.
 
Ostatnia edycja:
Do góry