reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam
U nas ciag dalszy pięknej pogody,
Dido gratulacje !!!!!!!!!!!!!
Tasha super ze córcia zdrowa,
Patrysia śliczny brzuszek
kasia czekam na wynik testu i trzymam kciuki, wogóle za wszystkie dziewczyny cały czas trzymam w kciuki
bo jestem pewna, że w końcu sie uda
 
Dzień dobry :)

za nami szalony weekend ze znajomymi (i żoną mojego synka:-D)
Aktywnie, bardzo przyjemnie, dzieciarnia się wybawiła superowo, pogoda dopisała bosko..tylko cierpie na chroniczny brak snu..dziś mam zamiar nadrabiać, ale najpierw ..do 20 w pracy..
za to..od jutro laaaabaaaaa:tak:

lece doczytać co u was... teraz dojrzałam jedynie że Dido urodziła :)

GRATULUJĘ CÓRECZKI!!!!!!!!!!!!!
 
witam dzisiaj slonecznie :-) normalnie nie moge w to uwierzyc ze u nas dzisiaj nie pada :szok:
Kasiu u nas tez przez ostatnie 2 tygodnie caly czas padalo :-(
Dido gratulacje :-) !!!!!!!!!!!!!! super ze corunia zdrowa :-)
Piranha zdjecie sliczne a usteczka takie slodkie ;-);-)
Patrysia ciaza ci jak najbardziej sluzy :tak: piekna z ciebie kobitka i piekny brzuszek :-)
Kinga tule mocno :-( jejku ten kwiecien to nie byl dla nas udany :-(
miejmy nadzieje ze w maju nadrobimy :tak:
Tasha no widzisz corunia zdrowa jak rybka a mamusia tak sie denerwowala ;-)
Kasiu hop, hop gdzie jestes ???????????
 
Zagladam:)
Dziewczyny jaki u nas gorac..ledwo zyje
wrocilismy z maksiem z zakupow i od razu na ogrodek. Przegrabilam wszytsko, przykosilam trawe, powyrywalam chwasciory....i padlam!
tak intensywnie grabilam sucha trawe ze zdarlam sobie skore miedzy kciukiem a wskazujacym..no ale moja wina bo robilam to bez rekawic.
Wdepnelismy z maksiem do domku zebym prysznic ziela i zjesc:)))
~~~~~~~~~~~~~~
Patrysiu jaki Sliczny brzuszek!!! jaki juz okazaly..ale bardzo zgrabnie wygladasz!!!:)
Kochana nie wiem czy nie doczytalam ale juz cie pytalam a odp nie znalazlam: Kiedy egzamin z prawka? Jak ci sie podoba jezdzenie? Jak sie czujesz za kolkiem?

Andziak- mocno sciskam za najblizsze Usg!!!!!

Piranha cudny profil corci!!!!

Dido OGROMNE GRATULACJE..niech corcia zdrowo rosnie/ niech duzo spi i bedzie grzeczniutka:))))

 
CZARODZIEJKA jak pisałam na dniach powinnam sie dowiedziec kiedy prawko:)a jeździ mi sie bardzo fajnie:)gdyby nie stres na egzaminie to by było wiso ok a tak pewnie bedzie mega i moze mi narobić psikusa przez co nie zdać mogę :/

Dziękuje wszystkim:))
 
Patrysiu- to ja bede moCno sciskac łapki za Ciebie zeby udalo sie zdac szybciutko jeszcze przed porodem!!!!!!
Super ze sie za to wzielas...po porodzie nie predko pewnie bys poszla a tak niech malz kupuje zaraz po zdanym egzaminie autko i bedziesz niezalezną mamą:)))))
 
reklama
dido gratulacje dla WAS !!!!
patrysia , fajnie wyglądasz , a brzuszek już całkiem spory :)
pirania , taki słodki dziubeczek z tej twojej córki
andziak , ja cały czas w pogotowiu trzymam &&&&& za córkę
pozdrawiam z gorącej Cz-wy , ależ ja lubie jak tak ciepło .....
dzisiaj zabieram córki moje na basen
 
Do góry