reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dziekuje dziewczyny...:-)
ja tez nie wiem ale jedno jest pewne juz nigdy nie sprawdze testem owul. "Franca" przybyla w terminie, wczoraj dzien bez dupka, dzis 28dc i pojawila sie... ona libi moja kawke :-) ale w nastepnym miesiacu wezme te moje grabie i widly i nie dam sie!!!!!! Moj M w tym cyklu oj bedzie biedny....:-):-):-):happy::happy::happy:
 
reklama
Zapomnialam napisac najwazniejszego...uwaga...

Solidarnosc jajnikow musi byc
:-)

Licze na to, ze ktoras pochwali sie tetsem pozytywnym a pozniej jak solidarnosc jajnikow, to wszystkie sie z nia zsolidaryzujemy.... ( nie wiem czy to porawna polszczyzna, mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi):-)
 
Kasia - jak Ty tę francę latte częstujesz to się dziwisz, że przyszła??? zaparz jej jakiegoś paskudztwa i pogoń miotłą lub zmywakiem aż się będzie za nią kurzyć!!! w maju muszą być same dobre wiadomości, połączcie siły dziewczyny a nikt i nic Wam się nie oprze!:-); cieszę się, że chociaż słoneczko dotarło! no nic, będę zaciskać &&&&&&& cały maj:tak:;
Pirania - no jak to tak??? aż 2 dni Cię nie będzie??? to już nie wiem jak to będzie...przecież Ty jesteś kochana naszą podporą!!! wracaj szybko!!!
 
Jesteście kochane,ale z tym ph to już sama niewiem to dlaczego ph śluzu wychodzi mi teraz jeszcze nizsze niż w ciąży chyba 4,2 ? a moczu aż tyle:baffled:
oczywiscie w wolnych chwilach już sobie popłakuje.
7 mam wizytę a 17 genetycznę czuje że muszę się powoli przyzwyczajać do tej myśli.
Życzę miłego i owocnego wekendu.
ps.Od czasu Kosmo żadna nie ma chłopca ,pewnie na mnie trafi.
 
Witam Panie:-)

Syncio śpi, właśnie się wykąpałam, popołudnie spędzone na dworze-upał niesamowity..

patrysia wyglądasz ślicznie, brzunio całkiem spory:tak:

pirania cudny profil Niuni:tak:

dido moje gratulacje, odpoczywajcie z córcią i cieszcie się swoim szczęściem:tak:

czarodziejka zazdroszczę Ci tego ogródka, też chciałabym mieć swój skrawek ziemi;-)

truskawcia jakoś nie mam wiary w ten cykl.. czuję, że to nie ten moment niestety:baffled: to gdzie nad morze uderzacie? zazdraszczam:-D

merlin przecież ph moczu niekoniecznie musi być powiązane z płcią dziecka! głowa do góry!

pirania jak ja wytrzymam bez Ciebie Słońce?:confused:;-)

kasia no to walczymy w kolejnym cyklu:tak:
 
Dido GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-) i Wpadaj szybciutko z różwowymi fluidkami potrzebujemy Cie!!!!:-D

Piranha.... jej az 2 dni??? Jak my tu przeżyjemy bez Ciebie?:angry:


Merlyn, a mozesz przyp.jak wygladaly Twje staranka??? Nie no myśl pozytywnie!!! Musi byc dziewczynka!!!!!Musi!!!!:tak:
To ph moczczu jakies dziwne, ja mam 5,5 robilam kilka dni temu a sluzu róznie....

Andziak, jak dzis samopoczucie????

Patrysia
ulala jaka sexi mamuśka z Ciebie!!! Przeslicznie wygladasz...:)) ALe powiem Ci, że masz juz calkiem spory brzusio chyba córeczka potrzebuje wygodne lokum:)) No a za prawko trzymam &&&&&&&&&&&&&&& oby udalo sie zdac do porodu bo teraz ciezko z egz.nie chca przepuszczac...dla nich o kasa....Ale Ci sie uda!!!:***

Dziewczyny ja sie chyba załamie...maly ma stan podgoraczkowy;((( mowi ze boli go główka...dałam mu Ibum wykapalam no i lezy....Ciągle coś...
Gal co moge mu podac z homeopati??

A dziekuę Wam słoneczka mojeeee dzis tate odebralam ze szpitala:)))) Tak sie wszystcy cieszymy, a najbardziej synek;)))) Dostal pełno leków, ale najw.ze jest w domu i na bad.kontrolne jedz.za miesiac;)))

U nas dzis caly dzien duszno na słoncu 40st szok...
Jutro wolne mam, ale 2 ide na dyżur ;//
 
Jesteście kochane,ale z tym ph to już sama niewiem to dlaczego ph śluzu wychodzi mi teraz jeszcze nizsze niż w ciąży chyba 4,2 ? a moczu aż tyle:baffled:
oczywiscie w wolnych chwilach już sobie popłakuje.
7 mam wizytę a 17 genetycznę czuje że muszę się powoli przyzwyczajać do tej myśli.
Życzę miłego i owocnego wekendu.
ps.Od czasu Kosmo żadna nie ma chłopca ,pewnie na mnie trafi.


prawdopodobnie ja mam chlopca:-) to sie nie martw:tak:bedzie cora:tak:
 
merylin, pH moczu w ciąży nie ma kompletnie żadnego znaczenia i szybko reaguje na zmiany w diecie w przeciwieństwie do pH śluzu, jak najbardziej można mieć wysokie pH moczu a niskie śluzu ...a jeśli pH śluzu masz aż tak niskie to chyba tym bardziej nie powinnaś się przejmować skoro to nie pH moczu a śluzu ma znaczenie przy planowaniu płci :-) Ja jestem pewna, że masz córeczkę i już niebawem sama się o tym przekonasz :tak:

Tasha, dzięki kochana! Kupiłam sobie dziś starter do modemu w laptopie więc być może będę do Was co jakiś czas zaglądać przez te 2 dni :-) Będziesz jeszcze w ciąży na USG 4D? Jak tam samopoczucie w 23 tygodniu?

Ewcik, kochana jesteś! Postaram się Was nawiedzać from time to time :-) przez te 2 dni. A ja tam trzymam mocno kciuki za ten cykl i oczywiście za jutrzejszy skok tempki!

natusia
, oby wreszcie problemiki, smutki i zmartwienia Ciebie opuściły kochana! Dużo zdrówka dla synka! Ale super, że tata już do domu wrócił!
 
Ostatnia edycja:
reklama
pirania normalnie chyba z tego stresu przed porannym pomiarem ta tempka mi skoczy:-D no ja mam nadzieję, że tak do końca nas nie zostawisz na ten czas i będziesz nas nawiedzać, Dobry Duszku tego forum :*
 
Do góry