reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Dobry Dzień:))))
..Pogoda iscie wakacyjna:) I mi to pasuje:)
Moje chlopaki dopiero dzis wrocą z gór a ja przez weekned bylam z siostra i jej cora 5letnia..plus Maksio oczywiscie.:)
Dzieci sie bawily a my z siostra opalanko, relaksik:) fajnie spedzilysmy czas:)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dido- mam nadzieje ze Twoja coreczka jest juz z Toba!!!!!
Trzymaj sie dzielnie:)

Andziak- juz niedlugo poznasz plec...juz sie uspokoisz..i bedziesz szczesliwa!!!!!!
Kinga Gratulacje dlA Filipa ze tak szybko "zalapal" jazde na dwoch koleczkach...Super!!!Teraz cala familia mozecie jezdzic na wypady rowerowe:)))))

DziewczynKi milego Dnia Wam zycze!!!!
 
reklama
Witam Was porannie!

Kasiu- czekamy na wieści!:-)

Ewcik- duże szanse są , naprawdę, trzymam mocne kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kinga- ło cholera:-(, musi starsznie lubić Cię ta @.... A synek rajdowiec:-)

Natusia- oby szybko tatę wypuscili za szpitala:tak:

Piranha- dzięki Słonko, też mam nadzieję, że tak jest, zobaczymy czy wogóle zajdę w ciążę....

A Piranha- no to mnie zmartwiłaś z tym żelazem, ale chyba Ciebie i Tashę będę lać po
dooooopce

A co ciocia Gal mówiła, że żelazo z tabletek bardzo słabo się wchłania i przede wszystkim musi być dieta żelazowa, dziewczynki ja ten temat naprawdę przerobiłam i uwierzcie mi , że odpowiednie postępowanie z dietą czyni cuda, a nie tabletki z żelazem. Tasha- a Tobie podwójnie wkroję w doopkę za to mięsko, co jest ważniejsze dla Ciebie, zdrowie Twojej córci, czy rodzaj potrawy? Dziewczyny jeszcze raz przejrzyjcie to co Wam kiedyś napisałam i weżcie sobie do serca, bo ja Wam to piszę od serca:tak:
Na szczęscie teraz jest już pokrzywa z miodem, zamówcie z kuzdrowiu, choc chyba będą dopiero wysyłać po 7maja przed ten długi weekend http://www.sklep.kuzdrowiu.pl/pokrzywa-c-26.html

Dosyć tego lania, jadę po zakupy.
 
Ostatnia edycja:
WITAM:)

Wczorajsze ciepło najedzenie i auto zrobiuło z emna rewolucję:( na wieczór sie wykończyłam :(chyba to lato da mi w kość jednak...

A tak korzystamy z ciepła i weekendu :)jutro kolejne gościnki :D

A tutaj mój brzuszek bo chyba sie jeszcze nie pokazywałam?to proszę cała ja :D

Nieskończony 19 tc :))

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka!

Gal, masz święta rację, że najlepiej przyswajane jest żelazo w diecie. Nie zaleca się też przyjmowania jednorazowo w tabletkach dużej dawki gdyż większość z tego organizm odrzuci, lepiej porozkładać na kilka mniejszych dziennych porcji. Sok z pokrzywy chyba zakupię :tak:, dzięki kochana!

tasha
, wydaje mi się, że Prenatal coś tam pomógł bo w przeciwnym wypadku wyniki byłby na pewno dużo gorsze a nie stanęły w miejscu. Może ten Biofer Folic będzie lepszy bo trzeba go łykać 3 razy dziennie (w pierwszej ciąży tez łykałam Prenatal a wyniki miałam idealne, wręcz coraz lepsze z wizyty na wizytę) ale trzeba koniecznie pomyśleć za radą Gal o zmianie diety :-) Wklejam profil córci z obrazu 2D, fajne ma usteczka :-D

Zobacz załącznik 460265

Kasia, nie trzymaj nas w napięciu! Kciuki mi już sinieją od zaciskania! :-)

Czarodziejko
, super, że tak milusio czas spędziliście, marzy mi się taki relaksik, mam nadzieję, że kiedyś się doczekam ;-)

Patrysiu
, śliczny brzusio i prześliczna jego właścicielka!
 
Witam sie i ja bardzo, bardzo słonecznie:-)
Tak gorąco że i kawa nie wchodzi. Ja dziś w robocie a od jutra laba....
Wiecie co zrobie dziś na obiad, tak za mną chodzi ziemniaki i mleko zsiadłe.... no roboty przy tym wiele w zasadzie nie będę miała;-)
 
PIRANHA jakie słodkie:))

Ja kazałam M kupić duuze lody nawet takie litrowe gdzie sobie na wieczór w łózku będe zajadac bo tak z amna chodza :D
 
reklama
NO I DIDO URODIZŁA!!!!:D(na majówkach wyczytałam)


Sms od dido21

"Przepraszam, że dopiero teraz piszę: a więc moja córcia przyszła na świat 29 kwietnia o godzinie 17:14 ma 3460 i 53 cm. Jest zdrowiutka jak rybka. Poród zakończył się ostatecznie cc, całuski."

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!NABIERAJCIE SIŁ I SZYBKO DO NAS ZAGLADAJCIE:))))
 
Do góry