reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jestem.herbatka wypita..oddech wyrównany:)

Partysia*-yyyyyyyyyyyyyyy....jak to ,byłas na usg i masz mieć synka??
nie pisałaś czy przegapiłam info??


Pirania zgadza sie ,u mnie niebo równie piękne:)jak będę jutro śmigać obwodnicą Wrocławia to pomyślę o Tobie na bank:))
i dzięki za &&& :)
 
reklama
czesc dziewczyny :-)
dziekuje za wszystkie mile slowa ;-)
Piranha brzuch mnie nie boli i (.)(.) tez przestaly bolec, a chyba powinny bolec ?
kupilam dzis 2 testy o czujnosci 20mlU no ioczywiscie (wiedzialam ze tak bedzie jak tylko bede miala je pod reka :wściekła/y:) zrobilam jeden jak wrocilam z zakupow :zawstydzona/y: i co? lipa :-(. jedne krecha. ja cos czuje ze nie jestem w ciazy...
Piranha z ta tempka to nie wiem czy ten wykres jest wiarygodny, bo ja mierze nad jezykiem a nie pod. a dzisiaj syn obudzil mnie o 5.45 wiec wstalam zeby wziac a potem zmierzylam tempke o 6.
 
Ostatnia edycja:
Nie hehe ja cały cza smyśle o tym co widizałam i coraz bardziej sie przekonuję ze to był siusiak :)

Ja wam zdawać będe z każdej wizyty relacje takze spoko nic was nie ominie ;)
 
Piranha u Ciebie już 32 tydzień leci... jak ten czas zapiernicza co:) jeszcze troszkę i bedziesz tulic bejbi:)) Powodzenia na wizycie jutro :))

ja będąc w ciąży z Filipem nie wymiotowałam ale miałam okropne mdłości aż do końca.
 
Patrysia noooo,bo juz myślałam,że coś mnie ominęło;)
Ty tam się niczego nie doszukuj :)
coraz bliżej połówkowe to się zagadka wyjaśni:)

Marzycielka............fak!!! nienawidzę widoku I krechy...przytulam ..
ale @ nie ma ???
nadzieje jest,&&&& są !!!

Pirania Ty juz KTGGGGGGG:szok:Myślałam,że zanim urodzisz zajdę ,ale....:eek:
 
Mama @ jeszcze nie przyszla.
dziewczyny no trudno sie mowi, nawet jak nie bede w ciazy to przynajmniej cykl mi sie troche wydluzyl :tak:
napewno bez waszej pomocy wielu rzeczy bym nie wiedziala, a tak to przynajmniej domyslam sie gdzie tkwi blad ;-)
moj maz oczywiscie nadal twierdzi ze @ przyjdzie i mowi ze znowu bedzie placz. chociaz ja go zapewniam, ze tym razem nie bede tak przezywac.
 
Ostatnia edycja:
Marzycielka nie smuć się kochana..jak nie przyszla to wiesz,że nadzieja odchodzi ostatnia...póki co proszę się oszczędzać i za 2,3 dni powtórzyć testa..

Martika a Ty gdzie w krzakach siedzisz;)))jak samopoczucie ??
 
PIRANHA o ho juz niedługo poród :))super!
MAMA hehe a niech jest w mej głowie siusiak bo jak okaże się cócia to wiaodmo a jak jednak synek to nie bedzie rozczarowania ;)
MARZYCIELKA niekiedy testy wychodzą dopiero bo 2-3 dniach nawet spodziewanej @ takze spokojnie spokojnie:))))a po z atym z porannego moczy zrób :))
 
reklama
Mama też dwa dni temu go przesadzałam bo doniczke już rozsadzał, a rozrasta się rzeczywiście w temie express.
szybko wam trawka urosła jak już kosiliście, nasza jakaś taka bidna, ale za to kwiatki cudnie juz kwitną i migdałek pięknie zaczyna się różowić.
Gal co tam, jak nastrój?
 
Ostatnia edycja:
Do góry