reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hejka

troszke się wczoraj spiłam :sorry2: ale pogadaliśmy, wszystko z siebie wyrzuciłam i mi lżej na serduchu;-)
mam nową dostawę tulipanów, truskawek..

krew mnie zalewa ..dosłownie hehe niebawem Ja i Pan D..będziemy płodzić:cool2:

dziś w pracy, jutro od rana szybkie porządki i przyjeżdżają znajomi na weekend więc pewnie się nie pojawię :)

lece doczytać co u was :)
 
reklama
Agulek nasi sąsiedzi juz 2 razy kosili a my dopiero wczoraj:zawstydzona/y:
u nas jakoś wszystko szybko kwitnie w wielkopolsce,mama moja zdziwiona,że kosilismy bo u nich ledwo pąki a u mnie cały ogród juz zielony:))
wierzby-mam 4 rodzaje i wszystkie pięknie zielone-nie pączki tylko juz liscie,bez tez pięknie zielony,róże po zimie tez odbiły i nawet tawułka sie wzieła do pracy-nie okrywam roślin na zime i jakoś dają radę :)
a migdałka zazdroszczę :)))))))przepiekny jest i MUSZĘ go kupić w tym roku!!!


ja wyciągam zapasy z szafek-zastawiłam juz pół kuchni tym co do zabrania:szok:
ubrania tez się piętrzą na kanapie..
Tom przyjdzie i na bank zrobi :szok::baffled:i zapyta czy z przyczepką jedziemy:-D


Tasha nieustannie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za serdusio córki!

Truskafcia to wcinaj cytranian ,pij ziółka i po @ -do pracy rodacy hahahahaaaa.
dobrze,że sie spiłaś ;)) mi tez to pomaga :)
przyjemności ze znajomymi:)
 
Mama a jaką wierzbe polecasz bo ja chcę zakupić?

Dziewczyny pasują do prostej beżowej sukienki i beżowych butów dodatki chabrowe? na wesele oczywiście
 
Marzycielko, mnie (.)(.) zaczęły delikatnie boleć w ciąży dopiero chyba w nastym tygodniu, od długiego czasu nie czuję już jednak żadnej nadwrażliwości i są takie jak zawsze. Poza tym robiłaś test 25 mIU/ml więc szansa wciąż jest, trzymam kochana kciuki! A tempkę powinno się podobno mierzyć pod językiem, zaburza ją np. to, że danej nocy będziemy spać z otwartymi ustami ...więc ja wolałam inne miejsce pomiaru :-D

Kinga, dzięki kochana! Ano leci jak szalony ten czas co mnie niestety zaczyna czasem przerażać bo czuję się jakby mi życie uciekało ...no i zbliża się piękny ale zarazem bardzo trudny okres dla mnie, obym podołała :-)

Mama, a ja wierzę, że zajdziesz zanim urodzę, do 20 czerwca jeszcze trochę zostało :-) więc pewnie załapiesz się jeszcze na 2 cykle ...i mocno wierzę, że któryś z nich zakończy się pięknymi dwoma krechami! A mój M dopiero dziś będzie pierwszy raz w tym roku trawę kosić, wiecznie czasu brakuje.

patrysiu
, radość miesza się u mnie z przerażeniem :-) Kiedy masz kolejne USG?

agulek, według mnie jak najbardziej pasują! :tak:

Uciekam z Krzysiem na spacer.
 
Agulek ja sadziłam te drzewka 5 lat temu i nie pamietam już nazw...;/
jedna to klasyczna wierzba płacząca
druga to taka co ma zielone listki ,ale im głębiej w wiosne tym bardziej rozkwita i robią się na końcach różowe
trzecia to ta pokręcona..
a czwarta jest przycinana na "grzybka" i rosnie jak szalona ;))))


a dodatki w tym kolorze myslę ,że pasuję :):tak:


Pirania ;*****
przyjemnego spacerku :)
 
PIRANHA wierze ci wierzę bo ja już czuję przerażenie :D co do usg to mam połówkowe 16 maja tyle że chciałam isć prywatnie no ale nie wiem teraz sama bo dzisiaj lub jutro ostatecznie wpłace kasę na egzamin a przyjecie 13 maja i nie chce się teraz rozrzucać...
 
Kasia słoneczka życzę i... fasolki ;)
Piranha dziękuję, no właśnie tym się pocieszam...przede wszystkim owulacją :) i mam nadzieję że w tym cyklu mnie owulka nie zawiedzie :)
wcinam białe tabletki hehe
&&& za wizytę, daj znać po :)
Ewcik dziękuję ci bardzo :) dziś ja będę ziółka pić za twoje zdrówko :)
Marzycielka ja krwawiłam przy Matiku, dopiero po "okresie" lichym coś mnie naszło żeby testa zrobić i okazało się że w ciąży jestem :)
&&&&& cały czas mocno zaciśnięte :)
Daria uważaj na siebie, odpoczywaj..i dalej czekamy na potwierdzenie kto w brzuchu siedzi
Mama ach góry...ładuj akumulatory na maksa :happy:a potem nie ma to tamto..wrcać i płodzić :-D
Kinga miłej pracy :) i &&&&& zaciśnięte
Marylin oj tam oj tam smęć nam śmiało, nie znikaj ;)
Agulek pasują:tak:

Pozdrawiam słonecznie kobietki
 
Hejka Dziewczynki nie wiem czy będę miała jeszcze okazje więc zaciska &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wszystkie, za owocny weekend :-):-D:-):-D za siebie też hehehehe pozdrawiam i ściskam wszystkie staraczki jak uda mi się zajrzeć to dam znać ja nam idzie :-D:-):-D:-)
 
reklama
Do góry