reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Aguska, Marzycielka, Tryskafffka... kilka dni i do was dolacze... Solidarnosc jajnikow musi byc, co nie???? A pozniej wszystkie razem z usmiechem na utach powiemy JUuuuppppiiii udalo sie....:-)
 
Hej , Doczytałam wreszcie
kurcze , szansa na 3 ciąże była a tu 3 @ :angry: trzymam &&&& za kolejne cykle

Mama udanego wyjazdu :)

Co do wymiotów i mdłości , juz chyba wam pisalam , że nie miałam niczego i 2 córki mam.
 
Dokładnie każda inna:)

U mnie mdłości i wymioty syn moja siostra tylko mdłości(ale też nie tak uporczywe) syn a mojego np.szwagra dziewczyna wsio super córka:)

Organizm kazdego jest inny i tu mdłosci wymioty nie mają nic wspólnego z płcia i tak smao się też przekonuje do wygladau bo np.z smerfami wiso ładnie wyglądałam syn a teraz syfy czesot się pojawiają i podobnoz też ma byc syn :)
Ojjj to prawda ja mialam dwie rozne ciaze, w jednek skatowana wymiotami , w drugiej mega super samopoczucie a dzieci tej samej plci!!!!! wiec nijak sie to ma...

Patrysiu..ja wciaz trzymam kciuki u Ciebie za babeczke!!!
A jesli bedzie synus...to trzymam kciuki aby byl sliczny jak bracia i zdrowy!!!!
Naprawde nie sugeruj sie tym co widzialas...moze byc to bardzo mylne!!!!

a zmieniajac temat...Kiedy masz egzamin na prawko??
juz wszystkie godziny wyjedzone????
______________________
Dziewczyny ale upal co
Maz spakowal sie i poprosil bym spakowala macieja i pojechali na 3 dni w gory...Fajnie co:)
ja zostalam z Maksiem sama...
No ale nic to..pewnie dzis przenocuje u mnie moja siostra ze swoja cora 5 letnia...wiec luz..:)
Maksio wlasnie mi "padl" na kanapie...cisza ze slysze jak mi krew zylach plynie:))))
mam nadzieje odpoczne te kilka dni..z samym maksiem to sie nie napracuje:))))
 
jestem znowu...;)
cały dzień na ogrodzie -jak miło..dzieci szaleją ,Bono padł i musiałam Go do domu wpuścić bo Mu za gorąco..


Marzycielka :-:)-( kochana tak mocno Cie przytulam ..........
popłacz sobie a potem zakasaj rękawy..


Czarna pisałam ostatnio ,ale chyba Cię nie było..czy Ty kilka dni temy kończyłaś 33 latka ????? :):)
 
hej babeczki!!! u mnie też cudne słoneczko i cieplutko!
Ewcik - rób sernik wg przepisu Mamy, jest pyyyszny, dziś wieczorem będę robiła go 2 raz
Daria - 20% na synka??? to przecież bardzo mało i o niczym jeszcze nie przesądza...no nic, poczekamy, zobaczymy...
Mama - baw się wspaniale w górach!!! a po powrocie działaj!!!
Marzycielka - oj...a tak było blisko...ale zaraz zacznie się kolejny cykl i w końcu się uda!!!

byłam na badaniu echa serduszka mojej niuni u tego samego lekarza co na usg połówkowym, jest świetnym specjalistą i ma znakomity sprzęt, sprawdził serduszko i powiedział, że jego zdaniem jest wszystko w idealnym porządku, nie doszukał się żadnego ubytku w serduszku, powiedział, że być może taka diagnoza mojej ginki była spowodowana gorszym sprzętem a co za tym idzie gorszym obrazem, odetchnęłam z ulgą, jest mi o wiele lżej na serduchu i bardzo bardzo się cieszę, że wszystko jest ok!!!
 
Tasha no to wspaniałe wieści przynosisz ;))
super czyli nasze &&&&& pomogły:)
słyszałam ten huk ,jak Ci kamień spadł z serca;)
pogłaszcz córcię ;)


no i dziękuję..co prawda widziałam,że burze przejściowe mogą być bo przecież tak ciepło ,ale licze ,że humory wszystkim dopiszą :)

mówisz ,że sernik bedziesz robić już 2gi raz:szok:a pierwszy wyszedł bez problemu??:)

ja zaraz też robię ciasto na wyjazd ;)
takie na szybko ,z czereśniami:)
 
reklama
TASHA nooo teraz nic jak tylko wyprawkę szykowac i czekac na córcię:))
CZARODZIEJKA nie jeszcze nie mam wyjeżdzone ale M juz wpłacić miał na egzamin bo instruktor w poniediząłke bedzie załatwiał wsio i będzimey czekac :)ogólnie termin w ten poniedziałek powinnam sie dowiedziec...co do M ooo super teraz to relaksik coo hehe :D
MARZYCIELKA :((
(
 
Do góry