reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
czesc dziewczynki
ja od 8 w pracy.
Mam dzis bardzo dużo zleceń wiec pewnie posiedzę do 14. i jeszcze po południu musze przyjechać.
Wczoraj wolne ale za to dziś już musze zapierniczać nie ma zmiłuj heh

Słoneczko pieknie świeci'
cieplutko aż miło

Pozdrawiam was serdecznie
 
Dziekuje bardzo Mama, tak wiec jutro czekam za moja paczka i... Marzycielka bedziemy mialy sloneczko.
dziekuje za link, poczytam jak tylko zawioze mala do szkoly, pozniej to tak miedzy sprzataniem znajde czas.
Mama walizki juz spakowane, gotowa????
 
wiosna_005.jpg

Hej Dziewczynki:)
Ja na chwilke zagladam
U nas dzis PRZE CUUU DNIE:)))))
Jesoo jak ja Kocham wiosne:))))

Milego dnia i udanych urlopow:))))
 
reklama
WITAM:)

Ach jaka pogoda tylko się cieszyć :)

Dzisiaj mykam z Domisiem po trampki dla niego:)

Wyjazdy sie szykuja tutaj:)udanego weekendu długiego życze:))

DARIA uważaj na siebie!hehe u mnie też test z kapusty okaże się felerny jak potwierdzi sie synek :)
MARZYCIELKA ja miałam bóle brzuszka i nawet w dzień @ plamiłam na brązowo troche tak ze śluzem jak to opisujesz własnie...a prosze jestem w 19 tc :)ps.tyle ze ja czekałąm na @ bo ja nie starałam sie o dzidzi hihi
 
Do góry