reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria hehe no to jak położna załatwiona, to juz spokojniejsza będziesz :)
oby z zębem już nie było żadnych nieprzyjemności

Piranha
zestaw zajebiaszczy :)
cudnie się patrzy na te ubranka
choć ja mam dziś dzień pt. fajnie mieć dwóch synków:-D
jakoś tak mnie naszło..ale to fajnie, bo jak będzie córa to super, a jak będzie synek to wiem że nie będę czuła "zawodu" dzięki temu spokojniejsza jestem :)

no i buntowi dwulatka mówimy NIE ;-) jak mama pisze, konsekwencja ratuje nam tyłeczki, powodzenia

Księżniczka
ja mam ten niemiecki sylk sprawdziłam i fajnie mi obniża ph, po seksie nawet po panu O mam w ph w okolicach 4,5 :)

Noemi,ziółka dla ciebie gotowe, jutro mąż wyśle. Sorki, ale dziś czułam się nie za fajnie, zmogło mnie przeziębienie..nawet drzemkę musiałam sobie w ciągu dnia uciąć :szok:

a co do rozterek, no jasne że czasem mam np dziś. jak się fatalnie czułam, młody już duży, pocieszał, soczek robił, bajkę spokojnie oglądał kiedy mogłam sobie uciąć drzemkę, a z maluchem nie byłoby już tak kolorowo hehe

no ale...dzidzioch ostatecznie wygrywa...zwłaszcza że Mati mnie rozbraja...ostatnio narysował naszą rodzinę ...czteroosobową..i przyszedł mówiąc "szkoda że jeszcze nie mamy dzidziusia.." no i serce pęka, więc motywacja jest i działać będziemy choćby wszystko było przeciw nam ;-)

dziewczyny
co do bólu piersi, moje bestyjki nie reagują na b-complex, nie bolą,. więc nie pomogę

Mama
mmmmmmm...wiesz, miłej zabawy :cool2:
łooo sorki, ale troszkę się uśmiałam przy tych historiach z dzieciakami, teraz śmiesznie brzmi, ale wtedy zapewne nie do śmiechu było.
Mnie młody raz na maksa wyprowadził z równowagi. tez miał jakoś dwa lata. Siedział sobie w salonie, ogląda bajkę na moim lapie (w miarę nowym), ja obiad w kuchni robiłam...i cisza i spokój. a że cisza i spokój to nic dobrego to po dosłownie 5 minutach zajrzałam do niego.
A ten skurczybyk zdążył mi klawiaturę lapa rozebrać na części, serio prawie wszystkie przyciski walały się po całym pokoju + te maciupeńke plastikowe cósie łączące przyciski z podstawą...no maskara, nie wiedziałam czy najpierw zbierać przyciski czy wystawiać syna za drzwi...
dobrze że akurat D wracał z pracy ...i tak nas zastał, młody ryk, ja ryk, wszędzie przyciski...boski widok zapewne
potem cały wieczór D walczył z pęsetą i złożył mi klawiaturę..
teraz się śmiejemy, ale wtedy serio miałam "mordercze" myśli:-D
a przy dwójce to by dopiero był sajgonik hehe

Pierogatka
łapię fluidki :)
i super że córy takie udane :)

Czarna hehe też niezła historia :-D
no i &&&&&& zaciśnięte ;)

Gal łoo to już hardcore bunt dwulatka i nastolatka, szacuneczek ;)

Kinga
To czekamy :) i za 2013 &&&&&& i dla ciebie i dla mnie i dla innych :cool2:

Natusia
:( zdrówka, tulę..
oby z mamą wszystko ok było
 
reklama
Kurcze, na mojej witaminie e jest napisane że jedna kapsułka zawiera 100mg, nic nie ma ile to jest iu. Czy to znaczy że mam łykac 4 dziennie?
 
Noemi, zrobiłabym tak jak piszesz czyli najpierw tylko Acard (dorzuciłabym do tego jeszcze cynk 50 mg dziennie - zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia komórki jajowej i też pomaga przy implantacji), Acard poprawia ukrwienie endometrium. Co do witaminy B6 i prolaktyny - wiesz może jak wysoką masz PRL spoczynkową? Jeśli jest w bardzo dużym stopniu podwyższona to B6 może sobie nie poradzić, jeśli niewiele to powinna dać sobie z tym radę :tak: Inne specyfiki obniżające prolaktynę to np. te zawierające wyciąg z niepokalanka pospolitego Agnus Castus (np. preparat Agnus Castus 1000 mg albo polski Castagnus - ten drugi ma chyba mniej tego wyciągu i mi nie służył ...jak chcesz to wyślę Ci 2 nowiutkie opakowania Agnus Castus 1000 mg zakupione na eBay, w każdym jest po 90 tabletek).

Gal, uda się na pewno, zobaczysz! Wszystko jest na dobrej drodze - progesteron coraz ładniejszy i nie odsuwasz się już tak mocno od owulki, poprzednio na pewno te irygacje w ciemno powybijały plemniki. U tego sprzedawcy jeszcze nie kupowałam ale sądząc po komentarzach to nie powinnam być zawiedziona ...zniosłam dziś ze strychu worki z najmniejszymi ubrankami Krzysia i powybieram jakieś w neutralnych kolorkach (a kupowałam czasem żółte, zielone, czerwone itp., nie tylko niebieskie w autka :-D).
 
Truskafffko, ja początkowo marzyłam o dziewczynce ale potem zależało mi już tylko na 2 dziecku i myślałam dokładnie tak samo jak Ty - że fajnie też będzie mieć 2 syneczka i że pewnie Krzysiu z bratem będzie miał lepszy kontakt jak z siostrą, mojej siostry dzieciaki (chłopak i dziewczynka, różnica wieku 2,5 roku) to 2 różne światy ...ale to raczej dlatego, że charaktery mają zupełnie przeciwne. Hehehe, ale musiałaś mieć minę jak zobaczyłaś swojego lapka rozłożonego na części pierwsze :-D, ja też zawsze mam złe przeczucia jak w pokoju, w którym przebywa synek panuje dziwna cisza :-D ...muszę baczniej pilnować swojego lapka gdyż mój syncio tez uwielbia wszelkie demontaże :-D

natusia, dużo zdrówka dla synka i mamy! Te choróbska naszych dzieciaczków są strasznie wykańczające psychicznie :-(

myna, łykaj lepiej tyle ile zaleca ulotka, ja kupowałam taką witaminę E WITAMINA E - TOKOFEROL, 400iu /100 kaps., USA (2175572997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tasha
, jako że już 8 marca (jest po 24-tej :-D) to już jutro prawdopodobnie dowiesz się kto tam mieszka w Twoim brzuchu, ja tam już kciuki zaciskam :-)

Wszystkiego najlepszego babeczki z okazji naszego święta :-D
t69007.gif
i dobranoc wszystkim!
 
Ostatnia edycja:
Piranha ooo tak zdecydowanie pilnuj lapka, młody po tej akcji przez ok rok nie miał prawa nawet patrzeć w stronę lapka:-D
a teraz śmiga a to gry na minimini, a to paint, word, corel...Strasznie szybko dzieciaki ogarniają te mechanizmy:-D
i nawet Mati mówi otwarcie że chciałby mieć swojego lapa, takiego jak mój..tylko.. większego..świrusek hehe
troche jeszcze musi poczekać:-D

a ja...teraz wiem, że moje plany spaliły ...nie jestem w stanie ogarnąć mojego organizmu tak, żeby wiedzieć kiedy będzie ow. baaa...jak trafi się ow...to działamy na maksa byleby się wstrzelić ;)
jak suplementy, sylk, dieta pomogą i córa wyjdzie, to super :)
a jak nie, to Michaś w rodzinie bardzo mile widziany i wyczekany będzie :)

Mati generalnie czasem chce brata bardziej, czasem siostrę...osotanio mówił że z siostry będzie się cieszył, a z brata będzie się cieszył bardziej hehe
także generalnie dojrzał chyba do rodzeństwa. Da radę i z siostrą i z bratem ;)

sama mam dwóch braci, starszego i młodszego. I choć bywały lepsze i gorsze momenty, to mogę śmiało powiedzieć że fajowo mieć braci :)

no i faktycznie już nasze święto..D fallstarta puścił i dzis już dostałam gerbery w doniczce hehe ale D twierdzi ze to dopiero początek ;)

dobrej nocki ;)
 
Ostatnia edycja:
Witam się rannie!

Z okazji naszego święta, życzę wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim spełnienia marzeń

Ja już wstałam, bo młody mnie obudził, aż się boję czy będzie chciał coś zjeść.

Piranha- dzięki kochana, zobaczymy jak to wyjdzie:tak:
A tego sprzedawcę to zapiszę sobie, może kiedyś się jeszcze przyda...
A czy myślisz, że ja acard też mogłabym brać?

Dobra ide walczyć z małym o śniadanie...
 
Mama05- hej kochana, zapomniałam napisać Ci, że owsianeczka pysznaaaaaaaaaaaa:-)

I apropo jedzenia, u nas na forum widzę, ze jest dużo dzieciaczków ok.2 latek. Dziewczynki, co dajecie swoim na śniadania, co jedzą chętnie, a zarazem jest to pożywne. Z chęcią posłucham rad też mam dzieci starszych, co podawałyście.
Mam straszny problem z nim od kilku dni, kaszki na mleku nie , kanapek nie, już ma sińce pod oczami:-(
Mleko modyfikowane myslę, jak mu przemycić chociaż do picia, może jakiś dodatek, bo samego oczywiście też nie chce pić...
 
Dzień dobry w dniu naszego święta :-)

Kochane kobietki życzę Wam wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń o II kreseczkach, wymarzonych córeczkach i synkach i wogóle żebyście dzisiaj poczuły, że jesteście wyjątkowe

A dzisiaj w Szczecinie spadł... śnieg !!! Żegnaj wiosno...
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejKa ja na chwike i bez KawKi..:zawstydzona/y:
Jestem na 10 dniowej Kuracji oczyszczajacej. Nie jem nic!!! Poza piciem specjalnego syropu z egzotycznych drzew i wody!!!! Boshe nie wiem jak ja przezyje:)))
i jeszcze jak czytam o pysznej owsiance to na placz mi sie zbiera:)))))
Mama- wiem ze juz 100 razy pisalas ale skrobnij mi ten przepis na owsianke to zjem za 10 dni..pli plis:)))
 
Do góry