reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

hejKa ja na chwike i bez KawKi..:zawstydzona/y:
Jestem na 10 dniowej Kuracji oczyszczajacej. Nie jem nic!!! Poza piciem specjalnego syropu z egzotycznych drzew i wody!!!! Boshe nie wiem jak ja przezyje:)))
i jeszcze jak czytam o pysznej owsiance to na placz mi sie zbiera:)))))
Mama- wiem ze juz 100 razy pisalas ale skrobnij mi ten przepis na owsianke to zjem za 10 dni..pli plis:)))


Podziwiam !!!! 10 dni ???? Jeju nie dałabym rady za nic w świecie. Naprawde dzielna jesteś
 
reklama
Czarodziejko- zaintrygowałas mnie tą głodówką:dry: skrobnij coś wiecej o tym. A tak wogóle to co je Twój Maksiu na sniadanie( będę Was teraz o to męczyć;-))
 
dzienkobiet2.jpg


witam.
Gal ja mam identyczny problem z jedzeniem,istna masakra ale u mnie mysle,ze przez zabki tez trochę,mój dzis rano jadł
jajeczniczke z ziemniaczkami i ogórkiem >takich rzeczy nie odmawia :/

Agacia podziwiam >moje serducho by tego nie wytrzymało;(
i tak mysle czy jak zaczne brac te suplementy nie wplynie to jakos na serce???

Miss-&&&&&&&&&&& tempka super.

Kinga super i oby tak dalej wychodziło &&&&&&&&&&&&
 
Witajcie!

Z okazji Dnia Kobiet zycze Wam wszystkim spelnienia marzen!
Staraczkom II upragnionych kreseczek,
Zaciazonym wymarzonej plci dzieciatka i lekkiego porodu
A pozostałym radosci z zycia :tak:

Dawno nie zagladalam, troszke brakuje mi czasu aby sledzic wszystkie "moje"watki na bb
ale serdecznie Was wszystkie pozdrawiam!
U nas buro i ponuro, snieg pruszy a ja chce znowu sloneczka:tak:

Witaj royanno :-)ja tez jestem ze Szczecina i załamałam się tym co się dzieje za oknem. Pogoda na Dzień Kobiet niestety się nie popisała...
 
Dzieki kochane za odpowiedzi, później się odniosę jeszcze do tego, bo teraz wychodzę do przedprzedszkola, ale czekam na jeszcze:-)
 
Cześć solenizantki! :-)

Gal, jak najbardziej możesz brać Acard i cynk - ułatwią dzidziusiowi implantację. Jak tam walka o śniadanie - wygrana czy przegrana? Ja zaraz uciekam zaspokoić mój owsiankowy nałóg :-D Mój Krzysiu na śniadanie wcina kanapki - z szynką, serem, pasztetem itp., lubi też parówki, on jest wybitnie mięsożerny ...o dziwo jajecznicy jeść nie chce a także serków typu Danio czy jogurtów ...no chyba że są czekoladowe ;-), owoce kompletnie odrzuca co mnie martwi (gust kulinarny odziedziczył wybitnie po tatusiu).

MissBella, u nas też pada śnieg i w ogóle tak strasznie szaroburo jest, a myślałam, że dziś z Krzysiem też zaliczymy długi spacerek. Tempka dziś pięknie pnie się w górę!
t2020.gif


Czarodziejko
, co za tortury kulinarne sobie serwujesz, chyba bym nie podołała :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Royanna Witaj gdzie sie podziewalas?:)))))Jak chlopcy?
Gal co do Kuracji oczyszczajacej wysle ci zaraz link na priv.
Tusiu jeszcze nie ma mnie za co podziwiac..to pierwszy dzien...jak wytrwam chocby 5 bedzie dobrze...jesooo jak ciezko...ale nie chodze glodna tylko kawy mi sie chce. jesc nie musze ale kawka no ale dooopa nie wolno mi!!!!!
troche senna chodze ale nie przyporzadKowuje tego narazie kuracji...ja w ogole na wiosne zasypiam jak niedzwiedz zima!!!! tgo jest niesamowite ale co roku od marca zaczyna sie i trwa calą wiosne..musze sobie ucinac drzemKi,
gal jesli chodzi o jedzenie (sniadania) moj maksio je kaszki, ale i placuszki z jablkami, jajecznice, nalesniki, bulke, serKi, tosty. ale nie lubi kanapekm zadnch kielbasek. mysle ze jedzcze mlody jest.
Mcaiej w jego wieku jadl kaszki, placuszki, kanapki, paroweczki, pomidorki. nie byl to jakis wielki repertuar.
mysle ze 2-letnie dziecko wciaz uczy sie smakow stad to niejedzenie.
maciek polubil jajka dopiero jak mial 4 latka. a maksio lubi je juz teraz.
Faktem jest ze u nas maksio zdecydowanie lepiej je niz maciej w jego wieku...to taki maly zarlok:) ale ciesze sie bo wszedzie mozna z nim pojechac i zawsze cos zje.

Patrysiu jak sie dzis czujesz ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry