reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

jestem z powrotem;)
oczywiści po Urzędzie Celnym podjechałam do Orsaya i kupiłam bluzkę i 2 sweterki;))
dla Zuzy turkusowe dżinsy w 5.10.15

jak wracałam do domu zaczął padać śnieg...;/

Bella pisałam Ci ,ale pewnie nie doczytałas -Ty ze Szczecina a ja ze Szczecinka pochodzę ;))

Royana witaj i również wszystkiego dobrego:)

Mama05- hej kochana, zapomniałam napisać Ci, że owsianeczka pysznaaaaaaaaaaaa:-)

I apropo jedzenia, u nas na forum widzę, ze jest dużo dzieciaczków ok.2 latek. Dziewczynki, co dajecie swoim na śniadania, co jedzą chętnie, a zarazem jest to pożywne. Z chęcią posłucham rad też mam dzieci starszych, co podawałyście.
Mam straszny problem z nim od kilku dni, kaszki na mleku nie , kanapek nie, już ma sińce pod oczami:-(
Mleko modyfikowane myslę, jak mu przemycić chociaż do picia, może jakiś dodatek, bo samego oczywiście też nie chce pić...

Gal WIEDZIAŁAM ,że i Tobie zasmakuje ;)) cieszę się ..
co do jedzenia to spróbuj podac małemu owsiankę-a nóż polubi;)))
a poza tym moje jedzą na sniadanko pastę jajeczną ze szczypiorkiem...
twarożek ze śmietaną + cebulka-na chlebie lub bułce
bułkę z dżemem,nutellą lub miodem..
płatki na mleku
tosty
zwykłe kanapki z wędliną lub serem+ papryka ,pomidor lub ogórek..
w weekendy ryż gotowany na mleku ,na talerz serek danio na to ryż i posypuje kakao

Dominikowi jak dasz wybór-cukierki lub pomidory koktailowe to wybierze pomidorki:))))ma to po mnie -ja uwielbiam pomidorrrrro :):):)



Mama- wiem ze juz 100 razy pisalas ale skrobnij mi ten przepis na owsianke to zjem za 10 dni..pli plis:)))

napiszę dla Ciebie 101-szy raz;)))

szklanka mleka(lub więcej-zależy jaki apetyt;)) )
3,4 łyżki otrąb owsianych-polecam z firmy Sante
pół łyżeczki cukru
szczypta cynamonu
i gotujesz na wolnym ogniu z 5 min aż zgęstnieje ;))
smacznego ;)))


Pirania wyglądam dzis pana listonosza,może go przywieje ;)

Natusia cieszę się ,że nocka lepsza;)

Patrysia,Kinga i reszta Gangu również wszystkiego NAJ!!! :):)



JA KOŃCZĘ KAWUSIĘ I za porządki się czas brać bo zaraz po Zuzę jadę ..
 
reklama
MAMA dzieKuje ale powiedz mi czy to chodzi o otreby owsiane te wysokoblonnikowe w niebieskim opakowaniu??
one takie bardzo mialkie sa, sproszKowane???
 
Bella Szczecinek jest przepiękny...te lasy i jezioro..park cudny!!bardzo dobrze mi się tam mieszkało...nie wyjechałabym gdyby nie studia ..a ,że poznałam tu Toma i czepił się nogi i tak zostałam ;)))
 
Hej dziewczyny!!
U mnie mycie okien dzień drugi ( myje na raty)
Gal nie pomoge z jedzeniem u mnie je wszystko czasem tzreba mu "udzielać" żeby nie jadł za dużo
Pirhania ciuszki sliczne
Czarodziejko ja tez kiedyś ( dawno temu) robiłąm sobie taka głodówke oczyszczającą , nie jadłam nic 7 dni piłam tylko wode, wytrzymałam ,efekt był widoczny na samopoczuciu, skórze, tak że warto wytzrymać
 
Pirhania mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie, odnośnie witamin dla M jakie ma zażywać przy planowaniu córeczki? Z tego co wiem to nie mają żadnych problemów żeby zajść w ciążę ( cały czas pytam w imieniu koleżanki)
 
witam wszystkich w tym wyjatkowym dniu :)
Zobacz załącznik 444855
ja juz po wizycie u dentysty ale czuje ze to i tak wyleci to on mi powiedzial ze wtdy koronka ;/ oby wytrzymalo do kwietnia to moja mi zrobi porzadnie:)normalnie strach cokolwiek jesc;/
dzis moja znajoma urodzila córeczkę fajna data :)
cos ostatnio codziennie plamie nie wiem co jest;/ moze przez rower;/
milego dnia wszystkim :)
lece na zkupy :-)
 
reklama
dzień dobry :)

dziś 9 dzień brania dupka :cool2:

dziewczyny biorące dupka, zauważyłyście większą drażliwość podczas brania dupka? bo ja mam wrażenie że ciągle wkurzona chodzę, serio muszę się stopować żeby nie wyprowadziły mnie z równowagi nawet drobne sprawy:sorry2:

kochane dziękuję za życzenia, czekoladki, kwiatuszki :cool2:
i również przesyłam

niech ten dzień będzie wyjątkowy, jak mama napisała cudnie..jesteśmy pępkiem świata o jeeeeeee:cool2:

ja w ramach dnia kobiet zapodaje sobie dzień lenia...oczywiście już po tym jak ogarnęłam chatę, pranie itp
no i zostawiłam Matika w domu..nie chciało mi się rano wstawać, ubierać, iść do przedszkola:sorry2:więc mamy wagary, ciiii
Mati bawi się u siebie, a ja mleczko z kawką zapodaję :)

Gal
niestety za bardzo nie pomogę, bo Matik raczej wszystkożerny facet. Choć miał fazy że potrafił np trzy dania w kółko jeść.
a jakie smaki ma mały? co lubi jeść?
co do mleka, Mati miał czas że nie bardzo chciał pić, mieszałam mu z deserkami ze słoiczka i wtedy duldał

Czarodziejko
WOWOWOWOWOW:surprised:
10 dni bez jedzenia...nie dla mnie takie przyjemności hehe

Piranha
jak wygląda twoja dieta? bo już nie pamiętam, jak ja jadałam w ciąży
znalazłam swoje wyniki badania z obciążenia glukozą z 2009 (czyli nie po roku, a po dwóch latach po porodzie)
glukoza na czczo-4,06 mmol/l (norma 3,05-6,38)
glukoza po 2h -obciążenie 75g glukozy- 8,61 mmol/l (norma 3,05-6,38)
byłam wtedy z tymi wynikami na konsultacji u diabetologa, dostałam glukometr i zalecenie by czasem sobie sprawdzać glukozę . Ale że generalnie wynik jest tylko trochę przekroczony więc tragedii nie ma.
i teraz tak sobie myślę, w związku z tymi wynikami, zwróciłabym większą uwagę na to co jem(żeby był niski indeks glikemiczny) może mi to pomoże z jajnikami ;)
co myślisz?

Mama
to sobie i córci przyjemności zafundowałaś na dzień kobiet :cool2:

Kate fajnie mieć takiego dużego syna w domu, co przy oknach mamuśce pomoże:cool2:

Daria
no, uważaj z tym rowerem w ciąży
 
Do góry